Pár ötlet.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Nicolas La Royali >

Ötleted:
< Motorokra irányjelző, Üzemanyagár változás, Táska, Autók különböző fogyasztása, Rendvédelmi járművek "P" betű, FPS optimalizálás, Cápa bekerülése, Rádió bővítése. >


Megjegyzés:
< - Motorokra irányjelző: Arra gondoltam, milyen jó lenne, ha a motorokkal is lehetne indexelni, azonban nem a lámpa villogna, hanem egy sárga kis "cp" villogna a motorok irányjelzőin. (Értsd: Régi V1, V2 index) - Üzemanyagár változás: Óránként kiírná az üzemanyagok változását, pl: [SeeMTA - Üzemanyag]: Az üzemanyagár változott! Új ár: XY Ft. - Táska: Amennyiben egy playeren lenne egy táska (kiegészítőként), adna mondjuk +5kg helyet az inventoryban. - Autók fogyasztása: Üzemanyag fogyasztás realizálása. Jelenleg ugyanannyit eszik egy Trabant, mint egy RS7-es Audi. - Rendvédelmi autóknál a "P" betűs fényjelzés visszakerülhetne az eddigi piros-kék színkombinációra, szerintem sokkal jobban nézett ki, mint a fehér. - FPS optimalizálás: Magáért beszél, szerintem nem kell sok mindent ideírnom. - Cápa bekerülése a tengerbe. (V3-as) - Rádió bővítés: Lehetne több rádiófrekvencia a járművekben, illetve vannak olyan frekvenciák, amik nem működnek jelenleg. >
 
Utoljára szerkesztve:

LucasLV

Írnok deák
Támogató
2020. 05. 25.
641
1 007
21
Győr
V4 karakter
-
LV karakter
Lucas Saliven
V2 karakter
Lucas Saliven
Cápa kivételével mind Támogatom.
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Szerintem sokkal reálisabb lenne, ha bekerülne a cápa. Így ellehetne kerülni azokat az eseteket, aki például Hosszú Katinkának érzi magát, és Los Santosból leúszik San Fieroba, mindezt úgy, hogy úsznak utána a rendvédelmisek. Továbbá IRL sem úszkál egy ember a tengernek a kellős közepén.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Cápás dolognak lenne haszna és hátránya is. Viszont felfoghatatlan számomra, hogy a rendvédelem ezen fennakad még ha nem is reális. Tulajdonképpen még biztosabbak lehetnétek az illető elfogásában ha vízbe menekül. 1 rendvédelmi egység követi autóval a part mentén merre úszik, másik egységek pedig elmennek hajóért és helikopterért és akkor talán lenne egy hosszabb és egyedibb szituáció, de hát ez már sokaknak sajnos túlgondolt. Ha pedig nincs annyi rendvédelmi szerv akkor pedig csinál róla egy jegyzőkönyvet, hogy legközelebb "könnyebben" kiszúrják ha látják az adott illetőt.

Üzemanyag árak lehetnének benzinkút függőek. Így akinek fontosabb az körbe nézne hol a legolcsóbb, lehet SF-ben olcsóbb lenne valamennyivel mint LS-ben és hasonló.
 

Fecsu

fecsu on top
2019. 01. 29.
833
1 382
18
LV karakter
Fred Hemsworth
A P betűs megoldáson kívül támogatom az ötleteidet, nagyon tetszenek.
 

DaveeV2

Álmodni annyi, mint jelen lenni valahol, ami nincs
2020. 07. 26.
233
186
Győr
www.mentok.hu
LV karakter
Conrad D Crusader
V2 karakter
William D George
Támogatom, az ötleteket!
Sok sikert ezeknek eléréséhez!
 

DREFT

Lelkes fórumhasználó
Very Important Person
2019. 01. 10.
367
1 139
Sok minden meg lett valósítva a topicból.

- Rendvédelmi autóknál a "P" betűs fényjelzés visszakerülhetne az eddigi piros-kék színkombinációra, szerintem sokkal jobban nézett ki, mint a fehér.
Ezt pedig leader meetingen hozzák fel, mivel egyszer már lett kérve a sima fehér és nagyon sok rendvédelmis támogatta.

Szerintem sokkal reálisabb lenne, ha bekerülne a cápa. Így ellehetne kerülni azokat az eseteket, aki például Hosszú Katinkának érzi magát, és Los Santosból leúszik San Fieroba, mindezt úgy, hogy úsznak utána a rendvédelmisek. Továbbá IRL sem úszkál egy ember a tengernek a kellős közepén.
Valamint erre annyit írnék, hogy az újfajta "oxigén" rendszer miatt nem tudnak a végtelenségig úszni, egy idő után kifogynak a levegőből.
 
  • Tetszik
Reactions: Pexy és aBalazs
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.