Pár ötlet.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

realpatrik

Zöldfülű
Támogató
2020. 03. 22.
189
132
Békéscsaba
V4 karakter
🤡chyrek_lowe🤡
LV karakter
kaheem_eugene
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Bryon Luvianos >

Ötleted:
< Sokkal több embernek meg lehetne adni az UB-t ezzel is növelni a player számot,mert napok óta 150 fölé nem nagyon megy és régebben 250 fixen megvolt. Másik pedig több fejlesztés,elavult dolgok újjitása. >

Megjegyzés:
< Nincsen. >

Pekxy válasza:
Zárom/Helyezem.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Damde

Újonc
2019. 07. 08.
67
51
V4 karakter
patrick lattimore
Támogatom, mivel napközben 150 fölé nem megy a játékosszám, embert alig látni.
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Hát igen sajnos a playerszám eléggé alacsonyra esett , így sok embernek megy el a kedve a játéktól.
De valóban az UB oldaná meg ezt a gondot? Nem hiszem , mert azért jó sokan alapos indokkal lettek bannolva.
Tehát aki kaszinó DM , Buggoltatás , Folyamat nonozás / üldöztetés vagy utolsó esélyes azt be kell látni , hogy okkal tették ki.
Frissítések kellenének , újdonságok és akkor talán többen is lehetnénk mert valóban gyenge a mutató bármikor felmegyek.
 
  • Tetszik
Reactions: Ryder és Bence

realpatrik

Zöldfülű
Támogató
2020. 03. 22.
189
132
Békéscsaba
V4 karakter
🤡chyrek_lowe🤡
LV karakter
kaheem_eugene
@theboss Igen,ez is benne van a pakliba,de aki tényleg irja az ub-kat több embernek meg lehetne adni és aki nonozna ugyan úgy az igy is úgy is kiesne.
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Én is támogatom, de nem azért mert UB-ra várok, áááh nem xD. Amúgy komolyra fordítva jogos a felvetés, mert ha megnézed az UB kérelmeket, a 10-ből 1 elfogadva...
 
  • Tetszik
Reactions: realpatrik

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Most gondoljunk kicsit bele a dolgokba...
Sajnos vagy nem sajnos (szemszögtől függ), nekünk, adminoknak nem sok lehetőségünk maradt szankcionálásra. (lásd: jail, ban)
Mivel a jailekből az emberek 80%-a sajnos már nem tanul, mivel egy éjszakás AFKolást jelent neki a legnagyobb jail is, ezért sajnos van, mikor banhoz kell folyamodnunk.
Ezeket nem osztunk minden kis szabálytalanságért, azt elhiheted. De mikor valaki Kórház DM-et tol, bugoltat, vagy elküldi az adott adminisztrátor anyukáját egy másik égtájra (csak hogy egy párat említsek...),akkor ne várja azt, hogy meg fogja kapni az unbant.
Ha ilyenek után már akár 1-1 hónappal osztanánk UB-t, nyilvánvalóan ez sem válna elrettentővé.
Ahogy én eddig tapasztaltam, aki bocsánatos bűnt vétett és-/vagy látszik rajta, hogy komolyan gondolja azt az UB-t, és megbánta amit tett, meg fogja kapni a neki járó esélyt.
Szerintem nincs szükség arra, hogy valaki UB után is tovább tolja a folyanatos non-ozást.

Playerszám csökkenés mindig is volt évente, ez körülbelül mindig nyárra esik.
Nem az unbanoktól fog megnőni a közösség hasznos tagjaihoz tartozó emberek száma.

Ez szimpla vélemény volt, nem külön személyek ellen irányuló rosszindulat, nehogy valaki annak vegye.
 
  • Tetszik
Reactions: Huskys

Jhnny

serbian street fighter
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
1 614
2 489
LV karakter
sean.fraser
Aki örökre kibannoltatta magát, az maradjon is örökre kibannolva.
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: Bence és Huskys

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Minden szavaddal egyetértek Bazsi.
 

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
428
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
aki tegyük fel 2-3 hónapja kapott bant, az nem kapjon ubt, de aki 1-2 éve banolva van az simán meg kaphatná. Szerintem ennyi idö alatt az ember sokat változik.
 

AttilaYT

Zöldfülű
2019. 01. 21.
183
181
V4 karakter
Isabella Lara Smith
LV karakter
William Alex
V2 karakter
Isabella Smith
Én #Bálint# ötlete mellet is kitartok mert akik 1-2 hónapja lettek bannolva azok csak funolni jönnének vissza,de másképpen TÁMOGATOM!
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Ez mekkora hülyeség.... 4 hónapja vagyok bannolva, és nem funolni mennék vissza. Akkor ez most hogy van?
 
  • Imádom
  • Vicces
Reactions: aBalazs és dr3X

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Mivel nyitottak már egy ezzel kapcsolatos /hasomló ötletet így ezt zárom/helyezem. A másik témánál fejtsd ki hozzászólás formájában az ötleted!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.