Pár ötlet PP felhasználs lehetőséghez/Benzínszállító update./Buszsöfőr meló/BMW 750

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Basim

Zöldfülű
2019. 01. 15.
187
155
28
-
V4 karakter
Sylvanas Sindragosa
LV karakter
-
V2 karakter
Sylvanas Sindragosa
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Amy Simons >

Ötleted:
< -Kezdeném a Benzínszállító meló Update-al. Azon gondolkodtam a napokban és arra gondoltam, mi lenne ha a fizetést a munkánál megemelnék, mivel LS határ utáni, SF1-2, AP előtté és AP benzínkútnál 200ezer, arra gondoltam ha minden fuvar LS-en belül is jó lenne ha 200 ezer lenne. Annyi bökkenővel, hogy amint sérül a munka jármű a 200ezerből menne leljebb, ezáltal átgondolva az előző Ötletemet, miszerint a munka járműt lehíváskor a karakter mellé idézze, helyette inkább a karaktert a volán mögé portolja, mint a bányász munkánál.(https://forum.see-game.com/threads/benzinszallito-munka-bug-eszrevetel-oetlet.33848/ )

-Most pedig rá térnék a PP felhasználás lehetőségekre. Azon gondolkodtam és lehet, hogy a többi játékosnak is megfelelő lenne ha itt fórumon vagy akár a szerveren az F7-en belül, vagy a Prémium/item/info résznél ahol a élet/kaja/páncél csík látható. Lenne egy felsorolás miszerint az autókereskedésen belüli járművek, illetve hajó kereskedésnél lévő hajók illetve amit csak Tamásitól lehet beszerezni és a Főadmin/Super Admin-tól. Gondolok itt Gates kapu, széf, helikopter és egyéb olyan pp-s dolog amiket ők tudnak lehívni, lerakni. Ezzel meg csökkenhetne az ezáltal feltett kérdések száma PÜ-ben illetve Messenger üzenetben.

- A Buszsöfőr melón belül az lenne az ötletem, ha egy teljesen másik helyre kerülni a busz lehívó marker, ezáltal nem kéne kerülgetni a buszokat, nem kéne mindig admint hívni, hogy törölje ki az üres buszokat, hogy mi eltudjunk férni. Volt olyan megtörtént eset is, illetve lehet nem csak velem, hogy mentünk vissza vagy mentünk volna el és egyszer csak mint a mágusok elővarázsolnak egy nyulat a kalapból, így elő ugrik egy Busz ami bele bugol, össze töri a munka/civil kocsit. Ez által az lenne az ötletem, hogy kapjon egy másik helyet, ahol le lehet kérni a buszt.

-BMW 750 I E38: Nézegettem az internet csodái illetve mivel elkezdem a jogosítvány lerakását, ezáltal elkezdtem minden fajta autót nézegetni és ebből jött az ötlet mi lenne ha egy ősrégi autó végre felfrissülhetne egy kis tápanyagokkal gazdag Benzín segítségével?! Milyen modra gondoltam? Nos kettő is elém jött az egyik egy BMW M140i (kép https://car-images.bauersecure.com/pagefiles/72848/1040x585/bmw_m140i_2017_01.jpg ) 5 ajtós szintén. A másik BMW X4 M ( https://cdn.motor1.com/images/mgl/KKX6G/s1/bmw-x4-m-rendering.jpg ) Szintén 5 ajtós. Lehet csak én, de lehet más játékosoknak is tetszene és örülnének egy ilyen fejlesztésnek a BMW 750i E38 iránt.
>


Megjegyzés:
< Jelenleg ennyi, de ha van új ötlet vagy hozzászólásban, vagy szerkesztés folyamán írok még további ötletet. >
 

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
24
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
1.Tamási már írta hogy a munkákat átfogják nézni (gondolom a fizetést is fogják növelni,vagy esetleg új munkák fognak bekerülni)+nem tartom jó ötletnek hogy a sérülés miatt levonja a pénzt,mivel a nonos emberkék ezzel remek lehetőséget kapnának ahhoz hogy más játékélményét elrontsák és direkt összetörjék mások rakományát.2.Szerintem felesleges,maximum egy topicot lehetne neki csinálni hogy mi mennyibe kerül,de aki ezeket leakarja ppz-ni úgyis utánakérdez előtte.3.Jó ötlet,sok kellemetlen percet megspórolna ha nem kellene törölgetni a buszokat.4.Teljesen felesleges lecserélni egy klasszikus autót ami elég elterjedt a szerveren.
 
  • Tetszik
Reactions: Nxrby

Paulittvan

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
260
409
22
Pécs
V4 karakter
Vlado Tim
Az ötleteknek nagy részével egyet tudok érteni.
  1. A benzinszállító munkára tényleg jöhetne valami update mert elég idegesítő hogy a szerveren található kutaknak nagy része üres, ezt úgy meglehetne oldani mint ahogy fentebb leírtad (fix 200k törik megy lefele a fizu dettó áruszállító
  2. pp-s cuccot szerintem elfelejteném, hisz azért vannak a FA/SA-ok, nyilván nekik kell eldönteni hogy hova helyezi le a cuccosokat ezzel megelőzve a kihasználás lehetőségét.
  3. a Buszos munkának más helyre helyezése is jól jönne, mivel mikor még bent se volt a benyás munka már akkor is kicsi volt neki ott a hely szerintem, sok kihasználatlan hely van a szerveren ahova le lehetne rakni a cp-t
Illetve többi szerveren értem itt a V3/LV-t mikor lehívják a járművet akkor egy adott ideig védelem van rajta. Szerintem nem lenne hülyeség ide is megcsinálni ezt a megoldás kevesebb lenne a oktalan sérülések. :)
 

Basim

Zöldfülű
2019. 01. 15.
187
155
28
-
V4 karakter
Sylvanas Sindragosa
LV karakter
-
V2 karakter
Sylvanas Sindragosa
Az ötleteknek nagy részével egyet tudok érteni.
  1. A benzinszállító munkára tényleg jöhetne valami update mert elég idegesítő hogy a szerveren található kutaknak nagy része üres, ezt úgy meglehetne oldani mint ahogy fentebb leírtad (fix 200k törik megy lefele a fizu dettó áruszállító
  2. pp-s cuccot szerintem elfelejteném, hisz azért vannak a FA/SA-ok, nyilván nekik kell eldönteni hogy hova helyezi le a cuccosokat ezzel megelőzve a kihasználás lehetőségét.
  3. a Buszos munkának más helyre helyezése is jól jönne, mivel mikor még bent se volt a benyás munka már akkor is kicsi volt neki ott a hely szerintem, sok kihasználatlan hely van a szerveren ahova le lehetne rakni a cp-t
Illetve többi szerveren értem itt a V3/LV-t mikor lehívják a járművet akkor egy adott ideig védelem van rajta. Szerintem nem lenne hülyeség ide is megcsinálni ezt a megoldás kevesebb lenne a oktalan sérülések. :)
A Pp-nél szerintem félre értettél. :D Ott arra gondoltam, hogy amit ppből lehet beszerezni annak egy ár lista, (kocsi, hajó, heli, gates kapu, széf, és egyéb dolgok amiket fa/sa vagy Tamásitól lehet csak szerezni)
 

Malloy

? ?
Támogató
2019. 01. 18.
275
112
Szlovákia
LV karakter
Nico Fuentes
V2 karakter
Kyle Ariza😼
Adom az összes ötletet!750 már elavult eléggé.Benyaszállitó melónak kellene update,mivel mindenki csak 0-24 bányászik(persze nincs vele baj,de na:D).Minden esetre TÁMOGATOM!
 
  • Tetszik
Reactions: Basim

Esli

spanom ugyanez
2019. 01. 10.
493
677
20
Lacháza
V4 karakter
luna.kuznetsov
Az ötletekkel egyet tudok értei, főleg a pp-s ötlet nagyon hasznos lenne.
 

Basim

Zöldfülű
2019. 01. 15.
187
155
28
-
V4 karakter
Sylvanas Sindragosa
LV karakter
-
V2 karakter
Sylvanas Sindragosa
De ha a BMW750et nem cserélnék le, akkor a Lada helyére is be kerülhetene valamelyik bmw amit írtam. :D
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.