Pár ötlet az illegálnak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Arkell Sims >

Ötleted:
< 1: Droglabor behozalata: Arra gondoltam, hogy V3-mon is van egy droglabor és olyan hasonlót behozni ide. Nem pont az a modellezés lenne, hanem más. El lehetne helyezni több ilyet, akár San Fierroba és kisebb falvakban. Ennek úgy lenne a működése, hogy az alapanyagokkal bemegy a laborba és ott előállítja az egészet. Eltudnák képzelni olyat is, hogy akinek nincsen drog blueprintje annak 50-50 % sikerül vagy nem, akinek van blueprintje annak meg 100% 2: Újraélesztés kivétele: Szerintem ezen nincs mit magyarázni, elég nagy hátrány az illegálra nézve. Meghal (úgy hogy 20 golóy is benne van) felszedik, ha sikerült aztán viszik be műteni. Azért tíz + találatot ki fog túlélni? Senki. Vagy teljesen vagyék ki, vagy legyen úgy megoldva, hogy csak bizonyos kapott lőszerig tudnak felszedni, mondjuk 6-7 darab. Ez nagyon nagy hátrány ránk nézve. 3: Las Venturas kitörlése, helyére egy drog sziget behozatal: Akár mint V3-mon (megint csak ezt tudom felhozni) lehetne egy szigetet berakni, ahol lehet drogokat venni/cserélni. Ez a mappon nem lenne jelen, hanem csak az illegálosok tudnák, hogy merre van. >


Megjegyzés:
< Egyenlőre ennyi jutott az eszembe, ha van valami akkor majd bővítem. >
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Droglabor az teljes mértékben jó ötlet. Az újraélesztés pedig úgy tudom, hogy ha lövések miatt hal meg az illető akkor annál kevesebb az esély arra, hogy újratudják éleszteni, ez meg van csinálva.

A szigeteket úgy tudom elképzelni, hogy egyedibb legyen, hogy több kis sziget és nem pont Las Venturas helyén. Los santos közelében lehetne egy horgász sziget ahol a horgászok nyugodtan eltudnak lenni, távolabb a tengeren pedig lenne 3-4 kisebb sziget ahol különböző NPC-kel tudnál üzletelni, kereskedni. Egyik ötletemben megírtam már ezt az NPC-s üzletelést, ez csak részben került eddig be, a fegyver elcserélése lőszerre. A szigeteken lehetne venni drogokat és azokhoz alapanyagokat, magokat, viszont vásárolnának is fel másik NPC-k kész terméket, vagy a megtermesztett növényt. Ha ki lenne alakítva hogy az illegálosok ilyet tudnának üzletelni és jobban fizetne mint ha répát termesztene a farmban akkor lenne olyan pénzszerzési lehetőség is a játékosoknak amely nem 100%-ban generál lövöldözést mint egy ATM vagy Bankrablás. Így jobban használnák a farmokat, NNI-nek lenne nyomozási lehetőség, illetve az illegál szerezne tagokat (ha csak frakció tag tudna üzletelni) és pénzt is.

Las Venturas helyére egy sziget lehetne amely a többinél nagyobb és kompal átlehetne menni járművel is, bizonyos időnként indulna, ott lehetne kaszinó, gyorsulási pálya esetleg egy autós mozi és társai.
Ezekre lenne igény mert mi elkezdtük a See City Car Club által rendezvényeket szervezni hétköznap esténként és még filmnézésre is volt kereslet.
 

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
A nagy részével egyetértek, szívesen látnám ezeket. Az újraélesztésnél tudtommal is kevesebb az esély arra, hogy sikerüljön, és ez véleményem szerint így tökéletesen reális. Bár az már eleve vitatható, hogy mióta reális, hogy 20+ találatot kap valaki (rendszeresen fordul elő), hisz így gyakorlatilag szitává van lőve az ember, de ilyet szinte teljes mértékben kizárt, hogy láss IRL, pláne a rendvédelem részéről.
 

Porozinko

Zöldfülű
2019. 10. 22.
204
1 076
Egyházasfalu
V4 karakter
Ladarrel Pitts
LV karakter
Owen Martinez
V2 karakter
Ratko Zebic
Jó ötletek az elsőt leszámítva. Jobb lenne ha például interior-hoz lenne kötve a nagy részük, (vagy ahhoz sem) és max csak a heroinos fecskendőt kéne a laborban csinálni. Erre a legnagyobb kereslet, és az elkészítése is ennek a legproblémásabb. A többihez nem hiszem hogy kell bármi különleges cucc. Egy szobában is meg lehet tekerni egy joint-ot például. Amúgy nagyon fasza a többi.
 

DREFT

Lelkes fórumhasználó
Very Important Person
2019. 01. 10.
367
1 139
2: Újraélesztés kivétele: Szerintem ezen nincs mit magyarázni, elég nagy hátrány az illegálra nézve. Meghal (úgy hogy 20 golóy is benne van) felszedik, ha sikerült aztán viszik be műteni. Azért tíz + találatot ki fog túlélni? Senki. Vagy teljesen vagyék ki, vagy legyen úgy megoldva, hogy csak bizonyos kapott lőszerig tudnak felszedni, mondjuk 6-7 darab. Ez nagyon nagy hátrány ránk nézve.

Nem hülye a script, az alapján adja be a százalékokat a defibrillátorhoz, hogy mennyi sérülése van.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.