Pár ötlet a szerverre

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
H

HuzatV2

v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
Oliver La Cedas

Ötleted:

Hajó rádió: Erről nagyon nincs miről beszélni szerintem szükség lenne rá. /hr [Szöveg]

Pozicíónálható fegyverek: Szerintem szükség lenne rá mivel nem éppen a legjobb és a lereálisabb az hogy a hátadon van minden fegyver. Elkézelés lent megtalálható.

Járművek csomagtartójának a realizálása: Szerintem a Robogó ne bírjon el 100kg Sprinter és egyéb nagyobb járművek pedig 150+kg.​


Megjegyzés:
Kritikákat és bármiféle ötletet elfogadok mellé. Link: https://imgur.com/a/O2yJ91C
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Mindhárom ötletet jó dolognak tartom, szerintem nincs akadályuk hogy megvalósuljanak. Azt viszont nem tartom jó ötletnek, hogy a fegyverek /cuccaimhoz hasonlóan testre szabhatóak legyenek. Visszaélések tömkelege kezdődne el a funolással, de ez a dolog kiküszöbölhető lenne azzal ha pl. a sétastílushoz hasonlóan ki lehetne választani fegyvertartási stílusokat is. Valóban nem reális a mostani helyzet, hogy a karakter a nagy kalibereket egy kézzel lóbálja.
 

DREFT

Lelkes fórumhasználó
Very Important Person
2019. 01. 10.
367
1 139
Hajórádión úgyis csak a fegyverkereskedések mennének, azt nem tartom jó ötletnek.
Szintúgy a fegyver pozicionálást, ugyanaz a véleményem, ahogy előttem @Balage26 leírta.
A csomagtartók realizálása eddig is ment, csak nem minden járművel. Rá lesz tekintve.
 
H

HuzatV2

Fegyver pozicionálást továbbra is szívesen látnám valamilyen formában a szerveren! :D
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.