Pár kis apróság, de valahol feltudná lendíteni a bandákat.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kojo

Barangoló
2019. 01. 12.
135
188
V4 karakter
Kazim Tharek
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Marreese Towne >

Ötleted:
< Kosárlabda, illegálba nem látszódik rajtad az adott fegyver, fegyver kopás >

Megjegyzés:
< Ezek más SGS szerveren bent vannak! És a bandáknak kiválló lehetőség lenne! >
 
  • Vicces
Reactions: aBalazs

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Melyik fegyvernek nem kellene látszódni? Tec9, Uzi, glock, usp nem látszik. max a desert ami még olyan.
 
  • Tetszik
Reactions: Darko.

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
kosárlabda az egy jó dolog de felesleges és csak az fps ből venne le.
illegálba nem látszódik rajtad az adott fegyver
ez hülyeség max ahogyan hosi is mondta a desert az ami még olyan.

a fegyver kopással viszont teljesen egyetértek.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Kosárlabda nem lenne kihasználva szerintem , maximum az első 1-2 hétben. Szerintem egy bandának rengeteg rp lehetősége van , csak akarni kell.
Fegyverekre azt tudnám el képzelni , ha lenne valami hasitasi szerű vagy "övre" rakható kis táska amely felrakásával eltakarná az oldalt levő fegyvert , pl. deagle , tec9 és akkor nem lenne úgymond látható.
Fegyverek kopása már másik témában is lett említve , ezzel kapcsolatban ide is leírom véleményem: ha a skines fegyverek nem kopnának valamint a ppzett fegyvereket az elkopás után vissza adja FA/SA akkor szerintem jó volna szerverre. Ötletedbe vannak jó dolgok amelyeket tovább lehetne gondolni , viszont van olyan ami szerintem felesleges lenne.
 
  • Imádom
Reactions: NandiLV

Treas

Aktív fórumozó
2019. 04. 02.
256
645
Mike
www.youtube.com
V4 karakter
Filippo Siviero
Bandák terén sok lehetőség van RP-re, ha az ember kosarazni akar azt is meglehet oldani script nélkül. Fegyverek amúgy sem látszódnak, csak a Deagle. Kopás meg már agyon van vesézve.
 
  • Tetszik
Reactions: Albertoo

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
kosárlabda az egy jó dolog de felesleges és csak az fps ből venne le.

ez hülyeség max ahogyan hosi is mondta a desert az ami még olyan.

a fegyver kopással viszont teljesen egyetértek.

Elsőnek érdeklődj utána mielött olyant írsz ami nem teljesen az igazat képviseli.
Ami nagyon zabálja, 'jelentősen látható,érezhető' az fps-t a modellezések, a kocsi modok, a texturák, a skinek ( de ez már kevésbé annyira )
Ugyan úgy a scriptelés sem zabálja az fps-t annyira hogy az nagyon érezhető legyen ha csak nem rosszúl lett megírva az adott dolog. Én nem dícsérni akarom őket, de szerintem a Seemta fejlesztők nagyon jól tudják hogy mi zabálja az fps-t és mi nem, vagy mi kevésbé zabálja. Miért lenne felesleges? A kosárlabda nem csak a bandások számára lenne elérhető civilek is mehetnének ki oda, ez is egy fajta rp szituációt teremtene, ismerkedési lehetőséget, de ha te csak a negatív oldalát nézed akkor persze nem fogod megérteni hogy miért is lenne jó dolog ez.
Plussz az ötlet író fele egy kis apróság: Azt sem ártana megcsinálni hogy a labdával valaki kimegy a pályáról akkor a labda autómatikusan vissza kerüljön az egyik palánk alá/mellé, mert előre látom sok troll lenne és ezzel el venné más játék élményét és akkor ebben az esetben tényleg nem lenne értelme mindig admint kellene hívni.
 

DaveeV2

Álmodni annyi, mint jelen lenni valahol, ami nincs
2020. 07. 26.
233
186
Győr
www.mentok.hu
LV karakter
Conrad D Crusader
V2 karakter
William D George
Jó ötlet lenne, hiszen lenne sport. de nem sokáig lenne használva, és ez is csak egy plusz felesleg lenne.
 

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Van bent, amikor volt akkor nem használta senki, ezért lett leállítva. Kopás és egyéb 'hozzuk be a dolgot mert más sgs szerveren bent van' nem játszik már.
zárható
 
  • Imádom
Reactions: Bazsi12
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.