Pár hasznos ötlet.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Wanted

Pötyögtető
2019. 01. 12.
408
3 831
V4 karakter
jens bergh
LV karakter
Vincze Daniel
V2 karakter
Bodor Szabolcs
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Sugou Nobuyuki >

Ötleted:
< -SF-ben a fegyverláda leadó pont nem működik, már az előző fórumon is írtam róla topicot, de nem lett ránézve, itt hátha.
-Amikor meghaltál és feléledsz, akkor a fejed felett legyen egy számláló, mint V3-on. Lehet jönni, hogy V2-ből ne legyen V3, de könyörgöm, mi adja már vissza a V2-es feelinget? A bányász meló és a HUD.
-Fegyver/droghajónál írja ki többször, hogy mennyi idő múlva indul. Nem nagy dolog, de szerintem hasznos lehetne.
-Rendvédelem szigorítása, vagy nem is tudom, hogy kéne ezt mondani. Tegnap 8 kocsi üldöz minket, szét derbyznek mindent, ha leTKzódtál akkor dara, ha animba lőnek elveszik a fegyvert és pá. Komolyan, ez az RP?
-Munkák fizetésének egy vonalba húzása, ha mindegyik munka ugyanannyit keresne, nem mindenki bányászna, ezzel is változatosabb lenne a szerveren található munkások aránya.
-200 hp kivétele, drog rendszer átdolgozása: A drogok okozzanak függőséget, mindegyik drog másfajta mennyiségtől. A drogok adnának bizonyos effekteket, amiért megérné használni őket: A drog benyomása után pár percig tudsz célozni törött kézzel/futni törött lábbal, pár százalékkal kevesebb damaget kapsz, Gyorsabban futsz, és még kilehet találni pár dolgot, ha szeretne az ember, emellett a páncélt átdolgozni, először az menjen le, utána a hp és lenne értelme is.
-A mappon lehessen jelölni, úgy mint V3-on.
-Fegyver % és túlmegedés behozatala. Sok a fegyver a szerveren, ezzel talán kevesebb lenne, mert pár szétmenne.
-Garázshoz, Házhoz hasonlóan megoldani a jogokat, mint a farmnál. Te tudd beállítani, hogy ki tudja zárni/nyitni, ki tudjon bemenni, ilyeneket. Sokkal egyszerűbb lenne, mint a kulcsos rendszer, nem lenne olyan, hogy adni kell + kulcsot, mert haverral vették a házat, vagy mert véletlen kidobásra került a kulcs.
>

Megjegyzés:
< Pár ötletről van már megnyitva pár topic, de szerintem ide is elfér, hátha. Jöhet hideg, meleg, de csak normális véleményekkel, indoklásokkal kérném. >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: MateeGT és Rizox

Wanted

Pötyögtető
2019. 01. 12.
408
3 831
V4 karakter
jens bergh
LV karakter
Vincze Daniel
V2 karakter
Bodor Szabolcs
Szerkesztettem, írtam bele még pár dolgot.
 
  • Tetszik
Reactions: MateeGT

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Nem rossz ötlet, amit leírtál. 200 HP-nak tényleg semmi értelme a szerveren.
Rendvédelem szigorításához az is jó lenne, ha nem tapasztalnám nap, mint nap azt, hogy megyek normális tempóba 70/90-el, és elmegy mellettem egy Rendvédelmis kocsi, se sziréna, se fényhíd nélkül, olyan kényelmes 180/200-as tempóban.
Támogatom az ötletet.
 
  • Tetszik
Reactions: Wanted

bubbi

𝗮𝗹𝘁𝗲𝗿𝗲𝗱.
2019. 01. 10.
284
244
LV karakter
kahoni.kona
Támogatom! Legfőképp a munkák fizetésének egyvonalba húzása ;)

Bár nem dolgoznak már annyian mint régen, illetve azt is támogatom hogy szigorítsák a rendvédelemben a szabályokat. Nem lehet rendesen "menekülni" mert minden kanyarban azon vannak hogy "pitt"ezzenek, illetve nekedmenjenek.. Ezzel persze damagelik a kocsidat. Persze a "pitt" úgy tudom megengedett de nem minden esetben.
 
  • Tetszik
Reactions: Wanted

Rion

Zöldfülű
Támogató
2019. 03. 16.
168
165
.
V4 karakter
Rion Wells
LV karakter
Rion Wells
V2 karakter
Rion Whitfield
TÁMOGATOM! Múltkor ismerősömet üldözte vagy 6-8 kocsit, majd szét derbyzték őket! Sokkal rpsebb lenne ha nem csak annyiból álna hogy Derby derby.... Csak támogatni tudom az öltetet!
 
  • Tetszik
Reactions: Wanted

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
24
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
1 hete üldözött a rendvédelem mert a kocsimon volt egy körözés,menekültem néha belémjöttek ezzel még annyira nincs is gond mert a lag miatt simán belefér stb,de az hogy megyek az úton és szemből 300-l belémhajt a rendvédelmis és TK lesz a kocsim és úgy kapnak el egy kicsit lehangoló,jó lenne valami változtatás mert ez így elég offos.
 
  • Tetszik
Reactions: crose és Wanted
A

abdulka

Illetve még az is jó lenne hogyha újraéledsz ne törjön el egyből a csontod..

Rendvédelem szigorítása, vagy nem is tudom, hogy kéne ezt mondani. Tegnap 8 kocsi üldöz minket, szét derbyznek mindent, ha leTKzódtál akkor dara, ha animba lőnek elveszik a fegyvert és pá. Komolyan, ez az RP?
Attól függ mivel üldöznek, valahogy el kell kapni az illetőt, és ez a derbys dolog is... Volt olyan mikor elé álltam a járőr kocsimmal az útközepére majd belém jött az üldözött autó, és még én voltam leszidva hogy miért derbyzek.. Ha menekülsz lődd fel előtte a videófelvevő programot, és rakd fel PK-ra, mást nem tudsz tenni
 
  • Tetszik
Reactions: bale és Pami

Wanted

Pötyögtető
2019. 01. 12.
408
3 831
V4 karakter
jens bergh
LV karakter
Vincze Daniel
V2 karakter
Bodor Szabolcs
Akármivel üldöznek, nem derbyvel kell elkapni. Van spike a szerveren, meg MDC. Látod merre megy az üldözött kocsi, másik úton elé mész és lerakod a spikeot. Arra nem láttam még példát mostanában, hogy eltörne a csontom az újra éledésnél.
 

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
24
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Nyílván mindenkinek olyan jó számítógépe van hogy folyamatosan menjen az OBS,másrészt meg ha normálisan elkapnak akkor elismerem hogy én voltam a balfasz és elkaptak most megszívtam,de nyílván vannak olyan emberek is akik nem tudják elfogadni hogy vesztenek és egyből erre meg arra fogják,ha tisztességesen elkapnak engem akkor így jártam de ha derbyzve kapnak el és ott menőznek "jajj elkaptunk hehe" akkor nyílván ideges az ember.
 

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
24
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Nyílván nem 5 fpsre gondolok menekülés közben,de ha valakinek még megy az OBS a háttérben meg minden egyéb cuccos akkor laggolhat simán.
 

Wanted

Pötyögtető
2019. 01. 12.
408
3 831
V4 karakter
jens bergh
LV karakter
Vincze Daniel
V2 karakter
Bodor Szabolcs
Tegnpa is 300-al direkt szembesávban megy a PD-s, amikor üldöznek, de ez most lényegtelen. Erre az OBS-es dologra meg annyi, hogy magamból ki indulva egyáltalán nem kellemes ha egy gyengébb géppel OBS-ezel, 30 alá is lemegy az FPS, annyival menekülni meg esélytelen. Bár aki csak arra megy, hogy menekül egésznap az meg kicsit nézzen magába.
 
  • Tetszik
Reactions: Rizox
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.