Pár extrább autó a hétköznapokból.

brt_krisztian

Újonc
2023. 06. 08.
45
54
24
Los Angeles California
LV karakter
Harold Rapa
Sziasztok!

Elég régóta bent van már az Aventador a szerveren, ami alapvetően egy szép autó, de nem a legjobb a modja. Szerintem amerikában elég felkapott modell a Huracan, és beleillene az összképbe a szerveren is, hoztam is egy modellt hozzá prezentálás képpen.


Aztán amire még gondoltam hogy rengeteg japán autó van a szerveren, amivel semmi baj, imádom őket, viszont kevés az olyan extrább kocsi ami a hétköznapokban is látható. Egy mestermű a Bugatti Chiron, de valjuk be, az emberek nagyrészének ezek a kocsik semmit nem jelentenek, mert nem is látják őket a valóságban sosem, és szerintem jelenleg sem valami népszerű autó a szerveren. Ennek a helyére gondoltam volna egy Ferrarit, mert szerintem a szerveren lévő 3 ágas ló mellé elférne még egy hisz amerikában azért a Ferrari is elég népszerű.


Ezen felül még egy dolog jutott az eszembe a Mclaren. Ezer éve van P1-ünk, de ő is egy olyan autó, ami közel sem mindennapi kb sosem látott darabok a valóságban, hiszen ezek már befektetések mint sem naponta forgalomban lévő autók. De semmiképpen nem szabad lecserélni, mert már a szerveren is egy ikon. Cserében arra gondoltam hogy bővülhetne még egy hétköznapibb darabbal a paletta belőle, és ezt én a Buick Regal helyére tudnám elképzelni, mivel nem egy népszerű kocsi, szinte alig van belőle, és alapvetően is limites tehát nincs minden sarkon.


Ami eszembe jutott és az egyik kedvenc modellem volt, ameddig M-re lehetett varázsolni az az F10. Jelenleg ugye nem lehet belőle F10et csinálni, és erre megoldásként egy F90-et tudnék esetleg ötletként feldobni.


Ezek csak ötletek, hogy kicsit feldobjuk a sport autó kategóriát kicsit hétköznapibb autókkal, mert sajnos a Buggatik és egyéb ilyen ritka autók nem igazán vannak jelenleg használatban.
Azt hogy kinek mi a meglátása a kereskedéssel és stb az legyen kedves ne itt kifejteni ezt, mert nem azért jött létre a topic hogy beleáljunk abba aki szereti a kocsikat a szerveren.
 
Utoljára szerkesztve:

PatrYk

Zöldfülű
2023. 06. 25.
188
104
19
LV karakter
Anthony Brady
Ugyan az a véleményem, hogy így is van elég luxusautó, plusz nem hiszem hogy pont ilyen autók kellenének egy amerikai stílusú szerverre.
 
  • Tetszik
Reactions: Demssele

Kolozs

Barangoló
2021. 12. 15.
89
99
V4 karakter
Gary Sunshine
LV karakter
Jayden Delacruz
Egyáltalán nem támogatom... A Bugatti szerintem bőven jó a szerveren, nem is baj hogy ritka hiszen a való èletben sem áll 1 minden sarkon. A Buick pedig szintén jó helyen van a szerveren... hiszen egy Amerikai szerverről beszèlünk, luxusautó pedig van így is bőven a szerveren.