Pár autómod

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

etam

Újonc
Támogató
2022. 07. 17.
23
78
LV karakter
theo_lowe
Csá, hoztam pár autómodot ami nekem tetszik és szívesen látnám a szerveren.

[BMW X5 helyett]

[Ferrari 250GTO helyett]

[Ford Mustang helyett]

[Mercedes 300SEL helyett]

[Hummer H1 helyett]

[Mercedes C63 helyett/szebb mod miatt]

[Jeep Wrangler helyett]

[BMW 760 helyett]

[Audi 80 helyett]


Köszi ha tesztek rá egy pillantást legalább.
 

.Hunor

Ex SCKK Főleader
2020. 01. 27.
684
480
V4 karakter
Orion Shane
V2 karakter
Clyton Jack
Szia!
BMW x5 és a mustang nem tetszik, a többi mod viszont elég fasza szerintem, örülnék, ha ezek bekerülnének
 
  • Tetszik
Reactions: etam

Marcee220

Újonc
2019. 12. 31.
70
148
Vadkert city
V4 karakter
➖Amore Bucci➖
LV karakter
➖Keenan Quang➖
V2 karakter
➖Lasho Djordji➖
Nem rosszak a modok, a bálna különösképpen jöhetne. X5 helyére meg az egyel régebbi Cheerokee kellene, ami bent van lvn is.
 
  • Tetszik
Reactions: B E N 1 0 és etam

Gabika93

Újonc
2019. 03. 09.
24
31
V4 karakter
Steinhofer Hans
LV karakter
Gabriel Drummer
Mercedes 300SEL szerintem gyönyörű járgány ,igazi kedvenc annak a cseréjének én nem örülnék.A többi nem rossz.
 
  • Tetszik
Reactions: Dili és etam

Vajas

menekülök tovább el a kékektől🥷🏽
2019. 01. 10.
284
3 466
23
Vienna
LV karakter
Keith Dowler
Az Octavia-t támogatom, de a többinek nagyon nem látom értelmét.
Az Octavia az egyik legroszabb mod, teljesen elvetendő. Ahogy az összes többi modell is. Szinte egyik modell sem illik bele a jelenlegi környezetbe. Nem attól lesz egy autó szép és jó, hogy van vagy 15, 20 mega. Teljesen más szempontokat kellene nézni szerintem, és beismerni, hogy teljesen felesleges ezt az irányt eröltetni.
 

Dijego

⚡️⚡️
2019. 01. 20.
802
1 674
Budapest
V4 karakter
🇪🇸 Diego M Perez 🇪🇸
Én pl nem a mod-ra gondoltam hanem magára a jármű típusra. De persze ezen a téren nincs sok értelme a dolognak.
 

etam

Újonc
Támogató
2022. 07. 17.
23
78
LV karakter
theo_lowe
Nyilván lehet keresni szebb modokat, tisztában vagyok vele. Személy szerint az oldalon ezt találtam a legszebbnek.
Mint leírtam csak azokat tettem be amik nekem tetszenek és én szívesen látnám a szerveren.
 

Radi07

Újonc
2019. 08. 04.
65
188
V4 karakter
Kevin Hernandez
V2 karakter
Kádár Kevin
Bmw X5 helyére egy Bmw X6M kéne vagy egy Audi Rsq8,esetleg valamilyen újabb Merci Suv.
A régebbi Cheerokee ami lv-n van bent v3-ra nem nagyon illik bele a környezetbe, amerikai feelingje van és tudtommal nem az USA-ban játszódik maga a szeró,magyar utakon is kevesebbet látni ezekből, nem ér annyit hogy le legyen cserélve az X5 erre.
Illetve azt sem értem hogy miért kell feltétlen ragaszkodni a régi dolgokhoz,az már lv-n bent van,szerintem nem ártana egy kis változás, az új modoknak is esélyt adni amit ki lehet dolgozni akár 10/10-esre is.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: etam és Bugeye

NRB

Újonc
2019. 02. 14.
13
111
27
Erdély, Románia.
V4 karakter
Norbert Kiind
Több olyan típusú autómod kellene, ami a szerverhez illik véleményem szerint.
Miért a te véleményed szerint mi az ami a szerverhez illik? Félre értés elkerülése végett nem vitát akarok generálni nem azért kötöttem bele ebbe a mondatba. De valahogy nem látom át 6 évnyi szerverlét (utóbbi 1 évben viszont 3x ha fent voltam m1..) után, hogy miért van olyan autó ami illik és ami nem illik egy szerverre.

Így is teljesen nonsens az, hogy mindenki is 100+ milliókkal rohangál, M5 meg G63 AMG meg ilyen kaliberű autók úgy rohangálnak a városban, mint itt Erdélyben egy Dacia Logan, vagy Magyarhonban egy Suzuki Swift/Opel Astra. Magyarán játék ide vagy oda a legfullosabb kultusz autók a tömegautó..

Viszont ha más megközelítésből gondoltad azt hogy "illik a szerverre" tényleg kíváncsi vagyok, hogy milyen az ami igen és mi az ami nem..
 

Vakus

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
326
526
21
Disneyland
V4 karakter
Lanzo Taube
LV karakter
Chelsey Dupont
Régen LV-n is az 560sel váltotta a 300-at, de relatív gyorsan le lett cserélve, mert alig volt aki használta.
 

ervinka2002

Zöldfülű
Támogató
2019. 11. 17.
158
474
22
V4 karakter
Ervin Kaufmann
LV karakter
Ervin Kaufmann
A bmw x5-nek véleményem szerint elég lenne csak egy széria frissítés. Egy f/g szériás szerintem jobban megállná a helyét, mint egy Cherokee.
 
  • Tetszik
Reactions: Radi07

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 052
5 765
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png
Kedves témaindító,
↳A szerver és a fórum verziója is hivatalosan átállt a V4-es verzióra. 🥳

↳Ez azt jelenti, hogy mind a játékszerver, mind a fórum nagy változásokon ment át. Teljesen új arculatot kapott, és erre az új arculatra szeretnénk mihamarabb átállni.

↳Mivel a szerver lényegében egy teljesen újraírt modot kapott, teljesen új ötletekkel és megvalósításokkal ezért a mostani témákat lezárjuk.


↳Amennyiben olyan ötleted volt ami még az új verzió ellenére is aktuális lehet kérlek, hogy nyisd újra a V4-re szabva, sajnos nincs kapacitás most minden témát egyesével szétválogatni hiszen több száz van belőle, de garantálom, hogy a jövőben ezekre az ötletekre sokkal több figyelmet fogunk fordítani 😊


Sok sikert kívánunk az ötletek készítéséhez! 🤩

Megértésed köszönjük,
SeeGame Vezetőség
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.