Paquito Helio jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ivankaaa

Újonc
2023. 08. 26.
69
35
Budapest
V4 karakter
Paquito Helio
LV karakter
Paquito Helio
V2 karakter
Paquito Helio
mc3.png


IC Rész
Jelentkező neve

<
Paquito Helio>

Jelentkező lakcíme

<
Groow Street 3>

Jelentkező elérhetősége

<
36223474735>

Betölteni kívánt pozíció

Biztonsági őr


Eddigi munkahelyei

< Olajszállító, kukás segéd. >

Jelentkező önéletrajza (
legalább 5 mondat)

<
Paquito Helio a becses nevem, Mexicóbol származom, szegény családból. 23 éves fiatal ember vagyok, sportos külsővel. Kedvelem a sportot, apukám boxoló volt, ez az én álmom is, sokat gyakorlok. Szeretem a járműveket főleg a motorokat. Egyedül élek amerikában, tervem családot alapítani, de ez csak későbbiekben tervezem.>


OOC Rész
Neved

< Iván (paqu)>


Életkorod

< 13 >

Miért hozzánk jelentkezel?

<Mert ahogy olvastam forumon egy jó igényes FK-nak tűntök. Szeretnék egy jó, aktív RP-kel rendelkező FK tagja lenni. Szeretem az RP-t és úgy vélem itt ezt megtehetem. >


Miért pont téged válasszunk?

<
Mivel türelmes, kedves vagyok és már 1 éve RP-zek. Ismerem az illegál RP-t valamennyire, voltam több illegális FK-ban is. Aktív vagyok ami egy FK-ban nagyon fontos. >


Naponta mennyi időt tudnál a szervezetre szánni?

<
2-3 órát minimum.>

Csatolj egy képet az UCP-ről.

<
>


Mesélj magadról (
legalább 5 mondat)

<
Iván a nevem, 1 éve RP-zek. Szeretem IRL a kocsikat és a fegyvereket is. 1 év RP-ben több illegál FK-ban is tudhatom magam. Hobbym az MTA emiatt is vagyok nagyon aktív. Türelmes és kedves vagyok, kicsit félek voiceban beszélni de ezt igyekszem legyőzni.>
 
  • Imádom
Reactions: IamR1ckk

Basim

Zöldfülű
2019. 01. 15.
187
155
28
-
V4 karakter
Sylvanas Sindragosa
LV karakter
-
V2 karakter
Sylvanas Sindragosa
Tisztelt Paquito Helio!
Örömmel tájékoztatom, hogy jelentkezését átolvasva, elnyerte a vezetőség tetszését, ezáltal jelentkezése elfogadásra került! Kérjük keresse fel egy vezetőségi munkatársunk, vagy engem Privát üzenet formájában, időpont egyeztetés céljából, amenyiben aktuális még a jelentkezése!​
Basim Davidson Kocsma vezető helyettes!
 
  • Vicces
Reactions: Tomeee1
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.