Papp Kristof jelentkezése a See City Car Service-ba!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Woodsy

Zöldfülű
2019. 01. 27.
172
452
18
Budapest
V4 karakter
natasha.schweiger
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Kristóf ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ nem csak v2-őn játszok lv-n meg v3-on is biztos van vagy 10 ezer percem minimum! itt v2-őn van 18-19 ezer percem! ~

Hányas szintű vagy?
~ 19 ~

Hány éves vagy?
~ 13 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Krasnya Organized Bratva 3-as rang, 2 hétig, elrontottam a próbaidőm.~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ mert már nagyon régóta egy szerelő frakció tagja szeretnék lenni és nagyon bejön nekem ez a frakció ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ természetesen rendelkezem mindkettővel! ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ hét.k.:2-3
hét.v.:4-6 ~


Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ kitiltások ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ admin jailek tudom nagyon sok van de mikor még kis szintű voltam nagyon sokat szórakoztam mert akkor még nem is akartam frakcióba csatlakozni de rájöttem hogy ez a szerve dög unalom frakció nélkül és régen rengeteged szórakoztam. remélem ez nem nagyon befojásolja a döntést, már nagyon megbántam egyébként maximum 7-9 jailem lenne ha nem ezsórakoztam volna annyit, eddig mindig v3-on játszottam meg lv-n és csak egyszer feljöttem kíváncsi voltam erre a szerverre akkor sokat szórakoztam de végül az jobban tetszett mit az lv/v3 ezért ezen folytattam a tevékenységeimet...~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Papp Kristófnak hívnak. az Ujlaki általános iskolába járok. ((csak 3 hónap múlva leszek 13 éves)) 6-os vagyok, Budapesten élek .Nagyon szeretek a szabadidőmben mta-ni és a haverokkal úgymond "bandázni" hétvégente és úszni is nagyon szeretek! 3 éve rp-zek kisebb nagyobb ki hagyással! ~

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: AP és Ard

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
Hali!
19-es szinthez képest 18 AJd van, ezt a sokat szórakoztamot meg nem igazán tudom hová tenni.
Pozitívat nem is tudok elmondani róla, nem támogatom!
 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lap NEM FELELT MEG az elvártaknak. Az indokot nem vagyunk kötelesek feltüntetni. Próbálja meg később.​

Soyer Aysen - See City Car Service, Cég Tulajdonos.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.