Paolo Greco

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mustafa75

Újonc
2024. 06. 11.
1
3
V4 karakter
Mustafa Hysaj
Paolo Greco vagyok. 32 éves, egy előkelő olasz étterem tulajdonosa. Aki nem régiben költözött See citybe, Fay Cityből. Néhány barátommal érkeztem a városba. Azzal a céllal érkeztem, hogy a Greco család hírnevet tovább vihessem. Családunk egy komplex szolgáltatási rendszert épített ki Olaszországban, foglalkozunk áru szállítással, személy-és vagyon őrködéssel, illetve számtalan éttermünk megtalálható az országban.

A La Sapienza egyetemen szereztem meg első diplomámat, gazdálkodás és menedzsment szakon doktoráltam Rómában. Iskolai éveim alatt olyan tudásra tettem szert, amit az életben tudtam hasznosítani. Emellett szerettem küzdő sportokra járni, 2014-ben sikerült elhoznom egy nagyszabású sport esemény során egy grappling bajnoki címet is. A sport megtanított arra, hogy bármilyen nehéz úton járok soha ne adjam fel. Ezt a megszerzett tapasztalatot tudtam kamatoztatni az üzleti életben is.

See Citybe költözésem során szeretnék kiépíteni egy biztos anyagi, és üzleti háttérrel rendelkező étterem láncot, ahol biztos munkahelyet tudok biztositani a származásomnak megfelelő Úriemberek számára.

(( Több, mint 8 éves RP tapasztalat, FAY RPG nevű szerveren megjártam jó pár frakciót, és emellett voltam több, mint fél évig Yakuza/Triád leader is. ))
 

Muurayi

wild one
Globális Moderátor
v4
2019. 02. 08.
728
3 063
19
Berettyóújfalu
V4 karakter
Flynn Murray
LV karakter
Daan Smid
Válasz hiányában lezárom, keress fel egy globális moderátort ha folytatnád.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.