Paolo Emerson nevében---Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Csgerii

Újonc
2019. 04. 22.
61
43
V2 karakter
Louis Morningstar
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Paolo Emerson >

Panaszolt fél admin neve:
< Balage >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen bírálás >

Bizonyítékok:
< https:confused:/imgur.com/OQTyrIN >

Megjegyzés:
< Az egész sztori úgy történt, hogy elmentem barátokhoz paloba majd kiszálltam a kocsiból egyik srác elkezdett ütögetni, majd vissza ütöttem, és Ben De Verocchi nevű srác rámszólt, hogy fejezzem be, majd előkapta a kést és nekem ment ezért vissza ütöttem neki 1x és elvágta a torkom.ezért hívtam admint és egy ilyen indokot kaptam tőle, hogy ha valaki 1x megüt, és ilyen a természete nyugodtan megölhet. >
 
  • Tetszik
Reactions: coreyyo és aaandor

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Szia!
Amit az ügy bírálásakor is elmondtam, azokat tudom elmondani.
Köztetek volt egy verekedés szerű szituáció, melyben két fél adott 1-1 taslit a másiknak. Ben De Verocchi ahogy írtad rád szólt, tehát figyelmeztetett a bajra. Mikor elmondásod szerint előkapta a kést, te megütötted, ami kicsit szerintem így is "hajmeresztő" dolog, mert mi van akkor, ha te épp belenyúlsz a késbe, vagy csak szimplán reflexből leszúr téged, hisz a kés már a kezében volt, Te úgy ütötted meg. Hozzáteszem, mind a két fél szerint direkt történtek az események, hisz egyik fél sem jelezte valahogy a Chat-be, vagy más egyéb helyen, hogy véletlen történt volna valamelyik mozdulat, stb. Szerintem nincs azzal probléma (legalábbis nem DM), ha előkap a srác egy kést, te látod, hogy ott van a kezében, és ennek ellenére rátámadsz. Nem is tudom, hogy mire számítottál abban a szituációban. IRL sem teszi el a kezéből a kést egy bűnöző, ha valaki rátámad... Arra meg kitérnék, hogy megemlítetted, hogy szerinted Ben De Verocchi-val "haverok/barátok" vagyunk. Nos, ezt most leszögezném, hogy Ben-t nem ismerem IRL/IC/Más, egyéb helyekről. Szimplán arról beszéltem, hogy szerintem nincs baj azzal, ha rádámadsz, és leszúr a már eleve a kezében tartott késsel. Az ügynél egyébként arra jutottam, hogy közöltem Paolo-val, hogy nem élesztem fel, hisz volt oka az ölésnek. Amint ezt a tudtára adtam a játékosoknak, elmentem a helyszínről.

További szép napot mindenkinek, valamint kellemes ünnepeket!
 

Csgerii

Újonc
2019. 04. 22.
61
43
V2 karakter
Louis Morningstar
Hali!

Hogy helyesbítsek úgy történt az eset, hogy elővette a kést megfélemlítésképp és amint elrakta én akkor megütöttem, majd elővette a kést és leszúrt, tehát PG nemvolt mivel nemvolt nála a kés mikor megütöttem a két kés elővétel és elrakás között ütöttem meg. amit loggal tudok bizonyítani hogy 2x is elővette majd elrakta különböző időpontokban.

Itt vannak a logok: [2020-12-24 20:21:33] [Output] : Ben De Verocchi elővett egy fegyvert. (Carbon knife)
[2020-12-24 20:21:37] [Output] : Ben De Verocchi elrakott egy fegyvert. (Carbon knife)
[2020-12-24 20:21:42] [Output] : Ben De Verocchi elővett egy fegyvert. (Carbon knife)
[2020-12-24 20:21:45] [Output] : Ben De Verocchi elrakott egy fegyvert. (Carbon knife)

Kellemes Ünnepeket! ;)
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Én akkor is azon a véleményemen maradok, és kiállok mellette, hogy ha valaki övén van egy kés, ami önvédelemre, vagy akár csak dísznek van nála, és egy ember megtámadja, akkor miért ne használná a kését, amit az ilyen esetekre tart magánál? Ha engem megtámad valaki [fegyvertelenül], még jó, hogy nem kezdek elelfutni inkább, mikor ott a kés az oldalamon, és önvédelemből használhatom. Ben De Verocchi-nak megvolt az oka az ölésre, hisz figyelmeztetett téged az elmondásod szerint. Te nem hagytad abba, és odamentél, rátámadtál. Ekkor az embernek IRL is nyilván az áll érdekében, hogy a legkevesebb sérüléssel ússza meg a támadást. Ez a helyzet így alakult, Te megtámadtad Ben-t, majd Ő meg leszúrt téged. Igazamért továbbra is kiállok. [Ahogy az előbb leírtad, elővette, majd elrakta a kését, tehát te tudtad, hogy nála van a kés, és nem véletlenül vette elő, ennek ellenére Te rátámadtál, ekkor nyilván átvállalod a felelősséget, hogy ha előveszi, és leszúr, akkor meghalsz]
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Sziasztok!

PK jogos.


Nem elég indok,hogy megölj valakit mert megütött.Attól még,hogy verekednek nem kell a másikat megölni,max animig lehet.
@Balage26 figyelmeztetésben részesítelek.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.