Pand--- Tommen panasztétel #Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

pali231

Újonc
Támogató
2021. 04. 26.
29
23
V4 karakter
Paul Mercardo
LV karakter
Michael Castellano
V2 karakter
Pand D Alfonzo
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Pand D Alfonzo

Panaszolt fél admin neve:
Tommen

Panasz pontos megfogalmazása:
Egy egyszerű mta hibából indult az egész, rossz kocsiba szállt be a karakter bezártak elvittek, nem volt ezzel semmi, majd amikor kiszállt a sofőr (NEM volt nála fegyver) beszálltam majd belelöktem a kocsijukat a vízbe amiért elvittek a határról, egy bosszú volt, hogy ha elvittek teljesen a fegyház határtól sf kikötőig. Semmi szabályszegés nem volt, ott volt a haverom fegyverrel is nekik nem volt, én pedig bosszuból belelöktem a kocsit a vízbem, majd elmentünk. Mjad mikor tommen jött intézni az ügyet egész végig ellenem volt, hiába írtam bármit kiforgatta a szavam. Egyfolytában arra hivatkozott ez csak egy emberi szabadságjog korlátozása volt, nemvolt emberrablás mikor ez történt, meg hogy ő ilyen rp-t sose látott ezért ez NON-RP. Hiába írtam bármit ugyan azt tudta csak mondani.

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
Teljes mértékig indokolatlan volt a jail, miközben karakterleírás szerint is hirtelen harag stb., miközben havernál fegyver is volt, attól se kellett volna félnem lelőnek. Amiért elvittek és elvették az időmet azt kapták hogy vontatóra várhattak
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
971
3 610
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Szia!

Nem írtam olyat, hogy ilyen RP-t sose láttam, IRL-re gondoltam, javítottam is az elírást OOC.

A haverjaid követték a srácokat, oké. Megálltak amikor a srácok is, és nem szálltak ki, hogy megmentsenek vagy valami, pedig állításod szerint fegyver volt náluk. Te nemes egyszerűséggel kipattantál amikor a sofőr is kiszállt, bepattantál a sofőrülésre és belehajtottál a vízbe. Ez nem tudom hol reális.

Erről videó.

Nem forgattam ki a szavaid. Ahhoz, hogy rablás legyen kéne fegyver és a rablást erőszakosan, kényszerítve viszik véghez. Márpedig, te kicsit se féltél és nem is voltál megfenyegetve, folyamatosan infóztál a társaidnak rádión, amivel így nincs is gond.

Leírtam már IG is, a játékhibával felesleges takarózni, mert nem jelezted ezt nekik OOC a saját elmondásod alapján. Nem értem miért írtad ezek után bele a panaszba.

Igaz az ütközést nem hoztad fel, de én azért megemlítem és beismerem: az teljesen elkerülte a figyelmem, hogy volt egy minimális kocc a két jármű között, és egy ember RP-zett csak. Erre így utólag kérek mindenkit, hogy ügyeljen a jövőben, alapvetően ilyenre amúgy sem szoktam jailt osztani.

Az ugrálva közlekedésért Yildiray-t figyelmeztettem az ügy lezártával.
Admin[5] Tommen: (( Nem tudom most melyikőtök volt, de ne ugrálva közlekedjetek, még ilyen esetben se kérlek. ))

Már egy korábbi ügynél elmondtuk neked Brownieval, hogy a karakterleírás nem erre való. Az a karaktered vizuális jellemzésére szolgál. Ha ilyen szintű tulajdonságokat meg szokásokat akarsz kiépíteni a karakterednek, hogy arra hivatkozni is tudj stabilan, ahhoz karaktertörténet kell.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.