Pand D Alfonzo jelentkezése!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

pali231

Újonc
Támogató
2021. 04. 26.
29
23
V4 karakter
Paul Mercardo
LV karakter
Michael Castellano
V2 karakter
Pand D Alfonzo
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Palinak szólíthattok és 17 éves vagyok ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ körülbelül március óta és 21216 játszott percem van. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ https://imgur.com/a/3DeAHw6, https://imgur.com/a/Al0Ci4T. Rendes büntetésem csak 1 db volt ami egy 120 perces jail. ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ igen mind a kettővel. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ az elvárt 4-5 óra meglenne és természetesen ez hétvégén csak több lenne. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Szia/Sziasztok! Palinak hívnak 17 éves vagyok és Miskolcon élek. Szabadidőmben ha tehetem edzek/sportolok, kutyámmal játszok, de persze a gép előtt is sok időt szoktam tölteni (amit persze mindig élvezek). Sportok közül régen a kézilabdát űztem verseny szinten, de sajnos mára már csak az edzés maradt nekem. Jelenleg gimnáziumba járok 11. osztályba. Kiskorom óta a videójátékoknak élek és sok játék van amibe több 1000 órát öltem bele, amit nem bántam meg. Szeretek a barátaimmal is sok időt tölteni mind közös játék, mind közös szórakozás céljából. Én egy olyan ember vagyok aki semmit se szeret egyedül csinálni, ezért mindenhol keresem a társaságot. A családot se hanyagolom el, rendszeren szoktunk közös programot csinálni. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Pand D Alfonzo ~


Születési helye, ideje:
~2001.05.11 Los Santos. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Főiskola a legmagasabb végzettségem. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Szeretnék egy megbízható és szakértő csapat tagja lenni, és mivel jelenleg ez a szakma áll hozzám a legközelebb érhető, hogy miért ragaszkodok hozzá. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Pand D Alfonzo vagyok és a Los Santos kórházában 2001.05.11 születtem meg. Jó körülmények között nőttem föl, mindenem megvolt amire szükségem volt. Édesanyám Jessica volt aki egy átlagos boltban dolgozott mint alkalmazott, de sajnos születésem után pár évvel elhunyt. Ezek után édesapám Jerry nevelt föl, aki a sok tanulásnak köszönhetően egy olyan munkával rendelkezett, amivel könnyedén eltudott látni engem és a testvéreimet. Ezek után kiváló eredménnyel végeztem el az iskoláimat, de ez idő alatt minden erőmet és időmet belefektettem abba, hogy íj módon elsajátítsam a mesterséget.Nem tudtam Sajnos évekig kihasználni a tudásomat. Munkanélküliként éltem az életem, de ekkor sem unatkoztam ugyanis édesapámnak volt egy leharcolt pontiac gto-ja amit nap mint nap szívesen bütyköltem és szerelgettem. A testvéreimmel közben jártuk a várost megismerkedtünk emberekkel, és megismertük a város minden szegletét. Úgy érzem, hogy eljött az a pillanat hogy a saját lábamra kell állnom, és egy új, szabad életet kell kezdenem. Úgy gondolom, hogy egy megbízható, hozzáértő és nem utolsó sorban terhelhető tagja tudnék lenni a Fix and Drive csapatának. ~

Aláírás:
Pand D Alfonzo
 

PPLACI

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
265
295
23
Szombathely
V4 karakter
Alex Volkov
LV karakter
Marcus Mendoza
V2 karakter
Alex Vasiliev

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on (11.11) 18:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.