Panasztétel Smexy adminra [#North]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Robert T Garner

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
373
94
V4 karakter
Robert T Garner
LV karakter
Robert T Garner
V2 karakter
Farmos Gabor
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Farmos Gabor >

Panaszolt fél admin neve:
< Smexy >

Panasz pontos megfogalmazása:
< [COLOR=#FFFFFFMentem hívásra,villogóval mentőautóval elkezdi verni a kocsim 3 darab farkas elütöttem 1 et véletlen erre fel Smexy betett jailba semmi figyelmeztetés nem volt szerintem ez az egész JOGTALAN. Ráírtam Teamspeak 3 szerveren,nem válaszolt,ráírtam A szerveren PM ben hogy elküüldené e a fórum linket az volt a válasza hogy NEM. Szerintem ez nem egy adminra méltó.[/COLOR] >

Bizonyítékok:
<
[SeeMTA - Börtönidő]: Hátralévő idő: 142 perc
[SeeMTA - Börtönidő]: Oka: NonRP
>


Megjegyzés:
< Nem akarok nagyon beleszólni meg nem kötekedésböl de szerintem Smexy adminra minimum egy beszélgetés ráférne. Nem úgytudom hogy ez amit művelt egy adminra méltó. >


Abby válasza:
Zárom és helyezem.

Buba válasza:
Frissítsd a v2 karakter neved a profilodnál , 12 órát kapsz rá!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Sziasztok,

a panaszt én fogom bírálni. A küldött PM-ről van log?
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs

Robert T Garner

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
373
94
V4 karakter
Robert T Garner
LV karakter
Robert T Garner
V2 karakter
Farmos Gabor
North sajnos nem tudtam már kimásolni F8 bol elfelejtettem bocsi de még akkor sem tartom jogosnak a jail-t Meg nem voltam bent elmentem kb olyan 10 percre utánna mire visszajöttem egy admin valaki nem tudom hogy ki olyan indokkal tett be megint hogy Placedo-k és nem is írja ki az admin nevét a /bortonido nel az előbb még NonRP indok most meg már olyan indok hogy placedo-k mert mentős vagyok és gondolom ez azért van mert tettem le egy olyan Placedo t a földre hogy Hullazsák a földön mert megvoltak halva páran,ezt se értem.
Ja és nagyon furának tartom ezt is hogy ilyen sürűn változik az indok ezt sem értem hogy ez mi ez az indok hogy Placedo-k?
[SeeMTA - Börtönidő]: Hátralévő idő: 84 perc
[SeeMTA - Börtönidő]: Oka: Placedo-k
((Az előbb még NONrp volt az indok és a placedo-kat is helyesen használtam placedo val tettem le egy hullazsákot amibe hullavan mivel mentős vagyok és már megvoltak halva))
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: aBalazs

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Más ügyet ne keverj ide.

Log hiányában a panaszt zárom.
Smexy máskor fórum linket adj, vagy ha nem tudsz, kérlek küld IDG / SGH-hoz az adott játékost.

A panasz jogtalan.

Z/H
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.