Panasztétel Scott S Griffin/Philipp Griffin játékosra [Espinoza]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Minyooo

Újonc
2024. 05. 26.
4
23
LV karakter
Selena Martinez
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
<
Selena Martinez >

Panaszra tett játékos neve:
<
Scott S Griffin/Philipp Griffin >

Panasz oka:
<
Indokolatlan, Rp nélküli verés >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
>

Megjegyzés:
<
Elnézést a videó hangjában szereplő hangért, közben filmet néztem! >
 

Minyooo

Újonc
2024. 05. 26.
4
23
LV karakter
Selena Martinez
Üdv, kedves elbíráló admin. Illetve látványosan Nő verő játékostársaim!

Amikor a halashoz kimentem eladni a halat, utánam futottatok, ott OOC chaten jeleztem nektek, hogy majd panaszkönyvre figyeljetek mert panaszkönyvet fogok nyitani. Akkor ismét egyikőtök elkezdett ütni engem, amire kiléptem a szerverről, mivel kevés kellett, hogy halálba essek, és nem volt admin a szerveren. Mérlegeljetek józan ésszel kedves játékostársaim, hogy mekkorát rontotok, a ti szórakozásotokkal egy másik játékos játék élményén, ezzel a Non megnyilvánulással. Ezen kívűl van egy fél órás videóm amit kimentettem csak magas minőségű a videó és nem tudom feltölteni egyben a youtuber. Amikor odaértem horgászni, kedves Philipp Griffin te már azzal kezdted, hogy megütöttél, amire a videó soraiban Talk-RP-t kezdeményeztem veled,
Kedves elbíráló admin. Részemről több mondanivalóm nincs, esetleges kérdéseidre szivesen válaszolok!

Tartalmas szép napot mindenkinek!
 
  • Vicces
Reactions: Tyler és Isaacos

kicsilevy

Újonc
2024. 06. 26.
1
0
V4 karakter
-
LV karakter
Melanie McCartney
V2 karakter
-
3.) A panaszhoz kizárólag a bíráló szerver adminisztrátor, panasz tevő, vádlott írhat hozzá! -1saac
na jo azért ez nem pont igy van én diast ütötem ahogy látszik mert elöte ösze törte a kocsit ez volt a verekedés tárgya
Szerintem, a videó magáért beszél. Egy tárgyilagos bizonyítékot próbálsz ellen érvelni.
 

Espinoza

🎶put1music🎶
SzerverAdmin
LV
2019. 10. 14.
317
662
V4 karakter
Marcelo Espinoza
LV karakter
Dean Wallace
A PK-ba linkelt videó magáért beszél, nulla IC mellett elkezdtek verni csak úgy random valakit, majd egymásnak is neki ugrotok. Ez a cselekedetetek kimeríti a NonRP fogalmát, így 120-120 perc jail fog várni titeket a szerveren.
A panasz jogos, helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.