Panasztétel jogszerűtlen elszállításról

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lenny

Barangoló
2023. 08. 04.
110
54
V4 karakter
Lenny Big
LV karakter
Lenny Cortez
panaszfejlec.png


I. Személyes adatai
Név: Lenny Cortez
Lakcím: Las Venturas
Telefonszám: +38-76-281-9062

II. A lefoglalt jármű adatai
Jármű alvázszáma: 56210
Jármű lefoglalásának dátuma: 2024.10.01.

III. Panasz kifejtése
A panasz részletes kifejtése, indoka: Jó napot! A mai nap elszállításra került Mercedes - Benz típusú hirdető autóm a boltom elől. Műszaki állapotára gyanakodtam, elmentem kiváltottam. Az autónak műszaki problémája nem volt. Utána jártam elszállításának okáért. Az ok pedig: az autó a fél járdát elfoglalta. A bolt a Binco-nál található és mellettem is van egy hirdető autó, a mellettem lévő bolt tulajáé. Egy vonalban szoktunk megállni, hogy ne is akadályozzuk a forgalmat, illetve a járdánának ne foglaljuk el több mint a felét. Csatolnék egy képet hogyan álltam be a lefoglalást követően, [URL]https://imgur.com/a/gm78GaA[/URL] hogy meg tudjam mutatni az előző parkolást hol volt a kocsi előzőleg (hátsó hirdető autóval egy vonalban) látszódik, hogy a járdának nem foglaljuk el több mint a felét és forgalmi szempontból se lóg ki az autó mint most és kevésbé veszélyes. Válaszukat előre is köszönöm.
 

BlueBorye

Barangoló
2022. 06. 21.
122
99
Veszprém
LV karakter
Aidan Maynard
badge-packer11.png
Tisztelt Panasztevő!
Panaszát kivizsgáltam és jogtalannak ítélem a következő indok(ok) miatt:
  • A hirdetőautó a járda közepén állt, ezzel elállva a gyalogosok elől a közlekedést. Csatolva küldöm a lefoglaláskor készült fényképet.

OOC megjegyzés: -

Üdvözlettel,
Aidan Maynard

CEO
 
  • Vicces
Reactions: Wexen
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.