Panasztétel jogszerűtlen elszállításról

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lenny

Barangoló
2023. 08. 04.
110
54
V4 karakter
Lenny Big
LV karakter
Lenny Cortez
logo3-2.png




Panasztétel: Gépjármű jogszerűtlen elszállításáról

Teljes neve: Lenny Cortez
Lakcíme: Las Venturas
Telefonos elérhetősége: +38-76-281-9062
Gépjármű rendszáma: AB KI 47
Gépjármű alvázszáma ((ID)): 56210
Gépjármű típusa: Mercedes-Benz Sprinter
Gépjármű elszállításának dátuma: 2024. 10. 01.
A panasz részletes kifejtése: Jó napot! A mai nap elszállításra került Mercedes - Benz típusú hirdető autóm a boltom elől. Műszaki állapotára gyanakodtam, elmentem kiváltottam. Az autónak műszaki problémája nem volt. Utána jártam elszállításának okáért. Az ok pedig: az autó a fél járdát elfoglalta. A bolt a Binco-nál található és mellettem is van egy hirdető autó, a mellettem lévő bolt tulajáé. Egy vonalban szoktunk megállni, hogy ne is akadályozzuk a forgalmat, illetve a járdánának ne foglaljuk el több mint a felét. Csatolnék egy képet hogyan álltam be a lefoglalást követően, hogy meg tudjam mutatni az előző parkolást hol volt a kocsi előzőleg (hátsó hirdető autó) látszódik, hogy a járdának nem foglaljuk el több mint a felét és forgalmi szempontból se lóg ki az autó mint most és kevésbé veszélyes.
Megjegyzés: Több kollégájukkal beszéltem már. Azt mondták az a kocsi ott jó helyen van. Végezzék a munkájukat nem akadályozom önöket. Csak kérem legyen egy egységes szabály, hogy még is hogyan parkoljunk itt. Válaszukat előre is köszönöm.
 

aCullenBoi

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 11. 16.
822
232
24
Tolna megye
youtube.com
V4 karakter
Cullen P Muzbi
LV karakter
Stefano Hicks
V2 karakter
Parko D Johnson
Hello!
Ez a V4 szerver Parkolás Felügyelet topicja.
Az LV szerverhez nyisd ezt majd újra. Zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.