Panasztétel Ian Liam játékosra [Orton]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Minyooo

Újonc
2024. 05. 26.
4
20
LV karakter
Selena Martinez
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
<
Selena Martinez >

Panaszra tett játékos neve:
<
Ian Liam >

Panasz oka:
<
Utánfutóval való szándékosnak vélt ütközés generálása, Zéró RP előzmény nélkül, tehát indokolatlanul. >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
>

Megjegyzés:
<
Hali! Nagyon sok alkalommal történt már meg ez az eset különböző játékosokkal, én név szerint próbálok úgy közlekedni az autómmal, hogy ne szerviztől szervízig járjak. Akinek jobb, drágább autója van, az pedig ezen a módon közlekedik. Ezzel semmi bajom nem lenne, száguldozzon mindenki ahogy akar, de ne más kárára! Köszönöm >
 

Orton

Pötyögtető
SzerverAdmin
LV
2021. 04. 03.
512
567
LV karakter
Colton Reeves
Hello, várom a válaszát 24 órán belül.
 

Thrower

Aktív fórumozó
2019. 03. 06.
254
631
Debrecen
V4 karakter
svit.urh
LV karakter
ian.liam
V2 karakter
❌
Hello, sziasztok! Öhm, nem tudom mit mondjak. A videó alapján látszik, hogy nem ütköztünk, nálam talán még messzebb is voltál. Nem volt tervben, hogy most lederbyzzelek vagy bármi. Igazából mögödted jöttem majd megkezdtem az előzést, ezt követően visszasoroltam a külsőbe, ugyanis lekanyarodtam nemsokkal utána. IRL is így cselekszik az ember azt hiszem. Nem értem a panaszkönyv okát és/vagy lényegét. Ha esetlegesen bármilyen kárt okoztam megtérítem, ha megijesztettelek, vagy bármi hasonló akkor elnézésedet kérem. Legyen szép hétvégéd! (Bár azt nem értem miért kell a videó leírásának adni azt, hogy utánfutó bajnok, szimpla kötekedésnek veszem ezt és a PK-t is de lényegtelen....)
 

Minyooo

Újonc
2024. 05. 26.
4
20
LV karakter
Selena Martinez
Hello, sziasztok! Öhm, nem tudom mit mondjak. A videó alapján látszik, hogy nem ütköztünk, nálam talán még messzebb is voltál. Nem volt tervben, hogy most lederbyzzelek vagy bármi. Igazából mögödted jöttem majd megkezdtem az előzést, ezt követően visszasoroltam a külsőbe, ugyanis lekanyarodtam nemsokkal utána. IRL is így cselekszik az ember azt hiszem. Nem értem a panaszkönyv okát és/vagy lényegét. Ha esetlegesen bármilyen kárt okoztam megtérítem, ha megijesztettelek, vagy bármi hasonló akkor elnézésedet kérem. Legyen szép hétvégéd! (Bár azt nem értem miért kell a videó leírásának adni azt, hogy utánfutó bajnok, szimpla kötekedésnek veszem ezt és a PK-t is de lényegtelen....)
Hello! Számomra a videó nyilvánvaló, hogy az utánfutóval megütötted az autómat, ennek hatására felcsattantam a patkára bal első lámpám betört. NonRP-s vezetés az már felfele a dombon megvolt részedről, amikor jobbról akartál előzni felfele. De az igazából engem nem zavar, nem az a PK tárgya.... Sokadik alkalom, hogy utánfutót nem kell javíttatnia senkinek, ezért jó bulinak tartják egyes emberek/gyerekek azzal ütköztetni a másik autót. Ha nálad ez szinkron volt, én azt is elfogadom, viszont eléggé arcoskodásnak veszem azt hogy egy játékban megijedtem és azért nyitottam a PK-t rád. Ez egy kicsit kritikán aluli stílus már részedről. Lehetséges, hogy szinkron volt. Megvárom az elbíráló admin döntését. Rengetegszer javíttatom más miatt az autómat. És egyáltalán nem az anyagi kiadás része zavar, hanem mindenki tudja sokszor egy órát kell sorba állni, és a szerelők szinte semmit nem Rpznek... Számomra az nem játék élmény ha sorba állhatok a szerelőnél FŐKÉNT más miatt. Videóm alapján elég hirtelen berántottad a kormányt elém, mintha nem mehettél volna tovább előre azon a sávon, mert beton fal lett volna előtted. SZÁNDÉKOSNAK VÉLT igy irtam bele a PK-ba.
Részemről nincs több hozzáfűzni valóm.
 

Thrower

Aktív fórumozó
2019. 03. 06.
254
631
Debrecen
V4 karakter
svit.urh
LV karakter
ian.liam
V2 karakter
❌
Még egyszer leírom akkor. A videó alapján nem úgy látszik (én legalább is így látom), hogy neked mentem volna. Ha neked is mentem volna, és ez a te szemszögedből nézve "berántás" lenne, akkor is úgy érzem, hogy ez egy IC ügy lenne. Most az, hogy utánfutó vagy nem utánfutó az lényegtelen. Kihívsz egy rendvédelmi szervet és megmutatod neki a videót és úgy intézkedik ahogy akar. A stílusomra vissza térve, nem szerettelek volna megbántani, sajnálom ha esetleg sikerült de én teljes mértékben úgy érzem, hogy ez egy felesleges PK, több idő és energia ment rá szerintem részedről, mint amennyinek kellett volna. Illetve ha már stílus, szerintem egy olyan YT videó aminek az a címe, hogy Ian Liam és a leírás pedig az, hogy utánfutó bajnok már kész röhej, teljes mértékben azt hiszem, hogy szándékos lejáratás vagy kötekedésnek indítottad ezt a PK-t. Ügy részemről lezárva. Ha esetleg kéred a lámpád/lökhárítód kártérítési pénzét "amit én törtem össze" keress fel. További szép hétvégét.
 

Orton

Pötyögtető
SzerverAdmin
LV
2021. 04. 03.
512
567
LV karakter
Colton Reeves
NonRP-s közlekedés továbbra sincsen, az ha valaki szándékosan teszi tönkre más autóját, az nem összeegyeztethető ezzel, amennyiben valaki számodra "NonRP-sen" közlekedik, akkor rendvédelmi szervereket kell kihivni, ők ic elintézik. Ebben a szituációban se látok bele többet, mint egy gondatlan vezetés, ami továbbra is ic ügy.
Tehát a panasz jogtalan, helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.