Panasztétel deemoN-ra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Marcello1515

Újonc
2020. 05. 18.
7
15
V4 karakter
Wladimir Taylor
V2 karakter
Begany Marcell
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Begany Marcell >

Panaszolt fél admin neve:
< deemoN >

Panasz pontos megfogalmazása:
< 500-al belémszáguldott egy toyota supra, a szerelőtől kb 500 méterre. Ráindítottam a motorra, hogy legyen egy kis rp legalabb inditaskor. Aki vezetett már irl, az tudja, hogyha beteszed a kocsit sebességbe, és ráindítol, akkor az megfog indulni akkor is, ha nem indul be a motor. Ha az önindító teker, akkor mindegy hogy van e benzin vagy nincs akkor is megfog induli lassan ha sebességbe teszed. Ugyanezt csináltam a szerveren. Lerobbantam, és inditóztam a kocsit sebességbe, nem volt sok rp aláirom szinte semmi csak az, hogy ráindítok. És ugye icikelve mentem hátra, és drága suprás barátunk admint hívott, pedig előtte elmondtam neki ooc ezt az irl-es indítást. Szinten elmondtam ugyanezt az adminnak. De ő ezt bugnak szánta, és kaptam 500 percet. De akkor valójában az életben is buggoltatunk sokszor? Még ha kocsival vadászok, és úgy kapok 500 percet megértem. De igy hogy olyan dolgot csinaltam amit IRL is meglehet, azt furcsálom eléggé. Ezzel annyit értettem, hogy az életben is buggoltatunk ami nevetséges... >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/a/BW97Vgd >

Megjegyzés:
< Szeretném igazságosan lezárni, és ezt a jailt, ami teljesen igazságtalan eltörölni ha lehetséges. Elsőnek figyelmeztetni kéne, nem egyből jail. De adminunk elvan picit szállva. Figyelmeztetett, irtam neki hogy megértettem, nem lesz több ilyen, de hatalmát élvezve osztotta a szankciót. Mondjuk ez nemtudom mennyire bug, és ahogy az idmin irta jelezzem admin felé ha bugot találok, de ezt hogy? : Bocsi de van egy kis bug IRL az életben segíts légyszi xddd>
 

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
20
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
Sziasztok! Az ügyhöz kívánt hozzáfűznivalóm a következő:
Már akkor figyeltelek mielőtt a "suprás" illető admint hívott volna, kiszálltál és te magad mentél oda, majd ennyit írtál OOC-ban: (( még mielőtt admint hívnál buggoltatásért, irl is meglehet csinálni h beteszed lükvercbe és indit ))
Ezt követően vissza ültél és tovább csináltad.
"de hatalmát élvezve osztotta a szankciót" - egyáltalán nem éltem vissza a hatalmammal, több játékos is szemtanúja volt a bug kihasználásodnak és ugyan úgy ahogy mással, úgy veled sem fogok kivételezni.
Továbbá tisztáztam veled azt is, hogy a szerver ugyan a valóságon alapszik, viszont vannak szabályok, amiket be kell tartania minden játékosnak kivétel nélkül, köztük veled is.​

Várom a bíráló admin válaszát, nincs több mondandóm.​
 

Marcello1515

Újonc
2020. 05. 18.
7
15
V4 karakter
Wladimir Taylor
V2 karakter
Begany Marcell
Sziasztok! Az ügyhöz kívánt hozzáfűznivalóm a következő:
Már akkor figyeltelek mielőtt a "suprás" illető admint hívott volna, kiszálltál és te magad mentél oda, majd ennyit írtál OOC-ban: (( még mielőtt admint hívnál buggoltatásért, irl is meglehet csinálni h beteszed lükvercbe és indit ))
Ezt követően vissza ültél és tovább csináltad.
"de hatalmát élvezve osztotta a szankciót" - egyáltalán nem éltem vissza a hatalmammal, több játékos is szemtanúja volt a bug kihasználásodnak és ugyan úgy ahogy mással, úgy veled sem fogok kivételezni.
Továbbá tisztáztam veled azt is, hogy a szerver ugyan a valóságon alapszik, viszont vannak szabályok, amiket be kell tartania minden játékosnak kivétel nélkül, köztük veled is.​

Várom a bíráló admin válaszát, nincs több mondandóm.​
Én teljes mértékben megértelek. Ugy gondolom nem 12 évesek vagyunk, hogyha ránkszólnak, folytassuk. De én irtam hogy megértettem. Elég lett volna bőven egy figyelmeztetés. Utánna még figyeltél volna, és ha továbbcsinálom akkor kellett volna a szankció. Nem akarok az adminok dolgába beleavatkozni, de szerintem ez így lett volna helyes, és korrekt.
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Helló!
PK jogtalan.

A szankciót jogosan kaptad mivel ez a szerveren bugoltatásnak minősül és @deemoN megfelelően járt el az ügy során.
@deemoN ezt remekül megfogalmazta: "szerver ugyan a valóságon alapszik, viszont vannak szabályok, amiket be kell tartania minden játékosnak kivétel nélkül, köztük veled is."
 
  • Tetszik
Reactions: Balage. és deemoN
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.