Panasztétel aRajmira.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

HeX

Az év illegális frakció leadere | 2023
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 10.
238
401
V4 karakter
Eddie_el_Fuentes
LV karakter
Nicholas McCarthy
V2 karakter
Nicholas Heinemann
SModer_tor.png




TeamSpeak 3 neved:

< Aka HeX >



Panaszolt fél TeamSpeak neve:

< aRajmi >



Panasz pontos megfogalmazása:

< Nem megfelelő hozzáállás,Operátor kihasználás(Szerintem.) >



Bizonyítékok:

< Nos. Kezdeném azzal hogy volt itt egy bannolgatós történet,amiben nekem elvileg valami közöm volt a banhoz így fél év után.

Kiderült hogy semmi közöm hozzá.

Majd Smooky,Losif írt rám hogy jöjjek már fel TS-re beszélgetni.

Mondom feljövök.

Feljöttem TÁRSALGÓ 1 be.

Majd társult Ricsi Superadmin,aRajmi Operátor,meg 1-2 ember.

Megkértem őket hogy menjenek ki innen,hiszen mi voltunk itt előbb és társalgóba vagyunk.

Azt mondta Ricsi ő ott van ahol akar.

Mondom akkor leszarom.

Volt Fórumon egy ilyen szitkozódós történet,amiről én lemaradtam.

Ezekből logokat West mentésével megkaptak a többiek,és Társalgó 1 szobába elküldték.

Ahol eredetileg 4-en kezdtük a beszélgetés,majd hírtelen társult jó sok ember..

Utána felolvastam,röhögtem AZON,hogy milyen hülyeségeket írogattak.

Véleményemet foglaltam össze,hogy x,y dologban van igazság.

Nézd KicsiKim helyzete,2 - pont után el lett véve az FA-ja,Smexynek meg van még mindig.

De különös képp nem is érdekel,csak kifejtettem a véleményem.

Majd szokásunkhoz híven hülyéskedtünk Smookyval,hogy így megütjük egymást úgy megütjük egymást.

Nem mondom elpattant pár csúnya szó,de ha nem tudom kizavarni őket a szobából mert SA,akkor mit tegyek?

Majd befejeztük és már csak beefelgettük egymást közösen.

Hozzá teszem aRajmi,Ricsi SA még 1x sem szólalt meg a beszélgetésben.

Majd egyszer csak kaptunk 3 perma bant ts-ről miközben beszélgettünk.
<21:45:47> You are banned permanently. Reason: "Stílus, szerver lejáratás, nem vagy idevaló#Rajmi"

A miértjét nem értem.

Én nem szidtam senkit,felolvastam azt amit WEST küldött el nekünk,és hülyéskedtünk egymással.

Eleve kértem hogy menjenek ki a szobából,hiszen privátba akartunk beszélgetni.(Ilyenkor nem tudtam hogy fórumon ilyen dolgok történtek.)

De ezt Rajmi,Ricsi SA is tudja,mert hallotta mikor mondtam. Bármi kérdés van válaszolok. >




Megjegyzés:


< Ezekről a logokról készültek másolatok,ha nagyon akarja valaki elküldöm neki PÜ-be,de szerintem felesleges.

Annyi a lényeg hogy szikozódtak benne,tőlem meg többen is kérték hogy olvassam fel,én meg felolvastam. De 1 figyelmeztetést sem hallottam hogy khm nem kéne,vagy nem tetszik bárkinek is,hozzá teszem kéretlen személyekként.
EDIT: Nem tudom mi van a mintával,ha esetleg egy Gmod tudja orvosolni megköszönném,én nem tudtam. >







 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
Kezdjük az elején.
Operátor kihasználás
Azon, hogy egy társalgóba bemegyek semmiféle Operátor kihasználás nem mutatkozik meg.
Majd társult Ricsi Superadmin,aRajmi Operátor,meg 1-2 ember.
Az előtt már volt ott @Bence és @Ricsi is, nem tudom mi volt.
Megkértem őket hogy menjenek ki innen
Engem nem kértél meg semmire, amikor bementem akkor mondtad Ricsinek.
hülyéskedtünk egymással.
Nem úgy tűnt, akkor nem kaptál volna kitiltást.

Na de maga a dolog; nem azért kaptad a kitiltásod mert azt a szöveget felolvastad, tévedsz. Bárki bement a szobába trágár, undorító stílussal fogadtad, még azt is aki nem haverod volt. Az a szép szöveg mellé pedig kommentáltál folyamatosan olyan dolgokat amit nem kellett volna. Akkor az orosz maffiát minősítetted ezerrel, szerintem nem kell részleteznem tovább a dolgokat, ez már magába lefedi az indokot amiért ki lettél tiltva. @Ricsi alá tudja támasztani az egész esetet, - szerintem.
Innentől semmit nem kívánok hozzáfűzni.
 
  • Tetszik
  • Dühítő
Reactions: Yeray és jaki

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
431
289
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
Na szépeket. Én is ott voltam az ügynél, és rajmi teljesen jogosan járt el. nem hinném ha bárki be megy társalgóba, akkor el kell küldeni melegebb éghajlatra.Plusz ha hárma szerettétek volna beszélgetni, van 2 3 és 4 férőhelyes társalgó is.
 
  • Tetszik
  • Dühítő
Reactions: aBalazs és Yeray

HeX

Az év illegális frakció leadere | 2023
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 10.
238
401
V4 karakter
Eddie_el_Fuentes
LV karakter
Nicholas McCarthy
V2 karakter
Nicholas Heinemann
Ez mikor én bementem oda teljesen utána volt. Ricsi is utólag jött be,te is. Legalább 3x Szóltam hogy akinek nincs köze a társasághoz menjen már ki. Nem foglalkoztatok velem.
Mint Russo,mint a többi olyan ember mint Zsiga haver. Ő nem banolt ki mint modi te miért tetted? Tett bárki panaszt hogy jaj ez jaj az? Meg lett beszélve az ügy ? Kaptam figyelmeztetést?
Losif szidta az oroszt,szó szerint azt mondta hogy egy nagy szar amióta nem Én vagyok a leader. De ezt többen alá támasztják. Én azt mondtam hogy nem akarom inkább véleményezni. Kommentáltam.Csakhogy ezeket a kommentálásokat én Tamási előtt is elmondtam. Ott miért nem kaptam bant? Sok admin megléte érdekes, de többször mondtam hogy ez nem az én dolgom. Csak arra mentetek hogy kirakjatok mindenkit. Holott most tényleg semmit nem csináltam. És bocs. Haverokkal had beszéljek már úgy ahogy akarok....

EDIT: Mégegyszer mondom Haverok voltak. Rgó nem tettek panaszt minek banol? A baráti társasága nem beszél néha csúnyán, bunkón? Senki se szent. De téged mondjuk pont nem küldtelek el,sőt egyátalán nem foglalkoztam veled.
Akik bejöttek azokat mindegyiküket ismertem.
Nem kell most itt álszentkedni.
Ti is pontosan tudjátok hogy semmi olyat nem tettem amit ti privátba ti nem szoktatok csinálni. Annyi hogy ti 3x i Kérés ellenére is maradtatok.
Akkor hallgassátok. Ez a mindenlébe kanálság.
/TELO
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: TheMelvin és Yeray

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
431
289
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
Nem hiszem hogy az egész ts a haverod, mert bárki bejött azt elküldted.És nem is azzal van gond hogy ki küldőd hanem az hogy milyen módon küldted ki.
 
  • Dühítő
  • Vicces
Reactions: Huskys és Yeray

HeX

Az év illegális frakció leadere | 2023
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 10.
238
401
V4 karakter
Eddie_el_Fuentes
LV karakter
Nicholas McCarthy
V2 karakter
Nicholas Heinemann
Osszesen 8an voltunk bent. Ricsi,rajmi,te. 5 ember,eleve ők hivtak be. Akkor miről beszélünk?
Még 1xmegkérdezem . Tettek panaszt??? Nem. Akkor minek intezkedsz?
EDIT: Nem az egész ts a haverom,de nem is az egész ts volt bent.?
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
Feltudom mérni a helyzetet szerintem ennyi tapasztalattal a hátam mögött, tudom mit csinálok. Ismételgetni pedig nem fogom magam, az első HSZ-emben mindent leírtam.
 

HeX

Az év illegális frakció leadere | 2023
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 10.
238
401
V4 karakter
Eddie_el_Fuentes
LV karakter
Nicholas McCarthy
V2 karakter
Nicholas Heinemann
Fel tudod mérni, szólsz hogy neked nem tetszik. Úgyis azt válaszolom hogynem kötelező itt lenni.
Akkor megint ott lyukadunk ki hogy minek jöttél be? Amire amúgy egész eddig nem kaptam magyarázatot.
És megint ott tartunk hogy felesleges dolgokba mártod bele magad panasztétel nélkül. Akkor????
 
  • Imádom
Reactions: TheMelvin és Yeray

PéterSM

"Becsüld meg, amíg van mit"
2019. 05. 27.
239
94
Vecsés
LV karakter
Bradley Booth
Hali, bármiféle bizonyítékot kérlek csatolj. Erre kapsz 12 órát, ha ez nem történik meg, akkor Zárom/Helyezem a PK-t. @HeX
 
  • Vicces
Reactions: TheMelvin

Ferka

Barangoló
Very Important Person
2019. 01. 11.
91
80
V2 karakter
Ferrari P Alfredo
Tiszteletem! Kezdeném azzal hogy, te/ti egy oprátort illetve superadmin milyen jogon utasítasz távozásra egy társalgoból ami ráadásul korlátlan férő helyes. Mind 2 az emlitett rangon lévő emberek, ha úgy érzik igen is bent tartozkódhatnak felügyelni ha úgy szottyan kedvük, főleg ha társalgóról van szó. Tudtommal admin és moderátor is voltál már, amiből kifolyólag tudnod kellene a szabályokat és a viselkedés formát, mind ezek ellenére több bannod is van ts-ről különféle okok miatt, melyeket most nem sorolnám. Én azt gondolom neked semmi keresni valód a ts-en, bizonyitékod meg ha jól látom egyáltalán nincsen. A pk szerintem nevetséges és indokolatlan, illetve sa helyben hagyta hogy téged nyugodt szívvel ki lehet bannolni. A panasz Jogtalan! zárható/helyzhető!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.