Panaszom Marvin-ra!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

$Supreme$

Újonc
2019. 01. 12.
13
6
V2 karakter
Jack Bruce
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< John Alan >

Panaszolt fél admin neve:
< Marvin >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Az hogy azért a szóért hogy le sza#od kapok 150 percet az túlzás.. a bizonyítékok közt van hogy ezért kaptam tőle a 150 percet, a másik hogy bármikór kértem valamire hogy segítsen esetleg getelés/fix/tankolás sose segített, többi admin már igen és az hogy több haverom is azt mondja hogy nem segít semmibe, meg múltkor belebugolt a kocsim egy másikba, de ő kiszedte erre azt mondja nem fixeli meg megkértem szépen vagy 3 szor hogy bugg volt fixelje már meg, de szépen és könyörögve azt írja nem érdekli, ic ügy... szóval ha belebuggolok egy kocsiba az ic ügy. oke… bármikór megkértem most az miadt volt az egész hogy jöttem kocsival és tűz ütött ki az Ls határ utáni benyakúton és belementem ettől tk lettem és le se kakilta az egészet és rajtam kívűl 2 ember tk lett e miadt.. de nem érdekelte, mert nem az ő baja... ennyi erről Marvin nem adminnak való! És amúgy szép admin kihasználás ez egyébként... Visssza él a hatalmával és engem le néz a retekbe..!! És naggyábol a többi admin is 1 hete nem segít az eggyik a nevére nem emlékszem azt írta hogy admin bugg esetén nem köteles fixelni.. bugg esetén... ha ez ezen a szerveren tényleg így van akkor az nagyon gáz.. A lényeg hogy az hogy nagy ívbe le sza#od mert nem a te gondod az nagyon csúnya stílus és ez ér 150 percet. és akkor oda írja hogy ő 8 hónapja admin majd ő tudja hogy mennyit ad és azt is hozzá tette hogy majd az adminok eldöntik hogy mennyit adnak mosolygós cuccal és ennyi.. ez túlzás amit csinál 2 kick azért hogy tovább tartson le ülni az admin kihasználás hogy tudjon szivatni. és mielött kérdeznétek hogy van e előzménye mert ien ért nem tesz jailba, de megkéreztem tőle mi volt ebbe a rossz stílus és beillesztette azt hogy le írtam neki hogy sza#od és ez 150 perc.. ez túlzás nagyon erős.. direkt ezért ki se írtam.. ennyi lenne a hozzáfűzni valóm. >

Bizonyítékok:
< az indok amiért 150 percet kaptam: https://imgur.com/JvBxFCz, az eggyik kirúgás : https://imgur.com/e7cPMhs?fbclid=IwAR3IYBfF6ck3Nd7mHszNRUOQejmzFUIeNYzq1DtQ8hGuGX3S9Ez53gEN3Vs, és a másik kirúgás és a jail: https://imgur.com/niisu4X?fbclid=IwAR2n0k5VbL9v0Y2V0SnNtONXjjL_ujqiB86He2um5PnLI6Zq7gc68YO7GkY ennyi. >

Megjegyzés:
< nem véletlen jött már 216 panasz az adminokra! >






Frakcióim
 

Marvin

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
230
196
21
Eger
V4 karakter
Roberto Pellegrini
LV karakter
Marvin Pellegrini
V2 karakter
Robert Pellegrini
Szia! Hol is kezdjem... szóval elsősorban bemásolok neked egy szabályzati pontot--> • Admintól tilos javítást,tankolást,jármű teleportálást kérni.
Másodsorban nem tudom hova tenni a stílusod. Szerinted az megengedett hogy számodra egy idegen emberrel akiről semmit sem tudsz ilyen stílusban megnyilvánulni mert éppen nem használja ki az adminját? Harmadsorban az hogy 8 hónapja vagyok admin nem fitogtatás szerűen lett leírva, tényként mondtam hogy nem tegnap kezdtem a pályafutásom tisztában vagyok a szabályzattal azt hogy mit lehet és mit nem. Boxos-al u.e-t eljátszottad csak számára már nem írtad oda ezt: "https://imgur.com/JvBxFCz " a szankciód véleményem szerint jogos volt. Az adminok döntenek a szankció mértékéről. Gondolom Admin mivel nem voltál még nem tudhattad ezeket a dolgokat. Ezt a részét a PK-nak nem értem --> nem érdekli, ic ügy... ilyen stílusban biztosan nem válaszoltam egy segítségkérésetekre sem illetve ha írtam is hogy IC ügy akkor félre érthetted mivel nem a bug-ra értettem az IC ügyet hanem az adott szituációban másra. Viszont a Panaszkönyvedben nem kellene minősíteni az Adminokat. Szabályzati pont --> Az admint bármilyen formában rágalmazni/minősíteni tilos! Panaszkönyvedben írtad --> Marvin nem adminnak való! , És naggyábol a többi admin is 1 hete nem segít az eggyik a nevére nem emlékszem azt írta hogy admin bugg esetén nem köteles fixelni.. bugg esetén... ha ez ezen a szerveren tényleg így van akkor az nagyon gáz.. . A pk-hoz nincs több hozzáfűzni valóm várom Kim/Bence bírálatát.
 
  • Tetszik
Reactions: Pami

BoxosV2

Újonc
2019. 06. 04.
36
53
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Armandi Bryan
Hello,tegnapi nap folyamán többszöri könyörgésed után én is elutasítottalak de te ugyanúgy folytattad ,hogy már most kivitelezek veled és adjak egy fixet. Hidd ez az adminok nem fogják ezt jó szemmel nézzni, a map jelzi és mivel fenntvoltam jóideje és épp beszéltünk is erről Marvinnal a tűz kb 1-2 órája ottvolt de az a gond,hogy az emberek száguldoznak fel alá és nem törödnek azzal,hogy mi is van elöttük és ha végén a nemtörömdésüknek köszönhetöen nem fixelünk akkor mi vagyunk a rossz adminok. Miután elmondtam én neked,hogy ez bizza ic ügy, te folytattad a flood-ot egészen addig ameddig nem kickeltek, majd visszajöttél és eljátszottad ezt Marvinnal is de neki már olyant irtál ,hogy leszarja az egészet. Tudod az adminok nem robotok,nincs chip van ültetve a nyakunkba,hogy miután bedutyzunk akkor se érzés se semmi robotolunk és ügyeket oldunk és az,hogy elkezdel velünk veszekedni és könyörögni ,hogy már annak ellenére,hogy te hajtottál a tűzbe mi kéne fixeljük mert neked nincs elég pénzed,úgy ,hogy ketten vagyunk fennt 100+ playerre nem valami kellemes.
 
  • Tetszik
Reactions: Marvin

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Szia!
Ahogy észre vettem a PK-ba nem csak Marvinra irányul teljesen hanem a többi adminra is ezért én is hozzá szólnék ehhez az esethez.
1. Admin nem köteles fixelni bug esetén ez a szabály meg kell érteni.
2.• Segítségkérés során kötelező az adminisztrátorral tiszteletteljesen beszélni. Ha olyan az OOC stílusod akkor ne csodálkozz rajta,ha jailt kapsz.Adhatott volna Marvin 200-at is az OOC stílusért de csak 150-et adott.
3. Ha felesleges pm-et írsz az adminak sorozatban akkor meg van az a joga,hogy kickeljen.
 

Kim

Made my own world like Jk Rowling
Very Important Person
2019. 01. 09.
306
176
21
Tatabánya
LV karakter
Tyree Zhen
Olvasgassad át a szabályzatot. Jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.