Panaszkönyvem Johhny-ra.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

XxX.Mate.XxX

Újonc
2020. 02. 09.
2
0
LV karakter
Paul Michael
V2 karakter
Andreas Contreras
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Walton John >

Panaszolt fél admin neve:
< Johhny >

Panasz pontos megfogalmazása:
< A súlyos OOC stílusomhoz csak annyit fűznék hozzá,hogy én ezt nem egy másik játékosnak szántam,hanem szimplán annak,hogy megnyomtam az ENTER-t is kiugrottam a mozgó autóból. Ennyit írtam utánna OOC:[2020-03-08 13:33:19] [Output] : Walton Jhon: (( kurva isten )). A NONRP-s kirángatáshoz hozzáfűzve,csak annyi Történt,hogy a frakció társam, Joseph Freeman elvitte 2x az autót,majd meguntam és kirángattam a /kiszed paranccsal. >

Bizonyítékok:
< Amikor kiugrottam az autóból,mint ahogyan az előbbis említettem utánna ennyit írtam.:[2020-03-08 13:33:19] [Output] : Walton Jhon: (( kurva isten )). A közelben egy player sem tartózkodott csak mi 3-an. Név szerint: Joseph Freeman, Walton John és Robert D Thomas. >

Megjegyzés:
< Szerintem az,hogy én ennyit írtam OOC:[2020-03-08 13:33:19] [Output] : Walton Jhon: (( kurva isten )) az nem számít Súlyos OOC stílusnak,mert nem is emberre szántam,hanem arra,hogy kiugrottam a mozgó kocsiból. S >
 

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
776
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Mivel én hivtam az admint illetve én is ott voltam ezért anyit füznék csak hozzná, hogy teljesen nem kellett volna oda hivnom az admin illetve nem is én hivtam hanem az idg as mikor én csak megkérdeztem az idg as től ez baj e és jött az admin.

EDIT:utólag gyerekesen viselkedtem
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Mivel egy player hívott admint és te azt állítod hogy az autóra mondod, máskor gondolkozz, hogy mit írsz és hova a megfelelő.

Jogtalan a panasz.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.