Panaszkönyv

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
N

Noelvagyokaztcs

SModer_tor.png


TeamSpeak 3 neved:
Rhys Slick

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
#Robi #Crakix (Angelo)

Panasz pontos megfogalmazása:
Sziasztok srácok/lányok nem szeretem volna ehhez a mocerhez nyúlni de sajnos muszáj voltam jogtalanak érzem a kitiltásomat. Nos kedves olvasok történt egy olyan dolog hogy 1 hétel ezelőtt bennt voltam spanomal egy szobába nincs egy bika gépem haverom elkezdett lépkedni ott szóbáról szóbára mert tudta nincs jó gépem és ki fogok fagyni meg is történt ezután elkezdtem a szobákba ki be lépkedni de én ezt nem láttam, mivel be voltam fagyva! És utána hozzta ezt elő instant 1 hét kitiltás mondom magamba jogos volt elengedtem. Lejárt ma este hajnal 3 fele a kitiltásom örültem stb.. Felmegyek és ez fogad <12:43:39> You are banned permanently. Reason: "TS szerver fagyasztása#Robi #Crakix (Angelo)" azt mondják én voltam? Én végig ki voltam ez alatt a idő alatt tiltva a szeveről ezt hogy csinálhatam volna én?

Bizonyítékok:
< <12:43:39> You are banned permanently. Reason: "TS szerver fagyasztása#Robi #Crakix (Angelo)" Ennél több bizonyítékot nem tudok előmeríteni. >

Megjegyzés: Nem tudom ezt mivel érdemeltem ki ha a szóbáról szóbára lépegetésd szerver fagyasztásnak vetted sajnálom nem állt szándékomba én nem csinálnék ilyet. Szóval igen én csak egy unbanot szeretnék ki könyörögni/harcolni.
 

Womit

Újonc
2020. 11. 30.
57
50
V4 karakter
Jeremiah R Kearney
LV karakter
Ethan O'Rayn
V2 karakter
Robert Von Gonsales
Helló,elmesélem a szemszögemet. (Angelo adta bant az én kérésemre.) Szóval ti hajnalban bejöttek,hogy segítség kell nektek a fórumhoz mivel jelentkezni szeretnétek egy frakcióba. Miután kiléptetek annyit láttunk,hogy szobáról szobára lépketek és amikor behúztunk téged vagy a barátod pár másodpercre rá elmentetek ezután ezt a dolgot befejzetétek majd hirtelen jópár musicbot megjelent a betoppanóban amit ti hoztatok fel.Ezután kaptátok mind a ketten bant.U.I: Pasának privátban elküldöm a logokat,és Crakix jelenleg lent van a Balatonon így ő nem tud írni a témához.
 
  • Tetszik
Reactions: Crakix

Angelo

I will I can End of the story!
Támogató
2019. 01. 09.
1 134
810
21
Szombathely
V2 karakter
Angelo D Reynolds
Hali
Én már meg kaptam azokat a logokat másnap reggel azért kaptál perma bant de egy SMOD bírálja a panaszt ha már bent vagyok az ügyben mivel a perma bant én tettem rátok.
Edit: kérdésedre a válasz igen te voltál.
 

Frank

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 10.
465
198
LV karakter
Frank R Dyer
V2 karakter
Frank R Dyer
Sziasztok!
Átnéztem a logokat és az általad leírtakkal nem egyezik.
A logok alapján látható, hogy legalább 25-ször léptetek át a barátoddal az egyik társalgóból a másikba másodpercek eltérésével. Ezek alapján a kifagyás a részedről nem jöhet szóba. A hét napos kitiltást ideiglenesen kaptad mivel a haladó moderátor ennyi időre tud kitiltást osztani. A hajnali órákban nem volt fent Operátor vagy SMODerátor akik örökös kitiltással tudták volna jutalmazni az esti szórakozásotokat.
A panasz jogtalan és a kitiltást jogosan kaptad.
Zárható/helyezhető
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.