Panaszkönyv---> mrk

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Salgo

Zöldfülű
Támogató
2021. 05. 08.
187
158
Heves megye Erdőtelek
V4 karakter
Szegedi Vilmos
LV karakter
Nur Berat
V2 karakter
Cho Sayaka
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Gary Finley >

Panaszolt fél admin neve:
< mrk >

Panasz pontos megfogalmazása:
< volt nekem egy régebbi accountom v2n nagyon kezdő voltam szóval össze kerestem 300kt újra raktuk a gépem és el felejtettem a felhasználó nevem és a jelszavam ezért újra kelet registrálnom nem jelentettem be az accountot mert mint mondtam nagyon kezdő voltam és nem tudtam meg akkor nem értettem a forumhoz szóval ki bannoltak és nem megbeszéltük azonnal kaptam a bant >

Bizonyítékok:
< sajna nincs mivel nem tudo milyes fajta bizonyiték kell >

Megjegyzés:
< Remélem sikerül el birálni rendesen vagy megbeszéljük ts-en hogy mi volt mert nem nagyon vágtam a helyzetet ennyi köszönöm. >
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

Szerver szabályzatot nézd át, tilos a multiaccount, a panasz jogtalan. Elfelejtett adatokkal kapcsolatban a facebook oldalnak írj.
 

mrk

Van valami semmi közöd hozzá?
2020. 11. 21.
154
153
19
V4 karakter
Theo Barnett
V2 karakter
Britno Voweni
Szia!
Alapvetően úgy kezdődött a történet hogy én oda mentem hozzád,mivel duty itemes fegyverek illetve lőszerek voltak nálad,annak ellenére hogy nem tartoztál semmi szervezethez,elmondásod alapján nem is tudod melyik frakcióban voltál.
[2021-12-06 17:06:00] [Output] : Gary Finley: (( dutyis de nem voltam pdbe ))
Itt már az ügy elején alapból hazudtál,mivel feljöttél hozzám ts-re,ott pedig rajtad volt a Rendőrség rang.
<17:23:46> "Gary Finley" was removed from server group "Rendőrség" by "mrk".
Ha ez nem lenne elég utána,saját szavaddal vallottad be hogy 2db Accountod van.
[2021-12-06 17:10:48] [Output] : Gary Finley: (( tavaly voltam de azóta új gép ))
[2021-12-06 17:11:01] [Output] : Gary Finley: (( volt serial váltás ))
Ezek után megnéztem a Serial vátásaid és valóban 2db account szerepel 1 db Serialhoz társítva.

- Mind ezek után te feljöttél TS-re és egyik szavad ütötte a másikat,idézem "Olvastam a szerverszabályzatot,tudom mi a multiaccount fogalma." - Tudom hogy kettő karakterem van,csak nem tudtam hogy ezt jeleznem kell.


Ezt illetve a fent említettet pár perc különbséggel mondtad.
- Nem tudtam hogy kettő darab accountom van,így hogyan jeleztem volna?

Köszönöm hogy végig olvastad,helló.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.