Panaszkönyv Jason adminra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Domisoma80

Újonc
2023. 09. 12.
12
23
LV karakter
Antez Walker
V2 karakter
Fujimori Yoshiro

v2logoSA.png



Játékos (IG) neved:
< Fujimori Yoshiro >

Panaszolt fél admin neve:
< Jason >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan Ban >

Bizonyítékok:
< nem volt benyomva a visszajátszás >

Megjegyzés:
< Kezdeném azzal, hogy 3 hónap ban-t kaptam, mert írtam neki hogy kérem vissza a shieldem miután felszedett bugos animból, 1 perc mulva irtam neki annyit hogy "na?" , és kaptam is a ban-t, az indokában az áll hogy folyamatos spam, és ADMIN SZIDÁS amire azért kiváncsi lennék hogy mire gondolt. Valamint az egész fk-t folyamatosan azzal spammelte hogy ne ugrálj 1 ugrás után. >
 

KoroV2

Újonc
2023. 11. 24.
30
23
Bonyhád
V4 karakter
Cartel Black
LV karakter
William Joseph
V2 karakter
Keigo Yasui
Tènyleg igy volt szerintem egèsz hajó alatt 3x ugrottam ès kaptam az üzenetet hogy ne ugrálva közlekedjek

antoon válasza:
3.) A panaszhoz kizárólag a bíráló szerver adminisztrátor, panasz tevő, vádlott írhat hozzá!
↳ (Leader, szemtanú, TS-en jelenlévők, IC családtag nem tartozik bele a jelenlévő fogalmába, csak, ha jelen voltál és meg vagy említve a panaszban, illetve ha admin kéri, hogy írj hozzá.)
Büntetés: 100 büntetőpont.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Iwan

Újonc
2021. 10. 10.
41
36
V4 karakter
Esposito Fabricio
LV karakter
Esposito Fabricio
V2 karakter
Ryusei Hiroshi
Szia(sztok)!
Elmondásaid alapján, véleményem szerint IS jogtalan a ban, ezt sajnos nem én döntöm el. Ez a “na?” Kérdéssel szerintem semmi gond nincs, nem mindenki “kérlek adj pajzsot, mert elbuggolt” pm-eket ír. A jelen korszakunkban már sokkal tágabb a “flegmaság” ami itt nem történt meg, de feltételezem, ez is hozzájárult a banhoz, bár jason válasza előtt ez nehezen belátható. Száz szónak is egy a vége, szerintem a ban jogtalan!

antoon válasza:
3.) A panaszhoz kizárólag a bíráló szerver adminisztrátor, panasz tevő, vádlott írhat hozzá!
↳ (Leader, szemtanú, TS-en jelenlévők, IC családtag nem tartozik bele a jelenlévő fogalmába, csak, ha jelen voltál és meg vagy említve a panaszban, illetve ha admin kéri, hogy írj hozzá.)
Büntetés: 100 büntetőpont.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Vicces
Reactions: Supsed

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
Szia, nem ez miatt kaptad a bannod, hogy armort kértél.
  • Nem a te frakciód "spameltem", hanem azokat azoknak írtam, hogy ne ugrálva közlekedjen.
  • Ban pontos indoka: Adminszidás, Folyamatos PM Stílus @Jason
  • PMeid, gondolom nem kell csatolnom, megvannak neked is. ( Amennyiben szükséges bíráló adminnak továbbítom)
    Adminszidás:
    Bevallom, okot adtál arra ezzel, hogy módosítsam a kitiltásod véglegesre, miután ennyire hülyének akarsz minket nézni.
    Kaptam tőled egy videót, hogy bug miatt kerültél animba, aminek a végén hallatszódnak dolgok, ami most már érdekes módon eltűnt a videóból. :eek:
    Bár Smoky látta/ hallotta, amennyiben szükséges itt is a bíráló személynek elküldöm a teljes videót, ugyanis lementettem. ;)
    Tőled kapott videó: https://streamable.com/drwtio
 

PatrikV2

vagy mindent, vagy semmit
FőAdmin
v2
2019. 11. 17.
332
768
V2 karakter
patryk.kuznetsov
Cső, küld el Jason privátban a logokat és a videót
 
  • Tetszik
Reactions: Browniee

Domisoma80

Újonc
2023. 09. 12.
12
23
LV karakter
Antez Walker
V2 karakter
Fujimori Yoshiro
Szia, nem ez miatt kaptad a bannod, hogy armort kértél.
  • Nem a te frakciód "spameltem", hanem azokat azoknak írtam, hogy ne ugrálva közlekedjen.
  • Ban pontos indoka: Adminszidás, Folyamatos PM Stílus @Jason
  • PMeid, gondolom nem kell csatolnom, megvannak neked is. ( Amennyiben szükséges bíráló adminnak továbbítom)
    Adminszidás:
    Bevallom, okot adtál arra ezzel, hogy módosítsam a kitiltásod véglegesre, miután ennyire hülyének akarsz minket nézni.
    Kaptam tőled egy videót, hogy bug miatt kerültél animba, aminek a végén hallatszódnak dolgok, ami most már érdekes módon eltűnt a videóból. :eek:
    Bár Smoky látta/ hallotta, amennyiben szükséges itt is a bíráló személynek elküldöm a teljes videót, ugyanis lementettem. ;)
    Tőled kapott videó: https://streamable.com/drwtio
A tőlem kapott videó végén ha annyira kíváncsi vagy "kurva életbe már" hangzott el, és én nem nézek senkit hülyének 1 éves kihagyás után vissza térek a szerverre és ban-t kapok, ha nem játszanék a szerveren es öltem volna bele időt, pénzt, akkor nem érdekelne a ban.
 

Domisoma80

Újonc
2023. 09. 12.
12
23
LV karakter
Antez Walker
V2 karakter
Fujimori Yoshiro
Szia, nem ez miatt kaptad a bannod, hogy armort kértél.
  • Nem a te frakciód "spameltem", hanem azokat azoknak írtam, hogy ne ugrálva közlekedjen.
  • Ban pontos indoka: Adminszidás, Folyamatos PM Stílus @Jason
  • PMeid, gondolom nem kell csatolnom, megvannak neked is. ( Amennyiben szükséges bíráló adminnak továbbítom)
    Adminszidás:
    Bevallom, okot adtál arra ezzel, hogy módosítsam a kitiltásod véglegesre, miután ennyire hülyének akarsz minket nézni.
    Kaptam tőled egy videót, hogy bug miatt kerültél animba, aminek a végén hallatszódnak dolgok, ami most már érdekes módon eltűnt a videóból. :eek:
    Bár Smoky látta/ hallotta, amennyiben szükséges itt is a bíráló személynek elküldöm a teljes videót, ugyanis lementettem. ;)
    Tőled kapott videó: https://streamable.com/drwtio
És a videót azért vágtam meg mert csoportba küldtem de szívesen átküldöm az egészet amin hallod a lényeget, és nem az amit te állítasz 😕

antoon válasza:
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás!
Büntetés: 40 büntetőpont.
 

Domisoma80

Újonc
2023. 09. 12.
12
23
LV karakter
Antez Walker
V2 karakter
Fujimori Yoshiro
Viszont őszintén sajnálom hogyha a PM stílusomat rossz néven vetted, nem akartam semmi rosszat mondani adminnak főleg, mert szeretek itt játszani, és az összes haverom is itt van, szomorú lennék ha nem játszhatnék itt ilyensmi miatt.

antoon válasza:
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás!
Büntetés: 40 büntetőpont.
Olvasd el a szabályzatot!!
 
  • Vicces
Reactions: Doc

PatrikV2

vagy mindent, vagy semmit
FőAdmin
v2
2019. 11. 17.
332
768
V2 karakter
patryk.kuznetsov
Jason kapott egy üzenetet egy játékostól, aki felhívta rá a figyelmét arra, hogy a fegyverhajón páran ugrálva közlekedtek, ezután figyelmeztetett pm-ben titeket, hogy ne közlekedjetek ugrálva, gondolom ha befejezted volna az ugrálást nem kickelt volna ki utána.

A kitiltásod pontos indoka "Adminszidás, Folyamatos PM Stílus", a videón végén hallatszik egy szó, melyet te később le is vágtál a videóból. A kitiltásod kiosztása előtt egy nagyobb admintól is megerősítést kért Jason, - aki szintén hallotta vágatlan videót - ennek tudatában tiltott ki téged.

Pár sort kiragadok a beszélgetésetekből.
[2024-02-13 18:38:04] [Output] : [Fogadott PM]: Fujimori Yoshiro (4): egyet ugrottam az is véletlen és már kickelsz is? és megadod indoknak hotgy folyamatosan?
[2024-02-13 18:37:30] [Output] : [Fogadott PM]: Fujimori Yoshiro (4): egyetlen egyet ugrottam, van videom is, ne kickelgessél ha már ilyen kevés ideig van itt a hajó és sok idő mire fellépek köszi
[2024-02-13 18:55:57] [Output] : [Fogadott PM]: Fujimori Yoshiro (4): könyörtelen vagy, töltöm fel a klippet akkor, köszi miattad nem tudtam ládát hozni
[2024-02-13 18:40:10] [Output] : [Segítség] Fujimori Yoshiro: Hogyha a kicked nem tartod jogosnak, fórumon tehetsz rám panaszt.
[2024-02-13 18:40:19] [Output] : [Fogadott PM]: Fujimori Yoshiro (4): fogok is ne aggodj.
[2024-02-13 18:51:54] [Output] : [Segítség] Fujimori Yoshiro: Most is véletlenül ugrálsz, mi?
[2024-02-13 18:52:05] [Output] : [Fogadott PM]: Fujimori Yoshiro (4): aha
A kitiltásodat részben ezekért is kaptad, nem így kell egy adminisztrátorral beszélni üzenetben.

Jogtalan, helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.