Panaszbeadvány Lawrence nyomozóra és társaira.

Pipe

Újonc
See Game Helpdesk
v4
2021. 05. 28.
18
82
V4 karakter
Makszim Banks
LV karakter
Broady Collins

Nemzeti Nyomozó Iroda - Panaszbeadvány


1. Panasztevő személyes adatai
A panasz benyújtása során fokozottan figyeljen a személyes adatainak helyes megadására. Érvénytelen iratokat, valamint a panasz benyújtásának napján megújított igazolványt nem vagyunk hajlandóak elfogadni, és a panasz elutasítását vonja maga után.




Panasztevő neve
- Makszim Banks.
Panasztevő lakcíme
- Birchwood St. 14.
Panasztevő telefonszáma
- +38-76-587-7424
Panasztevő személyigazolványának másolata (képet mellékeld)
- Panasztevő fegyverengedélyének másolata (amennyiben fegyverhasználattal/fegyverviseléssel érintett ügy)
- -


2. Jogi képviselő adatai
Amennyiben rendelkezik a panasztevő jogi képviselővel, a megbízása alapján küldje be a nyomtatványt a panasztevő nevében. Jogi képviselő hiányában kérjük üresen hagyni a bekezdést!




Neve
- -
Telefonszáma
- -
Ügyvédi iroda neve
- -
Ügyvédi iroda működési engedélye (vállalkozói igazolvány/számlatömb másolata)
- -


3. Panaszra tett fél adatai
A panaszra tett fél neve, vagy jelvényszáma, vagy gépjárművének adatai feltétlen szükségesek a beadvány elbírálásához. Amennyiben egyik sem ismert, a panasz nem indítható meg.




Neve
- Lawrence r.
Jelvényszáma
- 20583.
Szolgálati gépjárművének adatai
- Nem releváns, nincs tudomásom róla.


3. Panasz kifejtése



Panasz leírása
- Az imént említett fél illetve egy társa akit a felettesének nevezett (nem mutatkozott be illetve jelvényszámát sem volt hajlandó tudtomra hozni többszöri kérés után sem.) több órán át kihallgattak és vádoltak olyan cselekmények végett amikről bizonyítékot nem tudtak felmutatni. Tudtukra hoztam amennyiben nincsen bizonyítékuk nem értem mit keresek itt erre azt a választ kaptam hogy bizonyítsam az ellenkezőjét tehát hogy nem csináltam semmit. Teszem fel a kérdést hogy nevezheti magát "nyomozónak" egy olyan személy aki bizonyíték hiányában azzal érvel "bizonyítsd be hogy nem csináltál semmit" illetve hogy a társát idézzem "Kérdezem, én miért kéne magának hinnünk ha nincs semmi bizonyítéka?", sokszor azzal érveltek hogy a másik fél mit mondott nekik amit ők elfogadtak és tényként kezeltek. Többször is kértem hogy hívjanak egy felettest és vagy magasabb rendokozatban lévő személyt amit megtagadtak tőlem, büntetést szabtak ki rám, ezzel elzárva a szeretteimtől jelentős időn keresztül, és mellékes jelentős anyagi kárt okoztak. A kihallgatáson továbbá még ott tartózkodtak a következő személyek: 20584, 20581, ismeretlen. felülvizsgálati kérelmem, panaszom a kihallgatáson és az azt megelőző eseményen résztvevő ÖSSZES nyomozó ellen szól kivéve a 20581-es jelvényszám alatt tartózkodó személyt. Az engem ért károkhoz nem soroltam be a reputációm teljesen porig tiprását miután ország és világ előtt fél órán keresztül tartottak megbilincselve SeeRing szerelőtelep bejáratánál amit nagy forgalom jellemez ebből adódóan minimum négy kollégám illetve a felettesem is végignézett az ügyfelekről nem is beszélve, nem tudom szavakba foglalni, leírni azt a kellemetlen lenéző érzést amit a nyomozók általam amatőrnek vélt cselekedetei okoztak.
Szenvedett el sérülést a panasz okán?
- Nem
Érte kár a panasz okán?
- 300.000$ Pénzbeli megrovás illetve 240 nap szabadságvesztés ami szintén jelentős bevételtől zárt el.


4. Csatolt mellékletek



Helyszíni bírságról készült másolat

- -

Letartózásról készült jegyzőkönyv

- -

Rögzített videó/hanganyag

- -

Fényképek

- -

Orvosi látlelet/ egyéb bizonyíték

- -




5. Kártérítés esetén kitöltendő

A kitöltés hiányában a hatóság nem fog kártérítést megállapítani.




Elkobzott tárgyak listája [sorozatszám, telefonszám]

- -

Szervíz számla

- -

Egészségügyi számla

- -

OOC melléklet

-
https://pastebin.com/v9Kt7hEzA logbol kitörlésre került az AS chat, OOC chat, kamat értesítés és néhány kick az átláthatóság kedvéért, illetve a log csupán a kihallgatóban tárgyaltakat foglalja magába mivel 1572 sor lett volna az egész eset
[A nyomozók egy olyan felvétel alapján érveltek ellenem (később ítéltek el miatta) amely főadmin által NEM felhasználhatónak lett nyilvánítva.]




6. Hitelesítés

A kérelem aláírásával kijelentem, hogy a beadványom során csak is az igazat írtam, és büntetőjogi felelősségem tudatában megerősítem, hogy a leírt adatok csak is a valóságot tartalmazzák, az nem tartalmaz hamis, félrevezető, kétes információkat. Elfogadom, hogy a rosszul/hiánytalanul kitöltött beadványomat indoklás nélkül elutasíthatja a nyomozó hatóság vezetője. .




- Makszim Banks.