Panasz tétel.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Sajtosteszta

Újonc
2020. 10. 04.
3
4
V4 karakter
Michael Lekonto
LV karakter
Michael Jack
V2 karakter
Ronaldo Michael
SModer_tor.png


TeamSpeak 3 neved:
< Ronaldo Michael >

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
< Winston Peter //Péter// >

Panasz pontos megfogalmazása:
< 14 napos kitiltás szoba jumpért >

Bizonyítékok:
< <11:30:01> You were banned for 14 day(s) from the server by "Winston Peter //Péter//" (Szobajump #Péter, #Max >

Megjegyzés:
< Véleményem szerint nem 14 nap jár szobajumpért >
 

PéterSM

"Becsüld meg, amíg van mit"
2019. 05. 27.
239
94
Vecsés
LV karakter
Bradley Booth
Szia Ronaldo. Kezdeném az elején. Láttuk hogy el foodoltad az egész ts-t, ( Bizonyíték : Bizonyíték ) majd ezután be lettél húzva.
Megkérdeztem, hogy ez mi volt, majd az volt a válasz hogy unatkozol. A stílusod miatt is oszthattam volna többet, de nem akartam kicseszni veled.
A ban időtartamártól pedig én döntök.
( Ez csak egy általános büntetési skála, amit a Moderátorok / Operátorok betarthatnak. Minden Moderátor / Operátornak joga van a büntetés mértékét megszabni és kiosztani! )
 

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
20
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
Ha unatkozol menj le az utcára futni egy kört, a Teamspeaket nem viccként kell kezelni.
Arról nem is beszélve, hogy nevetséges stílusban nyilvánultál meg, amikor behúztunk.
@Ferka.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Pexy és PéterSM

Ferka

Barangoló
Very Important Person
2019. 01. 11.
91
80
V2 karakter
Ferrari P Alfredo
Szép napot! A ban, marad amíg le nem jár, a szoba jump-ra alapvetően nem szoktunk bannolni, de amikor behúznak hogy mind ezt miért tetted és neked az a válaszod hogy unatkoztam, mind ezt szemrehányóan és flegmán teszed, szerintem nincs miről beszélgetni, örülj hogy csak ennyit kaptál. A PK jogtalan, zárható!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.