Panasz Santorino Adminra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JohnsMartinka

Újonc
2021. 04. 02.
4
20
V2 karakter
Krizsan Martin
v2-adminpk-logo.png



Játékos (IG) neved:
Krizsan Martin

Panaszolt fél admin neve:
Santorino

Panasz pontos megfogalmazása:
Egy Wiliam Loius (ha jól emlékszem)nevü játékos nekünk jött ugy hogy mi szabályosan közlekedtünk az eventen a tojásokat keresve. A mi autónk totálkáros lett.
Meg is ált a játékos is és oda mentünk hozzá és egyből trágár szvakkal kezdett beszélni. Kértem fizesse ki a javitási költséget de még neki állt feljebb.
Erre én elkeztem csákánnyal ütni az ö autóját terepjáróját. Ami igy utolag elismerem helytelen volt és nem tudtam hogy ez ennyire baj még nemrégóta játszom, igy szerintem egy kioktatás egy admin segég által többet ért volna mint 350 perc jail.
A terepjárós többbször elakart ütni ezután erre tanúnk is volt hiszen nem egyedül utaztam hanem Heller Alex nevü játékos társunkkal.
A terepjrós mivel neki ált feljebb Santorino admint hivte ezután miután többször elekart ütni és már majdnem animba tett, össze vissza hazudozott a terepjárós,
Heler Alex barátomat meg sem hallgata az admin henem elkülte hogy szerinte nem tartozik az ügyhöz.... érdekes a tanum volt a bizonyitékom a terepjáróssal szemben.
Szóval Santorino admin az én véleményemet meg sem hallgata hanem egyből a nagy terepjárós érdekelte csak... ezt nagyon igazságtalannak érzek és igy kérem ennek kivizsgálását és mivel tudom én is hibztam a Jail idő jelentős enyhitését és a terepjárós szintén szankcionálását mivel az engem akart elütni szinte animba tenni pár csik hilyán.

Bizonyítékok:
Heller Alex játékos aki velem utazott együtt a kocsimban mikor elkezdett velünk kötekedni a terepjárós játékos

Megjegyzés:
SAntorino admin a mi véleményünket is meghallgathatta volna nem csak egyoldaluan azt a terepjáróst
 
  • Vicces
Reactions: bAl1nT_senpai
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.