Panasz - MUNYOZ

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

theoneofadam

Újonc
2024. 07. 08.
6
2
28
V4 karakter
Adam Moreno
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Adam Monroe

Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Munyoz

Panasz oka, leírása, kifejtése:
Történt egy eset mikor egy játékost az ő szemszögéből telibe átgázolok miközben ő épp biciklizik. Ezt videóban ő rögzítette amit az Munyoz megnézett majd megmutatott. A videót(amit mellékeltem) valóban az látható, hogy a srácon át akarok gázolni. Azonban mikor oda lettem teleportálva és megnéztem a felvételt én elismertem, hogy itt valóban úgy tűnik, hogy ez történt. Mivel én csak nosztalgiából/hobbiból járok fel a szerverre így én ilyen adminügyekre nem vagyok felkészülve, hogy a játékmenetet tudjam rögzíteni, illetve a laptopom se. Majd ezt követően én elnézést kértem többször is a játékostól ami ő el is fogadott. Azonban Munyoz mégis úgy vélte ezért nekem márpedig büntetés jár. Próbáltam egyfajta mentőövként érvelni magam mellett, hogy nem állt szándékomban ilyet tenni, hogy még egy adminjailt se kaptam. Valóban elhiszem, hogy vannak olyan játékosok akik hazugsággal próbálnak kibújni a szabályszegés alól de azt gondolom ebben az ügyben eléggé ellenszenves volt az, hogy büntetést kapjak.

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://streamable.com/acdll1

Megjegyzés:
Ezt megjegyeztem Munyoznak is, hogy 29évesen nem igazán okoz az örömet, hogy egyedül a szerveren játékosokat ütögessek el. Mégegyszer hangsúlyozom én számomra ez a szerver egyfajta nosztalgia faktor és az a kedvcsinálóm, hogy kicseszek más játékosokkal. Azt is el tudom hinni ha mondjuk Munyoz a nap végére már megelégelte a sok adminügyet és nem akart velem fogalkozni ezért nem is hajlott az enyhítésre sem de itt mégiscsak szerintem hibázott amivel nincs gond. Mint, az én esetemből is látszik én is elvétettem a hibát miszerint nem rögzítettem a játékmenetet. Amennyiben a panaszkönyvet elbíráló nekem ad igazat én azért szeretnék némi kárpótlást, mert nekem az, hogy az így is kevés szabadidőmből elvesznek félig meddig indokolatlanul 90percet az sok! Köszönöm, hogy elolvastad és várom a mihamarabbi bírálatot!
 

Munyoz.

Nyunyoz
SzerverAdmin
v4
2019. 09. 22.
585
2 301
23
Szolnok
V4 karakter
Ernesto Chambley
LV karakter
Ernesto Muñoz.
V2 karakter
🇫🇷🇲🇽
Heló, reportban is már válaszoltam neked erre, itt is leírom.
A videóban látható elütés, teljesen kimeríti azt, hogy szándékosan ütötted el a játékost. (a lámpa követéséből is eléggé erre lehet következtetni, egy mp-ig se lehet rá fogni a videóból, hogy laggoltál-e volna avagy fps droppod lett volna.)
Nem hiába kérünk meg szinte mindenkit, hogy ha(!) teheti vegye vissza a a játékát, az ehhez hasonló esetek elkerülése érdekében, és nem kell feleslegesen magyarázkodni, ahogyan azt te most tetted ami lehet, hogy igaz, lehet hogy nem.
Én ennél az ügynél a szankció mellett döntöttem, megvan hozzá az a jogom, hogy eldönthetem mint adminisztrátor.
 

dxminik

‏shift lead am
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
2 268
9 019
20
V4 karakter
Killian Burns
Szia Adam!

Megmondom őszintén, amíg nem néztem meg a videót és csak a leírásod olvastam el, elhatároztam hogy kiveszlek a börtönből függetlenül attól, hogy jogos-e vagy nem.
Mire megnéztem a videót, meggondoltam magam.

Bízom benne, hogy úgy van ahogy mondod és 29 évesen nem az fog örömet okozni hogy másokkal szándékosan kitolsz, de a videó alapján nekem sajnos nem ez jön le - inkább az ellentettje.
Nem tudom, hogy pontosan milyen kárpótlásra gondoltál, az idődet sajnos nem tudjuk visszaadni, még ha vissza is kéne. Ennél az ügynél viszont nem érzem úgy, hogy jogtalanul kaptál volna büntetést.
Természetesen nem várjuk el senkitől hogy 24/7 pörögjön a videokártyája azért hogy bármikor legyen videója, viszont hogyha nincsen a szemszögedből videó akkor sajnos előfordulhatnak ilyen esetek.

Ahogyan írtad, beláttad Te is hogy hogyan *tűnik* a videó alapján, így nem értem mit szeretnél pontosan panaszolni, ilyenért bizony büntetést adunk.
Gondolj bele, milyen lenne, hogyha ilyenekre nem adnánk senkinek büntetést, milyen szerver lenne ez és hányan játszanának, hogyha szabad lenne így kitolni mindenkivel?

Jogtalan a panaszod.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.