Panasz MekGrill-re | #North

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ynwtomi

Újonc
2022. 01. 27.
70
224
Sárvár
V4 karakter
Cesar Cespedes 🇲🇽
LV karakter
Jessica Doyle 💔
V2 karakter
Bryan Collins 💋
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Bryan Collins >

Panaszolt fél admin neve:
< MekGrill >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Mentő dutyba AK-val FUN-ol. >

Bizonyítékok:
< >

Megjegyzés:
< Remélem megkapja amit érdemel, hamár annyira probálja osztani a szabályokat úgy hogy "ő" sem tudja betartani.. >
 

MekGrill

Írnok deák
Támogató
2019. 05. 07.
605
214
Kecskemét
V4 karakter
Tazwell McFroy
LV karakter
Cletus Sayre
V2 karakter
James McGill
Hali, köszönöm ezt az esti felderítő képet.
Remélem azért ezt te sem gondoltad komolyan. Kaptál egy jailt, ugyanis egy hosszú aranybankhoz fűzödő ügyhöz odajöttél, mert nem tudtam menni amikor írtál és jó poénnak tartottad, hogy elkezdesz funolni a társaddal együtt. Én ott elmondtam, hogy ezzel mi a gond. Ekkor azzal védted magad, hogy hát unatkoztál és nem volt jobb dolgod, majd erősködtetek és parancsolgattatok egy olyan stílussal, ami már magában egy határeset volt, de hajlandó voltam eltekinteni tőle. De azért örülök, hogy sikerült egy lassan 4 éves képet visszakeresned a hírhedt Dr.AK-47-ről.
Nincs több hozzáfűzni valóm, várom a bírálatot.
 

ynwtomi

Újonc
2022. 01. 27.
70
224
Sárvár
V4 karakter
Cesar Cespedes 🇲🇽
LV karakter
Jessica Doyle 💔
V2 karakter
Bryan Collins 💋
Hali, köszönöm ezt az esti felderítő képet.
Remélem azért ezt te sem gondoltad komolyan. Kaptál egy jailt, ugyanis egy hosszú aranybankhoz fűzödő ügyhöz odajöttél, mert nem tudtam menni amikor írtál és jó poénnak tartottad, hogy elkezdesz funolni a társaddal együtt. Én ott elmondtam, hogy ezzel mi a gond. Ekkor azzal védted magad, hogy hát unatkoztál és nem volt jobb dolgod, majd erősködtetek és parancsolgattatok egy olyan stílussal, ami már magában egy határeset volt, de hajlandó voltam eltekinteni tőle. De azért örülök, hogy sikerült egy lassan 4 éves képet visszakeresned a hírhedt Dr.AK-47-ről.
Nincs több hozzáfűzni valóm, várom a bírálatot.
akár hány éves kép egy ilyen után admin vagy.... nem értem hogy kaphat valaki egy ilyen hibával admint...
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.