Pamela Watts jelentkezése a LVMS-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

secretgabor

Barangoló
Támogató
2020. 06. 02.
78
107
King Monroe Sound
V4 karakter
Pamela Watts
LV karakter
Pamela Watts
V2 karakter
Joseph Miguel
LVMS-logo-v1.png
fejlec.png

- IC -

fejlec.png

I. SZEMÉLYES ADATOK



Vezetéknév: <Pamela>
Középső név: <Nincs>
Keresztnév: <Watts>
Születési hely és idő: <Las Venturas 1994.04.23>
Anyja neve: <Maya Watts>
Nem:

Férfi [ ]
Nő [ X ]
Állampolgárság(ok):
<Amerika Las Venturas>
Beszélt idegen nyelv(ek):
<Angol>
Önéletrajz (minimum 8-10 mondat):
<Pamela Watts-nak hívnak. Több mint egy éve érkeztem a városba. Azóta itt élem a minden napjaimat. Pár hónapja kipróbáltam magamat az Autószerelő szakmában a Redline Auto Service munkahelynél. Egy ideig élveztem de úgy éreztem nem nekem való az a munka. Szabad időmbem farmozgatni szoktam. 27 Éves vagyok. Nagyon sok dolgot megtettem mióta a városba vagyok. Sokszor segítettem bajba esett szeretteimen, és idegen embereknek.>
Motivációs levél:
<Tisztelt Las Venturas Medical Services! Ezt a levelet azért irtam önöknek mert szeretnék csatlakozni a munkahelyre. Sok barátom itt dolgozott és mind pozitiv vissza jelzést adtak nekem a helyről. A barátaim adtak nekem sokszor ellátást és segítettek megtanulni nekem mindent. Nagyon sok mindent már csináltam. Itt eltudnám foglalni a szerepemet.>

II. VÉGZETTSÉG



Legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése:
<Egyetem[I][I]>[/I][/I]
Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):
<Ápoló, Orvos>
Képzés helyét biztosító intézmény neve és címe:
<Medical School Of Chicago>
Szakmai gyakorlatot biztosító intézmény neve és címe:
<Hospital Of Chicago>
Képzés időtartama:
<5 év>

III. MÚLTBÉLI MUNKAVISZONYAI


Előző munkahelye:
<Redline Auto Service>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2021.05.28-2021.06.29>
Munkaköri leírás:
<Autószerelés.>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Nem volt nekem való a szakma.>

IV. ELÉRHETŐSÉGEK

Bejelentett lakcím / tartózkodási hely: <->
Telefonszám: <387612003037>
E-mail cím: <pamelawatts@seemail.com>


fejlec.png

- OOC -

fejlec.png

Neved, ahogy szólíthatunk: <Gábor, de sokan Pam-nak szóliatnak.>
Életkorod: <14>
Mióta játszol a See Game System szerverein?
<3 éve.>
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet töltöttél be és mi volt a távozásod oka?
<Redline frakcióban voltam benne. Ott az autószerelő szerepet töltötem be. Egy hónapot voltam a frakció tagja de sajnos kirugásra került a sor mert elutaztam több hónapra és nemtudtam aktivitást adni a szerveren.>
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
<Igen. Sok ilyen Rp-t csináltam már.>
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
<Szeretek csapatban dolgozni. Szeretek új embereket megismerni. Tudok jól rp-zni. Sok RP tapasztalatom van. Könnyen tudok barátkozni.>
Mesélj magadról (8-10 mondat)
<Gábornak hívnak. Jelenleg a 14. életkoromat töltöm be. Most járom a 8. osztályt. Az iskolámban a Hangtechnikus szerepet töltöm be. Emellet van felszerelésem Hangosításra. Közepes tanuló vagyok. 4-es az iskolai átlagom. Nem a legjobb de nem a legrosszabb. Sokat szoktam a barátaimmal lenni játszani hülyéskedni. Könnyen barátkozok. Ma vagyunk 2 hónaposak a barátnőmmel. Sok időt töltök el vele. Napom nagy részét vele töltöm el. Sok emberrel jó kapcsolatot ápolok.>
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)
<Jó:Könnyen barátkozok, Kedves vagyok idegen emberekkel is, Türelmes vagyok. Rossz: Mindig mindent tudni akarok, Ha flegmáznak vele nagyon hamar mérges leszek, Szeretek sokat pakolni.>
Csatolj egy képet az UCP-dről. (adminjailek, kitiltások, névváltások.)
<https://imgur.com/a/ITazqev>


fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK

fejlec.png

Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmazná?
<Nyomókötés:Erősebb vérzésnél kell alkalmazni, Sapkakötés:Fejsérülésénél kell ezt a kötözést használni.>
Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?
<Döljön előre és nyomja össze az orr puha részét.>
Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?
<Lefektetem az asztalra és gyengéden leveszem a szem felületéről.>
Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?
<Zúzodás/Törés>
Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.
<Először hívok erősitést. Elsőnek az eszméletlen emberrel foglalkozok mivel ő van súlyosabb állapotban. Utána a Melette lévő utasnak adok ellátást mivel ott tüdőbaj lehet. Utána a másik soförrel mivel szédül lehet agyrázkodás történt.>



JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021/10/24
Aláírás: Pamela Watts
 
  • Tetszik
Reactions: Wexen

Qwanter

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 26.
323
93
V4 karakter
Tom Qwanter
LV karakter
Tom Bensley
V2 karakter
-
LVMS-logo-v1.png
Tisztelt Pamela Watts,
Értesítjük, hogy levelét feldolgoztuk és elbíráltuk a rendszerünkben.
Jelentkezési lapját elutasítottuk.


Naomi Mills
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 
  • Szomorú
Reactions: Wexen
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.