Pamela Morton - Jelentkezési lap [Elfogadva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Palesz

Never fall in love. 🖤
2019. 08. 29.
203
218
V4 karakter
🖤Dr Paul Rauschenberg🤍
LV karakter
-
V2 karakter
-
34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png


[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?

Dömény Péter Pál-nak hívnak.

Hány éves vagy?

Jelenleg 16 éves vagyok de Decemberben töltöm a 17-edik életévemet.

Hány játszott perced van?

9370 percem van a See Mta LV szerverén.

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Igen sajnos voltam mivel akkor még nem tudtam rendesen az rp szabályait de azóta tanultam belőlük! https://imgur.com/a/bBoSri0

Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Nem, nem voltam még kitiltva a szerverről és nem is fogok olyant tenni ami miatt ilyen fajta szaunkcióban legyen részem. https://imgur.com/a/bBoSri0

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Igen voltak már más neveim mivel féri rp-vel kezdtem az rp-t a szerveren de mivel nem tetszett az ezért nőre váltottam és jelenleg is van egy névváltási kérelmem mivel egyik haverral családot akarunk rpzni. https://imgur.com/a/bBoSri0

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Nem nem voltam más frakcióban mivel nem láttam még szükségét de most szeretném kipróbálni ezt és időt szánni a frakcióra.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

Nem voltam még.

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Eddigi pályafutásom során egy Mercedes Benz E420-as kocsim van amit kis felszereltségek is.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

Átlagos 4 órát akár többet is mivel itt a téli időszak és elég sok időm lenne a frakióra. Hétvégenkét akár 6-ot is tudnék.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Igen rendelkezek mind a kettővel és rendszeresen használom is!

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Azért válasszatok engem mivel vezetési kézségeim szerintem jobbak egyes embereknél és biztosnágosan tudnám az utasokat szállitani.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Palesznak szólítanak erdélyben élek és szabad időmben szeretek játszani akár MTA-val akár más játékokkal mondjuk R6-al. Közösségkedvelő ember vagyok. Szeretek társaságban lenni ezért mindig fent vagyok tsen. Haverokkal minden pénteken szoktunk bulizni ezért péntek esténként nem tudom hogy gép előtt tudok-e lenni. Poztiv tulajdonságom még, hogy szeretek időt szánni valamire ami érdekel. Negativ tulajdonságon hogy néha nem ugrik be egy adott dolog amiről szó van. Szeretek zenét hallgatni főleg az ilyen nyugodtabb fajta zenéket.



[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Jelentkező neve:

Pamela Morton-nak hívnak.

Jelentkező születési helye, ideje:

Születtem: 1996. December 30.-án Las Venturas-i Korház szülészeti osztályán.

Jelentkező anyjának leánykori neve:

Helga Morton.

Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Igen van minden iratom és folyton figyelek arra, hogy azok érvényesek is legyenek!

Miért szeretne ide jelentkezni?

Mivel egy kedves odafigyelő és türelmes ember vagyok.

Miért pont önt vegyük fel?

Azért szeretnék ide jelentkezni mert szerintem nagyon jól tudtam teljesiteni a követelményeket amik a szabályzatban vannak, ezek melett pontos is és odafigyelő ember vagyok.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

A csapatmunka arról szól hogy ha van egy adott társaság azok össze kell hogy dolgozzanak hogy valamit elérjenek a céljukért. Ha valaki nem tud csapatban dolgzni annak nem is fog menni a csapatmunka. Én személy szerint nagyon szeretem a csapatmunkákat főleg ha jó a társaság.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Igen teljes mértékben elfogadom a szabályzatot és be is fogom tartani ha sikeresen felvesznek önök.

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?

Igen elfogadom és oda is fogom adni a pénzt.

Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

Vezetési kézségem teljesen megfelelő. Társaságban adott esetben az utassal ha komunikál velem teljes nyugodtan és higgadtan tudok vele beszélni. Pontosan és biztonségba tudok elszállitani egy utast A pontból B-be. Ha mondja, hogy hova szeretni menni azt tudom hogy hol van és nem kérdezem meg tőle hogy az merre van. Kedvesen és udvariasan beszélek vele és nem szólogatok be neki. Mindig vigyázok a munkajárműra és az utas épségére. Betartom az összes szabályt melyet ez a munka megkötelez engem. Tisztelettel beszélek a munkatársaimmal is!

Kérjük csatolja az önéletrajzát:

Pamela Morton-nak hívnak de szólitsanak csak Pami-nak. Las venturasban születttem és itt is szeretnék élni amíg el nem távozok az élők közül. Eddig munkahelyem/im: Áruszállítoként dolgoztam majd váltottam a potás-ra mivel egy nőnek nem való szerintem a napi emelés. Nagyon szeretek vezetni és társaságban lenni.


Aláírás: Pamela Morton

Kelt.: 2019.11.02.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
  • Fájdalmas
Reactions: Chloe és KLMR

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetosége-
Üdvözlöm! /Bruno Salvatore/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!.
A Frakció megtelt jelenleg de amint Lesz lehetöség értesíteni fogjuk.
Ezt a lapot fenttartjuk a várólistán. Kérjük jelezze ezt 24 órán belül, ha ez önnek megfelel!
Amennyiben nem érkezik válasz, a lap elutasitásra kerül és csak a következö ciklusban tud jelentkezni!
 

Palesz

Never fall in love. 🖤
2019. 08. 29.
203
218
V4 karakter
🖤Dr Paul Rauschenberg🤍
LV karakter
-
V2 karakter
-
Rendben van! Megvárom a várólistán az üresedést.
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetosége-
Üdvözlöm! /Bruno Salvatore/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy mivel várólistán volt, lehetösége nyílt csatlakozni a társaságunkba
amennyiben megfelel A meghallgatáson.
TS meghallgatás idopontja: 2019/11/12 19:00. Üzenet formájában jelezze, ha ez Önnek megfelel.
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.