PÁL ötlete pullozás szabályzása

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

PÁL

Barangoló
2019. 04. 11.
135
179
18
Siófok
V4 karakter
Vladan Lukic
V2 karakter
Vladan Lukic
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Vladan Lukic >

Ötleted:
< Ahhoz hogy ne legyen NonRp-s pullozás ez alatt azt értem hogy ne tudjunk 220km/h al kihajolva lőni az autóból mivel egy ekkora sebességnél kihajolni nem valami életbiztositás és az adott fegyvert is elfújná a menetszél. Arra gondoltam hogy ne forduljon elő hogy még álló autóból pullozunk ezért kéne egy olyan hogy 5-70km/h -ig lehessen pullozni.Ha elérte a 70km/h -t akkor automatikusan hajoljon vissza a tag az autóba vagy ha az 5km/h alatt van akkor szint úgy. >

Megjegyzés:
< Az ötlet SeeMTA V3 -ról van. >
 
Utoljára szerkesztve:

Porozinko

Zöldfülű
2019. 10. 22.
206
1 102
Egyházasfalu
V4 karakter
Ladarrel Pitts
LV karakter
Owen Martinez
V2 karakter
Ratko Zebic
Jó lenne, bár a pullozást a rendvédelmen kívül senki sem használja. Jöhetne, talán nem lőnék szarrá a REM RUM-al menekülőket.
 

PÁL

Barangoló
2019. 04. 11.
135
179
18
Siófok
V4 karakter
Vladan Lukic
V2 karakter
Vladan Lukic
Jó lenne, bár a pullozást a rendvédelmen kívül senki sem használja. Jöhetne, talán nem lőnék szarrá a REM RUM-al menekülőket.
A REM,RUM-os körözött autókra lőnek akkor leaderével kell megbeszélni az esetet persze legyen bizonyítékod amit feltudsz mutatni.
A rendvédelmen kívül majd fogja mást is használni én azt mondom hogy alakuljon "lélegezzen" fel a pullozás.
 
  • Tetszik
Reactions: dr3X

Porozinko

Zöldfülű
2019. 10. 22.
206
1 102
Egyházasfalu
V4 karakter
Ladarrel Pitts
LV karakter
Owen Martinez
V2 karakter
Ratko Zebic
A REM,RUM-os körözött autókra lőnek akkor leaderével kell megbeszélni az esetet persze legyen bizonyítékod amit feltudsz mutatni.
A rendvédelmen kívül majd fogja mást is használni én azt mondom hogy alakuljon "lélegezzen" fel a pullozás.
Szerencsére nem menekülök a PD elől, mert egy cangával elkapnának.
Amíg csak városon kívül lehet pullozni addig sajnos nem igazán fog az illegál ezzel a lehetőséggel élni, mivel az RP-k 90%-a LS-ben van.
 

GT

Barangoló
2019. 09. 07.
114
530
V4 karakter
Gregorio Taranto
LV karakter
Greg Tomkins
V2 karakter
Glukhar Tarasov
A rendvédelmen kívül majd fogja mást is használni én azt mondom hogy alakuljon "lélegezzen" fel a pullozás.
Nem tudom miért használná bárki is többet a pullozást ez a módosítás miatt. Városon belül eleve tilos, lakott területen kívül meg nem fog senki 70-el menekülni mert mire kihajol szarrá derbyzik.
 
  • Tetszik
Reactions: Porozinko

Skyler

Zöldfülű
2020. 01. 03.
162
311
20
V4 karakter
efraim fonesca🇲🇽
LV karakter
nicolas triano🇲🇽
Rövidebben is le lehetett volna írni, elég lett volna, hogyha oda írod, hogy V3-as pullozás, de amúgy támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: PÁL

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Felső limit szerintem is jó ötlet. Viszont én alapból nem értem álló autóból miért nem lehet pullozni, nem RP-s? Szerintem IRL is simán lehetséges szóval alsó limit helyett jobban elviselném ha engedélyezett lenne az álló autóból pullozás.
 

Porozinko

Zöldfülű
2019. 10. 22.
206
1 102
Egyházasfalu
V4 karakter
Ladarrel Pitts
LV karakter
Owen Martinez
V2 karakter
Ratko Zebic
Felső limit szerintem is jó ötlet. Viszont én alapból nem értem álló autóból miért nem lehet pullozni, nem RP-s? Szerintem IRL is simán lehetséges szóval alsó limit helyett jobban elviselném ha engedélyezett lenne az álló autóból pullozás.
Az álló autóval az a gond hogy buggol a hit box, és szinte megölhetetlen a lövöldöző fél.
 
  • Tetszik
Reactions: GT

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 320
1 181
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans


Erre egy scriptet berakni? Teljesen felesleges szerintem. Alapból nem tudom észrevetted-e, de Milán nem igazán szereti áthozni a v3-as dolgokat, úgyhogy én a helyedben kiszedném azt a részt.
Az álló helyből pullozást szerverszabályzat tiltja, a nagy sebességnél való pullozás pedig NonRP, ugyanúgy szankcionálandó. Ezek után nem értem, hova kell még script.
+1 - Legjobb tudomásom szerint a szerverszabályzat módosítás alatt van a legutolsó frakció leader meetingen megbeszélt dolgok alapján. Itt arról volt szó, hogy a városon belüli pullozás engedélyezve lesz kiskaliberrel, bizonyos keretek között.
Nyílván ez még nem fix, viszont ez lett utoljára megbeszélve. (01.03)



 
  • Tetszik
Reactions: PÁL

PÁL

Barangoló
2019. 04. 11.
135
179
18
Siófok
V4 karakter
Vladan Lukic
V2 karakter
Vladan Lukic
Teljesen tisztában vagyok azzal hogy szerverszabályzatba bele van írva hogy az álló autóból pullozásért szankció jár de ettől függetlenül mégis megtörténik ez a szabálysértés.
-Ahhoz hogy elkerülendő legyen ez.
-Példának felhozom hogy menekülünk egy P1 el viszont jön utánunk egy NNI -s Camaro és MP5 -el vagy M4 el darál és ott járunk hogy 300 al hasítunk és eközben az xyz NNI -s pullozásba kezd és lehet hogy pont TK -ra lövi az autót vagy esetleg kilövi a kerekét.
-Persze nem lehet olyat csinálni hogy mindenkinek megfeleljen de ezzel természetesen nincsen semmi gond.
-Ezt úgy is Milán fogja eldönteni hogy szükség lesz rá vagy sem.
-Amit említettek hogy Milán nem szereti árhozni V3 ról a dolgokat de ettől függetlenül az “X” re került a pullozás mint V3 on.
-Írtam erről egy topicot hogy jó lenne ha lenne és ha tetszik Milánnak akkor megcsinálja vagy ha nem tetszik akkor elutasítja és akkor bele kell törődni.
-Ha esetleg itt is fellendülés a pullozas és igazán ki lenne használva és zavarja az embereket azt hogy 255 el kihajol valamilyen rendvédelmis és TK ra lő pl Egy BMW M5 e60 at akkor nem igazán lenne jó a menekülőnek hogy ilyen módon kapják el őket.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Porozinko
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.