Paige Nune r. törzszászlós jelentései [10.14 - 10.20]

tonias

Zöldfülű
2020. 03. 19.
174
162
V4 karakter
paige nune
LV karakter
deacon reeves
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Paige Nune
Rendfokozat:
Törzszászlós
Egység főkódja és egységszáma:
BRAVO-1
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Kian Berger Zászlós

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Eiliv Fjeld
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.10.18.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
113.2 § Gyilkosság - Emberölési kísérlet hivatalos személlyel szemben (EKHSZSZ)
55.1 § Rendőr előli menekülés - Járművel (REMJ)
56 § Rendőri utasítás megszegése (RUM)
82.3 § Illegális fegyver birtoklás - Egyéb fegyver (IFBE)
80.1 § Illegális töltény birtoklás - 9x19mm, .45 ACP töltény (ITBK)
85.1 § Kábítószer birtoklás - Kis tétel (1-5 gramm / darab) (IKBK)
Az intézkedés részletes leírása:
Járőrszolgálatot teljesítettem BRAVO-1 alatt Barnes hadnaggyal a délutáni órákban. Egy bejelentett autót kezdtek el üldözni az egységeink, amire mi is reagálni indultunk. Azonban mire odaértünk volna már négyes kódot jelentettek, kettő személy életét vesztette, a harmadik pedig önszántából megadta magát. Mi nem tartózkodtunk a helyszínen, amikor Claybrooks hadnagy rákérdezett rádión, hogy van-e valakinek szüksége előállításra. Ezt Berger zászlós elfogadta, az ő engedélyével segédkeztem az előállításban, erre szükség is volt, arra tekintve hogy az előállítandó személyünk egy hölgy volt. Berger zászlós egy CHARLIE egységgel beszállította a kapitányságra, ahol az egyes kihallgatót céloztuk meg. Ott bemutatkoztunk, ismertettem vele jogait. Ezekkel nem tervezett élni a kihallgatás során. Közben tájékoztattam arról, hogy ruházatátvizsgálás fog megtörténni. Ennek során találtam nála egy lőfegyvert, néhány ehhez tartozó töltényt, valamint egy füves cigarettát. A hölgy bevallotta, hogy pénzt próbáltak szerezni, nem etikus módon. Se nekünk, sem neki nem volt már több kérdése, így elsoroltuk az ellene szóló vádakat, ennek büntetési mértékét. Szerencséjére, mivel önszántából adta meg magát, Claybrooks hadnagy szólt nekünk, hogy a büntetésének mértékét csökkentsük 50%-al. Ez megtörtént, így a büntetése 150 nap letöltendő szabadságvesztés valamint 300.000 dollár pénzbírság lett. Tárgyait leltárba adtuk, a személyünket pedig a cellasorra kísértük ahol megkezdhette büntetése letöltését.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$300,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
150 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[O] - Kapott
[X] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
TEC9 (x1)
9x19mm (x100)
Füves cigi (x1)
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$50,871

Aláírás:
Paige Nune
lablec.png
 

tonias

Zöldfülű
2020. 03. 19.
174
162
V4 karakter
paige nune
LV karakter
deacon reeves
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Paige Nune
Rendfokozat:
Törzszászlós
Egység főkódja és egységszáma:
BRAVO-1
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
-

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Tivonte Barrett
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.10.18.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
55.2 § Rendőr előli menekülés - Gyalogosan (REMGY)
85.1 § Kábítószer birtoklás - Kis tétel (1-5 gramm / darab) (IKBK)
80.1 § Illegális töltény birtoklás - 9x19mm, .45 ACP töltény (ITBK)
82.3 § Illegális fegyver birtoklás - Egyéb fegyver (IFBE)
Az intézkedés részletes leírása:
Járőrszolgálatot teljesítettünk BRAVO-1 alatt Barnes hadnaggyal. Los Santos térségén teljesítettünk járőrszolgálatot, amikor az előttünk haladó gépjármű egy körözött BMW 3 series G20 volt. Azonnal az üldözésébe kezdünk, az első három percben csak a mi egységünk üldözte, utána csatlakozott hozzák a Terrorelhárítás egyik egysége. A csillagtorony mögött az üldözött autó a falnak ütközött, ott sikerült őket elkapni. A négy autóban ülőből három tüzet nyitott, a negyedik futásnak eredt. A három lövöldözőt likvidáltuk, a negyediket pedig a sarkon elkaptuk. Ő egy rövid futás után megadta magát. A tűzharc során több golyó érte őt is, Haruto zászlós ellátta őt. Kezeire a helyszínen bilincset raktam, beültettem a szolgálati gépjárműbe és megkezdtem a beszállítását a kapitányságra. Az egyes kihallgatót vettük igénybe, ott a bemutatkozásomat követően ismertettem vele jogait. Ő nem tudta, hogy hogyan keveredtek bele az üldözésbe, állítása szerint csak beült a barátjához, és ijedtében kezdett menekülésbe. A férfinél egy UZI, néhány ehhez tartozó töltény valamint egy zacskó kokain is volt. Ezeket elkoboztam, bezacskózva a leltárba került a kihallgatást követően. A cellasorra kisértem ahol megkezdhette a büntetését, mely 105 nap letöltendő szabadságvesztés és 210.000 dollár pénzbírság lett. Óvadék lehetősége fent állt számára.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$210,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
105 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
Kokain (x1)
9x19mm (x136)
UZI (x1)
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$47,570

Aláírás:
Paige Nune
lablec.png