Pablo Rosseti Jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

daal226

Újonc
2021. 12. 03.
45
21
V4 karakter
Pablo Rosseti
LV karakter
Keegan James
V2 karakter
Pablo Rosseti
FD-feljlecv2.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Dánielnek szólíthatnák, 23 éves vagyok ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 3-4 hónapja 12944 percem van ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ https://cdn.discordapp.com/attachme...947_576836103867831_6020346455127817832_n.jpg ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Rendelkezem mind a kettővel. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 2-3 órat/nap


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Feke Dániel vagyok 23 éves Bács-Kiskun megyében élek Kecskeméttől 30km-re.Jelenleg robothegesztő programozó vagyok
lassan már 5 éve. Hivatalosan hegesztő szakmával rendelkezek 2017-óta. Iskola után be jártam magyar országot,
hogy minél több tapasztalatot szerezhessek és el tanuljam a szakmám fortélyait. Idő közben ismerkedtem meg párommal akivel
már az esküvőnket tervezzük. Kiegyensúlyozott embernek tartom magam aki ha bele kezd valamibe nem adja fel amíg el nem éri a
célját. Szeretek kirándulni új helyekre el menni,szeretek motorozni, szeretek főzni vagy új dolgokat ki próbálni. Fontos számomra
a családom akikre mindig tudok számítani és akik mindig mellettem vannak.~




IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Pablo Rosseti ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santosi Kórház 1995:05:258 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Szakközépiskola, Autószerelő végzettség ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Mivel már gyerek korom óta szeretem az autókat és imadóm azokat meg javítani így úgy gondoltam hogy jelentkezek egy olyan csapathoz
ahol a szakma összes titkát el tudom sajátítani. Szeretek új embereket megismerni és csapatban dolgozni. ~



Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Pablo Rosseti vagyok 18 éves, Los Santosi kórházban születem. A szüleim mindig sokat dolgoztak így ezért a nagyszüleim vigyáztak rám. Szerettem náluk lenni mert nagy apámmal mindig autókat szereltünk együtt. Sokk mindenre megtanítót engem és ahogy teltek az évek egyre jobban szerelmes lettem ebbe a szakmába mondhatni ő miatta lettem autó szerelő. Mi után az iskolát el végeztem nála kezdtem el dolgozni pár hónapig mert utána sulyos beteg lett igy sajnos nem tudod több autót vállalni. Eben az időben jelentkeztem számos helyre kisebb nagyobb sikerrel. Dolgoztam kamion szervizben, mezőgazdaságban ahol a gépeket mi tartottuk karban. Ez idő alatt számos dolgot tanultam meg de kezdtem rá jönni arra hogy ez nem az én világom. Tudtam azt hogy én nem a nagy gépekkel akarok foglalkozni hanem személy autókkal ahogyan nagyapám is tette. Így hát felmondtam a munkahelyemen és elhatároztam hogy nyitok egy saját műhelyet a városban. Sajnos ez nem jött létre egyéb anyagi gondok miatt sajnos ez az álom is el úszott. Nem adom fel az almom és ezért is szeretnék a FIX AND DRIVE csapatához tartozni hogy azzal foglakozhassak ami mindig érdekelt is. ~

Aláírás:
Pablo Rosseti​
 

Bence0407

Újonc
2021. 02. 24.
41
43
19
Albertirsa
V4 karakter
Osip Josip
LV karakter
Osip Josip
V2 karakter
Osip Josip

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a mai nap folyamán (01.18) 19:00-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.