Pablo R William jelentkezési lapja az SCCS-hez!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

AronVagyok4

Újonc
2019. 07. 19.
13
30
V2 karakter
Pablo R Blackwell
JELENTKEZÉSI LAP

IG NEVED: Pablo R William
V2 REGISZTRÁCIÓD IDEJE: 2017.07.04.
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 30739
IC SZINT: 25

KOROD: 16
PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Áronnak hívnak, Miskolcon élem a mindennapjaim. Szakközépbe járok azon belül a Kandó Kálmán Informatikai Szakgimibe. Gazdasági Informatikusnak tanulok. 8 évig fociztam amióta az eszemet tudom a Sajóvölgye egyesültnél. De már abba hagytam mert Miskolcra költöztünk és nagyon messze kellett eljárnom és este 9re értem haza. Napi 7 órát tudok most játszani de ha iskola van akkor is 5 órát. Pozitív tulajdonságom, hogy preciz munkát végzek. Negatív tulajdonságom nincs nagyon csak annyi, hogy hírtelen kapom fel magam ha valami/valaki idegesít.

UCP BAN KÉP*:
<https://imgur.com/a/3z9ZDOT , ide csak annyit fűznék hozzá hogy igazából nem lettem volna bannolva, csak egy balesetem miatt kórházba kerültem és nem tudtam átadni a farmot. De megbeszéltem és kaptam unbant. >

UCP JAIL KÉP*:
<https://imgur.com/a/nM9sJvw>

UCP NÉVVÁLTÁS KÉP*:
<https://imgur.com/a/BbstKl4>

[ *: KIZÁRÓLAG HITELES ÉS TELJES UCP KÉPET FOGADUNK EL (imgur.com) ]

VOLTÁL E MÁR SZERELŐ SEE MTA SZERVEREN: Nem.
- HA IGEN, MELYIK SZERVEREN:

VOLTÁL E MÁR V2 SZERELŐ FRAKCIÓ TAGJA [SCCS, FIX]:
Nem.
- HA IGEN, MIKOR: -
- HA IGEN, TÁVOZÁSOD OKA: -
- HA SCCS-BEN, MI VOLT AZ IG NEVED: -

VOLTÁL E MÁS FRAKCIÓ TAGJA: igen.
- HA IGEN, HOL:
Voltam OMSZ-es, Orosz maffiában és Peaky Blinders-ban.
- HA IGEN MENNYI IDEIG:
OMSZben: 2hétig. Orosz maffiában szintén, Peaky Blindersban kb 1hónapot.
- HA IGEN, TÁVOZÁSOD OKA:
OMSZből azért léptem ki mert nem nagyon voltak hívások, ha voltak akkor is nagyrészt téves. Nagyon szerettem RP-zni imádok de ezt döntöttem. Orosz maffiából azért léptem ki mert kicsit meguntam az illegált. Az Orosz is egy nagyszerű frakció jófej kedves tagokkal. A Peakyből azért léptem ki mert a végére kezdett szétomoli a frakció, ott is kedves és értelmes emberekkel voltam körülvéve.
- HA IGEN UTOLSÓ FRAKCIÓD: Orosz maffia
- HA IGEN, UTOLSÓ TÁVOZÁSOD IDEJE: 2020.11.15. talán de nem igazán tudom pontosan

MIÉRT SZERETNÉL AZ SCCS TAGJA LENNI:
A szerveren nagyon szeretnék már szerelő lenni mert eddig nem volt alkalmam kipróbálni. Én nem a pénz miatt mennék mert mindenem megvan ami kell, csak szimplán szeretnék szerelő lenni. Nem lenne rám egy panasz se mert jól mozgok közösségben és segítőkész vagyok.

NAPONTA MENNYI IDŐT TUDSZ AKÍTV LENNI (HÉTKÖZNAP): 5-6 óra
NAPONTA MENNYI IDŐT TUDSZ AKÍTV LENNI (HÉTVÉGE): 6-7

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen, természetesen!
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK / MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen!

EGYÉB:
Jó fej, kedves srác vagyok, ja és 4 éve RP-zem. Ha én bekerülnék az SCCS szervízbe az inaktivitásommal nem lenne baj mert ha kell egész nap fent vagyok és szerelnék.

 
Utoljára szerkesztve:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini

MEGFELELT

A további információkért keresd fel a vezetőséget teamspeak3 szerveren (ts2.see-game.com), 2020.11.26. 20:00-kor. Amennyiben az időpont nem megfelelő írj privát üzenetet.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.