Pablo O'Wayne----->Bone

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Osiel pablo

Barangoló
2019. 01. 17.
109
27
V4 karakter
Osiel A Pablo
LV karakter
Pablo La Royali
V2 karakter
Pablo La Royali
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Pablo O'Wayne >

Panaszolt fél admin neve:
< Bone >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Bug esetén nem add fixet >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/a/y3ihFPv
[2020-05-20 15:13:11] [Output] : [Küldött PM]: Bone (24): csáo bone összebugolt kettö kocsim tudsz jönni ?
[2020-05-20 15:13:25] [Output] : [Segítség] Admin[4] Bone: megyek
[2020-05-20 15:13:26] [Output] : [SeeMTA]: Bone hozzád teleportált.
[2020-05-20 15:14:20] [Output] : [Küldött PM]: Bone (24): az m5re egy fixet tudsz dobni mert 100%os volt
[2020-05-20 15:14:29] [Output] : [Segítség] Admin[4] Bone: nem fixelek
>


Megjegyzés:
< Este mikor leléptem csináltam egy képet hogy szépen egymás mellé leparkoltam a kettő autómmal majd a mai nap folyamán mikor felléptem a szervere az fogadott hogy a kettő kocsim egymásba van bugolva és én ezután írtam bone-nak hogy egymásba bugolt a kettő kocsim széttudja e getelni őket és ő válaszolt is hogy jön majd mikor széttgetelte a kocsimat írtam neki hogy az m5-re szeretnék kérni egy fixet mivel 100%-os volt este mikor leléptem a szerverről és most hogy összebugolt a kocsival totálkáros lett majd neki erre a válasza az volt hogy nem fixelek nos tudtom szerint ilyen esetben mikor összebugolnak a kocsik kötelessége az adminak fixet adni mivel teljesen bug miatt lett az a kocsi totálkáros >
 

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
Szia!
Az adminnak nem kötelessége fixelni még bug esetén sem viszont ha úgy érzi,hogy kevés a fixelési statisztikája akkor nyugodtan adhat rá fixet.
Ez igazából admin függő,hogy ki ad és ki nem ad fixet.
Máskor nyugodtan megkérdezhetsz más admint is,hogy ad-e fixet vagy sem.
Azt tudom neked tanácsolni,hogy a kocsijaidat ne közvetlen egymás mellé tedd mivel ez tud lenni a következménye.

Zárom,helyezem!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.