Pablo Mendes ---> Hosi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Hohesz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 29.
389
292
18
Moszkva tér
open.spotify.com
V2 karakter
𝐥𝐨𝐧𝐳𝐨.𝐠.𝐡𝐚𝐲𝐞𝐬🇺🇸
v2-adminpk-logo.png

Játékos (IG) neved: < Pablo Mendes >
">Panaszolt fél admin neve:


< Hosi >
Panasz pontos megfogalmazása:
< A képen látható adminjail miatt szeretnék panaszt nyitni. Egy üldözéshez indultunk erősítésre. Mire kiértünk, már körbe volt véve az a kocsi, amit üldöztek. Megláttunk mellette egy másik pénzszállítót, ami füvön állt, ezért utánamentünk. Ezután lövöldözés volt, TEK-es helikopterrel elvittek kórházhoz, mivel lövést kaptam. azután az OMSZ-esek elvittek NAV HQ-ra, aztán vontatóval elindultam a TK-s NAV-os kocsiért. Útközben Hosi magához getelt, hogy nem lehet a be nem jelzett PSZ-t üldözni. Ezután kb 10 másodpercre AJ-ben voltam, amit egyáltalán nem találok jogosnak, sehol nem találtam leírva ilyen szabályt. >
Bizonyítékok: < > Megjegyzés:
< Nincs semmi hozzáfűznivalóm

thebenjamin válasza:
Bizonyítékot javítsd ki (link).

Buba válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Csáó az a pénzszállító nem volt bejelezve, így nektek tilos lett volna üldözőbe venni azt, a társadnak már elküldtem a szabályt de akkor ide is beküldöm :D • Amennyiben nem riaszt be az aranyszállító autó a lopásnál, akkor tilos követnie a rendvédelemnek (vagy információt továbbítani róla), továbbá a civil bejelentéseket figyelmen kívül kell hagyniuk, hiszen nem tudhatják IC, hogy az egy ellopott jármű, hiába tudják OOC. Az csak egy OOC információ, nem vihetik át IC-be.
 
  • Tetszik
Reactions: #Bálint#

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Már ne haragúdj de ha annyira érdekel téged ez akkor utána is nézhetsz..
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Sziasztok!

A PK-t én fogom bírálni.


A Jailt jogosan kaptad.Szerver szabályzat kimondja,hogy.:

Amennyiben nem riaszt be az aranyszállító autó a lopásnál, akkor tilos követnie a rendvédelemnek (vagy információt továbbítani róla), továbbá a civil bejelentéseket figyelmen kívül kell hagyniuk, hiszen nem tudhatják IC, hogy az egy ellopott jármű, hiába tudják OOC. Az csak egy OOC információ, nem vihetik át IC-be.


Olvasd át alaposabban a szerver szabályt
.(Szerver szabály)
Ha nem találnád itt egy kép.

A panasz jogtalan!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.