Pablo Gellert jelentkezése a Fix&Drive Service-hez[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2020. 04. 28.
2
1
V2 karakter
Pablo Gellert

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Gellértnek szólithattok, 16 éves vagyok~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2020.03.26. óta játszok, 22592 percem van jelenleg ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ Nem voltam kitiltva: https://postimg.cc/pynB0HRH AdminJail-ben voltam sajnos: https://postimg.cc/ZW93qPnh
Név váltás: https://postimg.cc/9Rzj3f11 ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igem rendelkezem ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Hétköznap 4-5 órát, de hétvégén akár 6-8 órát is ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Tisztességes nevem Aczél Gellért, 16 éves vagyok. Erdélyben élek azonbelül Ozsdolán. Autószerelőnek tanulok, ha felnőtt leszek akkor saját müszaki strandot szeretnék nyitni. Kedvenc Hobby-im: Traktorozás,Foci,Szerelés,Tuningolás. Nagyon állatbarát vagyok, szeretem a kutyákat nyulakat, de minden állatot.
Igzságos,becsületes és tiszteletmegadó ember vagyok. Kimerem jelenteni, hogy a legnehezebb pillanatokban is lehet számitani rám! Kitartó vagyok 7 éve Focizok napirendszereséggel. Sokat szoktam a tanulás és a Focizás melett motorozni, van egy Honda cbr 250-em. :) ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Pablo Gellert~


Születési helye, ideje:

~ Los Santos Medical Center, 1996.03.26~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Szakiskola~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Szeretnék egy jó és összetartó csapat tagjai között szerelni és jól érezni magam.~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Pablo Gellert vagyok, 25 éves. Los Santos-i Medical Center-ben születtem 1996.03.26. Legmagasabb iskolai végzetségem az Autószerelési szakiskola. Édesanyám:Rodriguez Von Maria Édesapám: Watterson Jackson Sajnos 10 éves koromban édesanyám életét vesztette egy autóbalesetben. Ezután édesapámmal SanFierró-ba költöztünk, ahol vettünk egy közepes házat, ezután rá öt évre édesanyám halálára édesapám is meghalt. Igy maradtam 15 évesen árva. 22 éves koromig a Los Santos Oil Company-ál dolgoztam, majd abba kelett hagyjam mert megszületett az első gyermekem. Jobb megélhetőség kellene, mert hanem az utcára kerülünk. Szeretném igy 22 évesen a saját tanult szakmámban eltartani a családomat.~

Aláírás:

Pablo Gellert

 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Fetenc16

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -válasz- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.