Pablo D Armstrong -> Bone

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Pablo D Armstrong

Újonc
Támogató
2019. 04. 06.
37
9
Tiszalök
V4 karakter
Igor Vaszilenko
LV karakter
🎃
V2 karakter
🎃
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Pablo D Armstrong

Panaszolt fél admin neve:
Bone

Panasz pontos megfogalmazása:
A határnál folyamatosan nekünk jött egy Tanker míg az lett a vége,hogy amikor utoljára jött nekünk akkor átrepült a határkapun RP nélkül de Bone válasza az volt az estere,hogy a Tankeres RP-zett!De viszont nem a határos részt RP-zte le hanem amikor nekünk jött de az egy pár perccel régebbi szituáció volt!Totálkáros lett az autóm utána se fixet nem kaptam se a másik fél az AJ-t ami jogosnak kellett volna,hogy legyen!

Bizonyítékok:
https://imgur.com/a/8WeDGnp

Megjegyzés:
Nem Bone-nak akarok ezzel rosszat de rossz döntést hozott aminek én ittam meg a levét!
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Szia, nem hoztam rossz döntés mivel nem kellet semmilyen szankciót osztanom, mert lelet RPzve. Szerintem amilyen képet küldtél nekem én azt látom, rajta hogy ti mínuszba voltatok ezért próbáltatok átszökni a határon, ami IC ügy, de ti neki menttetek oszlopnak és azért füstölt ki a kocsit a másik, amikor a másik játékos átakar menni a határon, a képen nem, látszik hogy őt átszökőt volna hanem laggolt és később nyílt le neki az oszlop ezért ragadt ő fent illetve egy egyes szintű játékosról van szó.

Az admin nem köteles fixet adni maximum szerelőknek bug esetén

Illetve itt van még pár log.
[2019-04-07 22:24:20] [Output] : Adonis Jackson Jr: (( [2019-04-07 22:14:54] [Output] : *Beveri a fejét ((Adonis Jackson Jr)) ))
[2019-04-07 22:26:41] [Output] : [Segítség] Pablo D Armstrong: TSen megtalálsz ha szeretnéd folytatni az ügye

[2019-04-07 22:27:18] [Output] : [Fogadott PM]: Pablo D Armstrong (43): Engem már nem érdekel

Meg nem értem hogy TS-re miért nem jöttél fel mikor kérdeztem de a panaszkönyvet este még megtudtad írni-
 

Pablo D Armstrong

Újonc
Támogató
2019. 04. 06.
37
9
Tiszalök
V4 karakter
Igor Vaszilenko
LV karakter
🎃
V2 karakter
🎃
Mínuszba azért kerültem mert ott volt egy 80-as trafi ami megvágott mellesleg kérni akartam pénzt a társamtól de ugye nekünk jött!Mellesleg 1-es szintű de rá is vonatkoznak a szabályok!Mellesleg nem volt kötelező felmenni TS-re!Azt mondtad ha szeretnék menjek fel!
 
Utoljára szerkesztve:

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Szerintem elégé látszik, hogy átakarsz szökni mellette a határon és ezért füstöl ki a kocsid igen vonatkozik rá a szabály de szerintem egy 1es szintűt nem kellene egyből jailbe rakni ha nem RPzte az ütközés figyelmeztetéssel is ellehet engedni valaki nem mindig a jail a legjobb opció mindenre. Mert ha most őt jailbe rakom, 30percre lehet, akkor megunja egyből a szervert.
 

Pablo D Armstrong

Újonc
Támogató
2019. 04. 06.
37
9
Tiszalök
V4 karakter
Igor Vaszilenko
LV karakter
🎃
V2 karakter
🎃
Ismétlem nem akartam a határon átszökni de viszont abban igazad van,hogy nem kéne AJ-be rakni!De akkor is rossz volt ez nekem!
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Nem fixelek csak szerelőnek bugg esetén. Nincs több hozzáfűzni vallom várom a bírálást.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Az adminnak nem köteles fixelni még bug esetén sem. (Kivétel: Szerelő)

1-es színtű játékoshoz inkább SGH-t szoktunk hívni hogy betanítsa a kezdő játékost.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.