Pablo Caversaccio jelentkezesi lapja a redlinehoz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

02letyi

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
289
178
Kecskemét
V4 karakter
Edward Hoert
LV karakter
Edward Hoert
V2 karakter
Edward Hoert
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Pablo Caversaccio >

Születési helye, ideje:
< Los Venturas,Hospital,1982.03.05 >

Édesanyja lánykori neve:
< Kate Cooper >

Jelenlegi lakcíme:
< Nem rendelkezem állandó lakcímmel. >

Hány éve él a városban?:
< 37 éve élek a városban. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Szeretem az autókat,szeretek autókkal,és egyéb járművekkel foglalkozni.Mindig is vonzott ezeknek a bütykölése,ezért már régóta várom a pillanatot,hogy legyen felvétel a Redline-hoz. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Fogékony embernek tartom magam,és könnyen tanulok.Szeretek emberekkel foglalkozni,és ahogy említettem a járművekkel is. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Még nem volt lehetőségem sajnos erre. >

Előző munkahelye(i):
< Las Venturas Medical Service-nél voltam mentőstiszt,valamint kisebb cégeknél később szerelőként dolgoztam. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Pablo Caversaccio. >

dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 20384 percen van perpill. >

Eddigi frakcióid:
< LVMS-ben voltam még csak,más frakcióban nem voltam még ezen kívül. >

Jelenlegi frakciód:
< Nem vagyok frakcióban. >

Mióta RP-zel?:
< 1 éve kb. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Szeretek emberekkel,és járművekkel foglalkozni.Nem voltam még sosem a rendline-ban szerelő,és mindig is érdekelt engem ez a téma.Régóta várom a pillanatot,hogy legyen hozzátok felvétel,és ki szeretném magamat próbálni ebben a frakcióban is,és tudom,hogy egyszer már jelentkeztem,és elutasítottátok a jelentkezésemet a stílus miatt,meg el is írtam valamit,de azóta változtam,és be szeretnék kerülni hozzátok. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Nagyon aktív játékos vagyok,és szeretek csapatban dolgozni.Szeretnék segíteni más embereken,és szeretnék egy jó közösségben dolgozni. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< 5x ha jól tudom.
https://imgur.com/3ksnn13 >


Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Egyszer,mert elromlott a gépem,és nálam maradtak az LVMS itemek,de azt tisztáztuk.
https://imgur.com/3ksnn13 >


Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem volt.
>


Voltál-e már szerelő?:
< Nem voltam,de szeretnék az lenni. >

Mennyi idős vagy?:
< 21 éves vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< LV-n kb fél éve játszok,ha jól tudom. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen,használok. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen,használok. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Elég sokat vagyok aktív délelőtt,és délután is.4-5 órát biztos tudnék a frakcióra szánni,persze ha az időm engedi,mert mindenkinek van magánélete. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Leginkább délután,de délelőtt is fel szoktam nézni. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 2-est >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Ádámnak hívnak.21 éves vagyok.Van egy barátnőm,akivel már lassan 1 éve vagyunk együtt.Szabolcs megyében élek,azon belül Kisvárda környékén.Kb 14 éves korom óta játszok aktívan számítógépes játékokkal,és hasonló játékokkal,mint a SeeMTA.Szeretem a sportokat,szeretek utazni,és ismeretlen tájakat felfedezni.10 évig fociztam csapatban aktívan egész kicsi koromtól kezdve.Szeretek emberekkel beszélgetni,és embereket megismerni,szeretek közösségben lenni legyen az kicsi,vagy nagy,idős vagy fiatal. >
 
Utoljára szerkesztve:

.Robi

Saudis in audis
2019. 01. 10.
535
466
Freedom Factory
V4 karakter
Cooper Bogetti
LV karakter
Cooper Bogetti
Szia, bizony nem szépek a jailek, bár nagyrésze elég régi. A lapod szép, összeszedett, támogatom.
 

.martin

hobbihajó törött az élet tengerén
2019. 01. 10.
745
1 700
V4 karakter
Shiro Shimuzu
Hali, szép lap lett. Az AdminJailek nem szépek, de egy esélyt simán megérdemelsz szerintem. Támogatom a lapot.
 

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
606
208
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.11.28. 17:30 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.