Elutasítva Pablo Almeida - lounz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

p3rn3szk3v1n

Újonc
2020. 10. 13.
16
2
V4 karakter
Pablo Almeida
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Pablo Almeida

A ban időpontja:
2024. 04. 05. 18:00

A ban időtartama:
örök

Admin neve, aki bannolt:
lounz

A ban oka:
Eventes item csomagtartózása.

Amiért szeretnéd az unbant:
Pár hónapja, a banolásom után pár nappal írtam egy UnBan kérelmet, arra a válaszod az volt, hogy várjunk ezzel fél évet. Ugyan, abban a kérelemben elmondtam, hogy fogalmam sem volt arról, hogy az a horgászbot event item, hiszen volt egy elég nagy kihagyásom a szerveren, pontosabban legalábbb 1 év, az idő alatt volt ez az event. A banom oka teljesen rendben van, nem álltam neki veszekedni senkivel, hogy én ezt nem tudtam stb. stb. ugyanis semmire nem mentem volna vele, hiszen semmivel nem tudtam, illetve nem is tudom alá támasztani, hogy én nem tudtam hogy az egy eventes item. Szóval elfogadtam a banomat, kivártam azt a fél évet és már azon a napon megírtam az UnBan kérelmemet, amikor eltelt fél év. A válaszod 5 szó volt, ha jól emlékszem: Várjunk még ezzel egy kicsit. Nos nem titkolom, hogy ez a válasz elég váratlanul jött és nem tudom kifejezni mennyire nem tartom jogosnak ezt a várjunk még egy kicsit dolgot. Egyszer elmondtad, hogy fél év, akkor azt gondolom, hogy a fél év az legyen is fél év és legyünk korrekt emberek egymás felé. Így ez a szituáció részemről nagyon is inkorrekt, hisz megszegted a saját szavad.

Megjegyzés:
Köszönöm a rám fordított időt.

 

p3rn3szk3v1n

Újonc
2020. 10. 13.
16
2
V4 karakter
Pablo Almeida
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás! Büntetés: 40 büntetőpont. #Mich
Jut eszembe, ha gondolod beszélhetünk erről TS-en.
 

lounz.

‎‎‎‎‎‎‎‎ㅤthis time is the last.
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 425
4 252
V4 karakter
Mesias Varela
Karácsonykor keress fel.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.