Ozal Oakim jelentkezése az Országos Mentőszolgálathoz.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

tankerata123

Újonc
2019. 11. 08.
41
39
V4 karakter
Ozal Oakim
LV karakter
Alvarez Don Juan
omszfhfejlec4.png


Jelentkezési lap

OOC rész


Hogy hívnak?
- Attila -

Hány éves vagy?
- 19 -

Mellékeld a jelenlegi játszott percedet szinttel együtt!
- -

Milyen frakciókban voltál eddig, miért távoztál?
- Honvédségben voltam körülbelül 3 hónapig, azonban a nyári elfoglaltságaim miatt nem volt időm játszani a szerveren. Bogdanovic Klán-ban is voltam körülbelül 2 hónapig, azonban meguntam a szerveren az illegális életet. -

Voltál-e már adminjailben?
- Igen. -

Voltál-e már bannolva?
- Igen. -

Mellékelj képet az UCP-d büntetés rovatáról!
-
Miért szeretnél ide csatlakozni? (Min. 5 teljes összefüggő mondat!)
- Szeretnék részese lenni az OMSZ mindennapjainak és ezáltal egy számomra új lehetőséget kipróbálni a szerveren. Szeretek segíteni az embereken, amely mentősként mindennapos lenne számomra és szeretek másokkal RP-zni, amennyiben van rá lehetőség. Nemutolsó sorban barátok is ajánlották a frakciót, melyről eddig csak pozitív dolgokat hallottam. -

Mutatkozz be pár mondatban! (Min. 10 teljes összefüggő mondat!
- Sziasztok. Attilának hívnak, 19 éves vagyok és Nyíregyházán élek. Jelenleg első évesként a Nyíregyházi Egyetemen tanulok mérnökinformatikus szakon. A nyáriszünet idején most az egyetem helyett dolgozni járok hétköznaponként. Szeretek focizni hobbi szinten és szeretek bulizni járni. Szabadidőmben rendszeresen szoktam gépezni a haverokkal, rengeteg mindent szoktam játszani, köztük SeeMTA-t is. 2017 óta RP-zek, kisebb nagyobb kihagyásokkal. Viszont, ha éppen nincs kedvem semmit sem csinálni, akkor előszeretettel nézek filmeket és sorozatokat. -

Mennyi időt tudnál a frakcióra fordítani?
- Napi 2-3 órát, hétvégenként akár több is.-

Rendelkezel TS3-al és mikrofonnal?
- Igen. -


IC rész

Jelentkező neve:
- Ozal Oakim. -

Születési helye, ideje:
- Los Santos, 1985.10.25 -

Állandó bejelentett lakcíme:
- East Beach 12.-

Legmagasabb iskolai végzettsége, szakképesítése:
- Érettségi.-

Önéletrajz: (Min. 10 teljes összefüggő mondat!)
- Ozal Oakimnak hívnak, 1985.10.25-én születtem a Los Santosi kórházban. East Los Santosban nőttem fel, apám katona, anyám bolti eladó volt. Gyerekkoromban többször voltam önkénteskedni a Magyar Vöröskereszt nyíltnapjain, eseményein. A középiskola alatt megszereztem a jogosítványt, így az iskola elvégzése után pizzafutárként kezdtem dolgozni. Ezután átkerültem a Los Santosi Postatársasághoz, ahol 4 hónapot töltöttem el. Hosszas gondolkodás után felmondtam, és beadtam a jelentkezésemet a honvédséghez, ahová fel is vettek. Az itt eltöltött idő alatt mindig csodáltam a szanitécek bátorságát, de mielőtt jelentkezhettem volna szanitécnek, egy sérülés következtében a leszerelés mellett döntöttem. Leszerelésem után az egyik volt bajtársammal közösen vettünk egy házat East Beach térségében. Ezután angol nyelvet kezdtem tanulni és megszereztem a középfokú angol nyelvvizsgát, mellette pedig. -


Egészségügyi teszt

Írja le az ABCDE vizsgálat lépéseit:
- A: Légút vizsgálata B: Légzés vizsgálata C: Keringés vizsgálata D: Neurológia E: Egész test vizsgálata-

Sorolja fel milyen mentőegység típusokat ismer:
- Mentőhelikopter, Mentőmotor, Mentőgépkocsi, Esetkocsi, Mobile Intensive Care Unite, Mentőorvosi kocsi, Vízi mentőegység, Gyermekmentő egység.-

Nevezzen meg 10 eszközt ami a mentőgépkocsi alapfelszerelésének része:
- Defibrillátor, Hordágy, EKG, Vérnyomásmérő, Esettáska, Nyakmerevítő, Oxigénpalack, Kötszerek, Infúziós készlet, Gyógyszerek -

Szomszédja a kertben kaszával füvet vág. Hatalmas ordításra figyel fel, a szomszédba átnézve látja hogy a kasza a földön van, a szomszéd pedig a nyakát két kézzel fogja, a szomszéd nyakából dől a vér, mit tesz?
- Először is azonnal tárcsázom a mentőket és segítséget kérek. Közben biztosítom a helyszínt (Odébb rakom a kaszát) és megvizsgálom a sérülését. Nyomókötést helyezek a sérült nyakára valamilyen steril anyagból, és követem a diszpécser utasításait, amíg meg nem érkezik a mentő.-

Utcán közlekedve hajléktalan kinézetű hölgyet vesz észre a földön arccal a föld felé feküdve, mit tesz?
- Odalépek hozzá, megkérdezem tőle, hogy minden rendben van e, szüksége van-e segítségre. Ha nem válaszol, megnézem, hogy eszméneténél van-e. Ha nem, megnézem a pulzusát. Ha nincs pulzusa, megkérek valakit, hogy hívja a mentőket. Közben újraélesztéssel próbálkozom és követem a vonalban lévő diszpécser utasításai amíg ki nem érnek a mentők a helyszínre.-

Munkahelyén a főnöke arcán eltérést vél felfedezni, főnöke szédülésre panaszkodik, mosolyogni nem tud. Jobb oldalát zsibbadtnak panaszolja, jobb karját megemelni nem tudja, beszéde érthetetlenné kezd vállni, mit tesz?
- Azonnal leültetem a földre és tárcsázom a mentőket, ugyanis valószínűleg stroke-ja van. Közben kinyitom az ablakot.-

Karácsonyi ebédnél a szomszéd gyereke rohán át önhöz mert az édesanyja félrenyelt és fulldoklik. A szomszédba érve az édesanyát már a földön fekve találja, látszólag nincsen légzése, mit tesz?
- Megpróbálom szabaddá tenni a légútját, ha nem sikerül Heimlich féle műfogást alkalmazok. Amennyiben az idegentest kijött a légútból, megvizsgálom a pulzusát és mentőt hívok. Ha nem jött ki az idegentest, mentőt hívok és közben újraélesztést alkalmazok addig, amíg a mentő ki nem ér a helyszínre.-


omszzarlec.png

hivatas2.png
 

Liko

Los Blancos🤍 Qué Honor
2019. 11. 30.
696
617
23
Bicske
V4 karakter
🤍Dr. Lucas Rauschenberg
Tisztelt Ozal Oakim!

Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapját az Országos Mentőszolgálat igazgatósága megkapta és feldolgozás alá helyezte. Értesítjük, hogy jelentkezési lapját az Országos Mentőszolgálat igazgatósága elfogadta, a továbbiakról értesítést küldünk majd.
((Keress fel minket TS-en, hétköznap délutánonként és szombaton 2 és 8 óra között kereshetsz minket az "[OMSZ] Főigazgatói hivatal" szoba várójában. Vasárnap nem áll módunkban tagfelvétel miatt fogadni.))

Üdvözlettel:
Dr Lucas Rauschenberg
Igazgatóhelyettes
 
  • Imádom
Reactions: tankerata123
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.