Oxford Tayler jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Foxsyte17

Újonc
2023. 06. 16.
7
0
LV karakter
Rookie R Jhonson
Jesse-Car-Service-logo2.png


Tisztelt jelentkező!

Kérjük a kitöltés előtt fokozott figyelemmel olvassa át a jelentkezéshez szükséges kritériumokat, instrukciókat.
A kitöltés során legjobb tudomása szerint válaszoljon és csak is kizárólag valós adatokat adjon meg.
Figyeljen a formátum hibamentes kitöltésére, ahol szükséges X-el jelölje válaszát.

A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service adminisztratív csapata!




Teljes neve:
- Oxford Tayler -

Neme: (X-elje be a megfelelő mezőt)
[X] Férfi
[—] Nő
[—] Egyéb

Születési hely, idő:
- 2000.03.17 Las Venturas -

Bejelentett lakcím:
- jelenleg nem rendelkezem bejelentett lakcímmel -

Telefonszám:
- +38-76-621-4077 -

Miért szeretne cégünk munkatársa lenni?
- kiskorom óta foglalkoztat az autó mechatronika illetve az autószerelés. Édesapám sokat tanított, együtt szereltünk. véleményem szerint eddigi tapasztalataimmal nagy hasznomat tudnák venni. -

Miért pont önt válasszuk?
- Mint korábban említettem, igen magas tapasztalati szintem, illetve jó állóképességem miatt kifejezetten jól bírnák akár a hosszabb műszakokat is. -

Hol talált cégünk hirdetésére?
- az interneten ugrott fel egy kis hírdetésben cégük egyik reklámképe, mely elnyerte tetszésemet, így gondoltam beadok egy jelentkezési lapot önökhöz, próba szerencse alapon. -


Korábbi munka helye, feladatköre:
- Los Santosban töltöttem be mentőorvosi pozíciót, mely nem bizonyosult a legjobb döntésnek, így otthagytam a pályát. -

Korábbi munkahelyéről történő távozásának oka:
(X-elje be a megfelelő mezőt)
[X] Felmondás
[—] Kirúgás

Kirúgásának okát fejtse ki:
- Válasz -


Aláírásával kijelenti, hogy a jelentkezésben szereplő adatok hitelesek és a cég házi rendjét elfogadja és betartja.
Oxford Tayler
Kelt: 2024.06.24

- Out Of Character -


Neved, ahogy szólíthatunk:
- Olivér/Fox (discord miatt páran így szólítanak de hallagtok rá szóval...:D) -

Betöltött életkorod:
- 17 -

Jelenlegi játszott perced:
- 3.443 (igen tisztában vagyok vele hogy kevesebb mint a kritérium de úgygondolom lehet kivételt tenni egy olyan ember esetében aki ténylegesen színesíteni szeretné a szerveren az rp szituációkat) -

Korábbi frakcióid:
- SeeMTA v4 szerverén voltam OMSZ-es! -

Korábbi frakcióid távozásának oka:
- belekeveredtem egy olyan RP szituációba aminek való életben is a felmondás lett volna a következménye (illetve ekkoriban magánéleti problémáim miatt sem tudtam volna túl sokat tölteni a frakcióban így ez tűnt a leg logikusabb döntésnek) -

Mióta játszol RP szervereken, játszottál Recovery előtt?
- kb 6-7 éve játszom aktívan RP szervereken, már akkor See player voltam amikor a v2 ment nagyot:D (játszott óráim száma azért ilyen alacsony mert az idők során több gépem is volt, előszőr még laptopok stb, és sosem kértem ilyen esetekben serial váltás, mindig új karaktert kezdtem) -

Terveid a frakcióban:
- Segíteni kollégáim munkáját, színesíteni az rp szituációkat, illetve rövidíteni szeretném a szerelőtelepeken áll sorok hosszát. (meg persze rohadtul meg akarom magamat szedni hogy aztán a pénzt elkölthessem kokóra és luxus prostikraXD) -

Miért válasszunk téged?
- szeretek a szerveren játszani, elég aktív tag lennék, illetve gyorsan tanulok, figyelek másokra, jól kezelem az embereket illetve sajátos humorommal színt tudnék vinni a szerelések közti csendbe -

Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
- napi 4-4 és fél órát akár simán -

Korábbi adminjail, kitiltásaid: (Kép csatolása kötelező "imgur.com")
- -

Account ID-d:
- 25118 -

Bemutatkozás pár mondatban: (legalább 10 összefüggő mondat!)
- Sziasztok Olivér vagyok 17 éves. Budapesten tanulok egy dráma tagozatos osztályban, jövőre érettségizek amitől kicsit be vagyok szarva így előre is, de valamilyen szinten tudom hogy olyan az agyam mint egy szivacs és igazából kb minden információt be tud fogadni 10 perc alatt. Van két kiskutyám, tudok gitározni meg zongorázni valamennyire, nem vagyok nagy művészlélek csak kiskorom óta így szocializálódtam. Rp-t tekintve amint fentebb említettem kb 6-7 éve RP-zek aktívan. Megfordultam már minden szerveren, nem fogok hazudni, nyilván funoltunk haverokkal együtt 3 perc alatt összerakott voice gazdag rp szervereken ahol 5 perc után ki voltunk banolva, de ha őszinték akarunk lenni ki ne csinált volna ilyeneket fiatalon:). Volt hogy más mta szerókon igyekeztünk komoly RP-ket csinálni, de végül mindig a SeeMTA-nál kötöttünk ki. Emlékszem még mikor a spanokkal hosszú heteken keresztül grindoltunk, bányásztunk V2-őn hogy meglegyen az az autó amit szerettünk volna, szóval ennek az egésznek már ilyen eszmei értéke van a szememben. Milló meg egy emlék, vicces pillanat. Ezért szeretnék végre egy igazán jó frakció tagja lenni (meg a pénz miatt:D) najó nyilván csak viccelek, de tényleg, én nem akarok beleszólni meg semmi de azér én a helyetekben átgondolnám ezt a dolgot ;) -
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 288
1 358
LV karakter
Leon Seanetti
Jesse-Car-Service-logo2.png


Örömmel értesítjük, a jelentkezése bírálásra került: ELFOGADVA
Várjuk a meghallgatáson! ((TS3)) További információkról - ITT tájékozódhat.

Amennyiben nem megfelelő a felvételi időpontja, keresse a vezetőségben felsoroltak egyikét.

Sok sikert kívánunk!




Leon-Seanetti-al-r-s.png
 

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
630
686
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy
Jesse-Car-Service-logo2.png


Meghallgatás eredménye - SIKERTELEN

Újrajelentkezését várjuk a következő ciklusban.
Személyes megjegyzés: Meghallgatáson nem jelent meg.




Dave-Kennedy-al-r-s.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.