Own William Jelentkezési Lapja [ ELFOGADVA ]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Krumpli1

Újonc
2020. 12. 27.
3
3
V4 karakter
Nincs
LV karakter
Nincs
V2 karakter
Own William

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Dominik-nak lehet szólítani, 14 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2020-05-30 óta és 5820 percem van. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ https://imgur.com/btZ0dUa https://imgur.com/LLzCzJy ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen mind a ketővel ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ 4-5 óra ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Dominik-nak hívnak, 14 éves vagyok. Miskolc mellett egy kis faluban élek és nagyon sokat játszom See Mta v2 szerverén. Hobbim a motorozás és a rajzolás. Sokak szerint vicces vagyok és nagyon barátságos is egyben, nem szoktam senkit lenézni. Jelenleg 8. osztályba járok és átlagban 4 es tanuló vagyok. Informatikusnak jelentkeztem gimnáziumba. Mostanában barátokkal játszom a szerveren nagyon sok időt! ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Own William ~


Születési helye, ideje:

~ 2001 Los Santos ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Diplomát végzett ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Mert szeretem a csapatmunkát, az autószerelés az életem, szeretnék egy jó csapathoz csatlakozni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Magamról: Egy angolul, németül nagyon jól tudó ember. Csapatban mindig sikeresen teljesít. Tapasztalata van az autószerelésben! Iskolai Végzetsége Diploma, Autószerelőként Végzett. Dolgozott már autószerelőként magán válalkozó ként. Nagyon sportos imádja az autókat és minden porcikáját az autóknak. Dolgozott már Katasztrófavédelemnél is egy kevés időt és ott is jól teljesített. Nagyon megbízható, precíz munkát végez. Képes önálló munkát végezni, nyitott az uj dolgokra. Felelőség teljes mindent el válal mindent megold ha valamit nem tud segítséget kér, nagy csapatszellem van benne. ~

Aláírás:

Own William

 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
670
689
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2021.02.25) 18:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.