Owen Nash visszaszerelése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Laney

Újonc
Támogató
2019. 03. 08.
55
85
Szerbia
V2 karakter
owen nash
visszaszerel-s.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Chararcter rész

1. Teljes neve
Owen Nash

2. Születés helye, dátuma
1982.10.27, Texas, San Antonio.

3. Bejelentett lakcíme
San Fierro, Paradise 23

4. Telefonszáma
455169

5. Mikor szerelt le az állományunkból?
2021.9.11.

6. Milyen rendfokozaton szolgált, volt kiemelt beosztása?
Törszőrmester, nem.

7. Leszerelésének mi volt az indoka?
Jobb karomat lövés érte, de azóta tökéletesen regenerálódott, és volt egy kis magánéleti gondom, de azóta mindent helyre sikerült simítsak így gondoltam visszatérek a szeretett munkámhoz.

8. Miért szeretne újra nyomozó lenni?
Mivel, már a magánéleti gondjaimat is elintéztem, ezért az összes időmet a Nyomozói munkámra tudnám fordítani. Szeretném továbbá is űzni ezt a hivatást, hisz ez áll hozzám legközelebb. Leszerelésem óta látom, hogy sokat fejlődött a szervezet, és úgy gondolom, hogy ehhez a fejlődéshez én is hozzá tudnák járulni, az aktív nyomozói munkámmal.

9. Elfogadja, hogy visszaszerelése alacsonyabb rendfokozatra történhet?
Elfogadom.



Out of Chararcter rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Hódi Áron, 17.

2. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
Brazil Maffia - Megszünt Hell's Angels - Nem tetszett az RP ezért kiléptem. Honvédség - Megszünt Orosz Maffia - Ráuntam NNI – Sulikezdés végett nem volt ídőm. Fix&Drive – Nem nagyon élveztem

3. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Igen

4. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Mivel legutóbb amikor a frakció tagja voltam, időhiány végett nem sikerült komolyabb nyomozásokba belekezdjek, így most az a fő célom, hogy a nyomozói pályám során összerakjak egy komolyabb nyomozói aktát. Ezek mellett sok barátom is tartózkodik a frakcióban és sok jót hallok a szervezetről, ezért gondoltam, hogy én is vissza szeretnék lépni.

5. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Igen

6. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Áronnak hívnak, mint olvashattátok 17. életévemet töltöm. Délvidéken élek, elég rég óta nyomom az MTA-t. Középsuli mellett elég sok szabadidőm van, szóval volna időm játszani. Elég sok szerveren megjártam, de legtöbb időt itt töltöttem V2-n. Mivel felénk szinte mindenki mezőgazdasággal foglalkozik, ezért a nálunk a családban is jelen van ez a szakma, és én is ezt tanulom, és foglalkozok vele. Elég sok rp tapasztalatot szereztem az évek során, szóval rp szinten csalódni nem fogtok bennem.

7. Csatolj egy képet a névváltásaidról.
https://imgur.com/xQDXaBk

8. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
https://imgur.com/XjXt2Y3
 
Utoljára szerkesztve:

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
787
2 103
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.