Owen Crains SGH-nak Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

csibszi

505
2019. 01. 12.
459
1 375
V4 karakter
Keira Luera
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

14 éves vagyok, Veszprémben élek most fogom elvégezni majd a 8.-ik osztályt az általános iskolában. Nem vagyok rossz tanuló, a későbbiekben Rendészet felé fogok tovább tanulni. Szabadidőmben, legtöbbet a gép előtt vagyok és játszok, sokat MTA-zok ezen belül a SeeMTA-V2-V3 szerverén szoktam aktív lenni. Hétvégenként legfőképp vasárnap nem szoktam otthon lenni, lent vagyok legtöbbször Erdőben, tehát nagyon szeretek a természetben lenni. A SeeMTA V2 szerverén, kifejezetten régóta játszom és sok frakcióban voltam már ahol nagyon jól ki jöttem az emberekkel.

Mióta játszol a szerveren?

1,5 éve játszom a szerveren, 60669 játszott percem van a SeeMTA V2 szerverén, 35-ös szintű vagyok.

Eddigi elért dolgok:-Sok barát, tapasztalat a SeeMTA V2 Szerverén.

-400+ millió vagyon.
-Majdnem 61,000 játszott perc.
-Sok tapasztalat az RP Terén, sok barát.
-Majdnem az összes frakció tagja voltam már.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Ki szeretném próbálni, ezt a későbbiekben megpróbálni az adminságot is.

Miért téged válasszunk?

Sokat tudok naponta aktív lenni, tudok csapatban dolgozni ha az szükséges, már pedig ha jól tudom akkor szükséges. Kitartó vagyok nem adom fel könnyen a dolgokat. Emellett nyugodt természetű vagyok. Napi aktivitásom 5-6 óra lenne. Sok tapasztalatom van már az RP Terén, sokszor kaptam már IDG. Adminsegédet a SeeMTA V2 szerverén, ilyenkor mindíg elégedettek voltak a munkámmal, én is élveztem ezt a dolgot, így most kicsit komolyabban véve szeretném megpróbálni az Adminsegéd szerepet.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

4-5 órát napont (hétköznaponként)
7-8 órát naponta (hétvégenként)
Viszont ez változó, a tanulástól függően 1-2 órával több vagy kevesebb.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

5-6 órát tudok naponta aktív lenni a szerveren.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Elmondanám neki hogy ez egy IC Dolog, mivel a szerveren van vontató, ha netán kint van valahol messze az SCCS/Fix&Drive-től. Szóval, elmondanám neki hogy a szerveren ha )felhív egy adott telefonszámot akkor a vontatósoknak látszódni fog egy dolog a chaten amit ha elfogadnak akkor azt neki jelezni fogja. Ki fog menni hozzá egy vontató majd elvontatja egy adott összegért a kiválasztott helyre, vagy a két szerelőtelep egyikére. (SCCS, Fix&Drive)/ vagy meg mondom neki egyszerűen ha 5-ös szint fölött van és tudja hogy hol van a szerelő telep, és a vontatót is tudja hogy kell hívni, mi a száma hogy ez egy IC ügy neki kell elrendeznie a saját autóját, nem az adminnak, viszont ha képe van arról hogy bug törte szét a kocsit, vagy nonrp-sen ütötték, lőtték szét a járművet elegendő bizonyíték mellett meg fogom neki javítani.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Két szerelő telep van, a See City Car Service, és a Fix&Drive telep. A See City Car Service, röviden az SCCS, Los Santosban a Glen park mellett található. A Fix&Drive telep, pedig a tenger mellett San Fierroban. Két sáv van ahogy oda érünk a szerelőtelepek elé, van a sima sáv ahol ugyan úgy várni kell néha többet mivel ezen a sávon olcsóbban megcsinálják az autódat mint a Gyorssávon. A sima sávon lehet hogy sokat kell várnod mivel az emberek általában ezt választják ez által sokszor nagy a sor viszont a szerelők nem tudják 1 perc alatt össze rakni az adott járműveket. A gyorssáv pedig a Rendvédelmi/egyéb legális szervezeteknek van főként kitalálva viszont civil is oda mehet, itt gyorsabban sorra fog kerülni mint a sima sávban, mivel ide csak a CASCO-s autók járnak be, a gyorssáv 600,000 forintba kerül. Amikor beengednek minket a sima sávon, akkor a szerelő bemutatkozik majd kiszámolja a gépe segítségével az összeget, amit a törött alkatrészek megjavítására kér. Ezt a pénz összeget oda adva egyesével leszereli a jármúről a a törött elemeket ha ki van lyukadva egy kerék a liftel felemeli majd leszedi a kereket és újat rak fel a járműre, ha végzett mindennel elköszön majd ki enged a szerelőtelepről. A másik amikor gyorsan meg tudják csinálni a szerelők az adott járművet tehát paneles a kocsi. Ilyenkor ugyan úgy zajlik a dolog a szerelő kiszámolja hogy mennyibe fog kerülni a törött alkatrészek kijavítása majd, ha kiszámolta és oda adtuk az adott összeget el fogja kezdeni megjavítani. (Itt csak kattintania kell a szerelőnek mivel az elemek maguktól meg javítódnak, gombnyomásra.)

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

1. Városháza.: Mivel itt tudnak felvenni munkát személyit csinálni, ADR-t stb.. Ez mellett munkát is itt tudnak felvenni.
2.Pláza.: Az én "listámon" azért ez a második mivel itt tudnak kaját venni amitől a karakter életcsíkja fel megy ez által nem lesz éhes az adott karakter, nem fog meghalni, itt tudnak gyógyszert is venni a játékosok emellett, ott a plázában a Binco is ahol kinézethez kiegészítőket tudnak vásárolni.
3. See City Car Service, SCCS.: Azért választottam 3.-nak az SCCS mivel itt tudják megjavíttatni a járművüket.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Ha admin szólt, akkor mondom hogy várjon egy kicsit mivel RP Közepén vagyok, és nem szeretném abba hagyni addig segítsen ő neki amikor végeztem akkor pedig már tudom folytatni azt amit az admin elkezdett. Viszont ha egyedül vagyok Adminsegéd akkor kötelezettségem neki segíteni mivel ezért jelentkeztem adminsegédnek, hogy segítsem a játékosokat/adminokat a munkájukban.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Ha Adminsegéd vagyok, akkor beküldöm a Chatre logként/Adminsegéd chatre írok a hírdetés miatt. Innentől pedig az adott admin intézi a dolgokat a játékossal.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Voltam. :https://imgur.com/a/xW4Mt0E https://imgur.com/a/t7kYiZy

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem voltam sosem, bannolva a SeeMTA V2 szerveréről: https://imgur.com/a/rNesKaJ
 

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
24
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Régen beszéltünk jó fej srác vagy,de lehet a jailek meg a kor miatt offos lesz,de szerintem egy esélyt megérdemelnél. UI: Paypalt majd privátban elküldöm :D
 
  • Imádom
Reactions: csibszi

csibszi

505
2019. 01. 12.
459
1 375
V4 karakter
Keira Luera
Tartalmilag megfelelő viszont ezt a 32 jailt kicsit soknak tartom és még van egy dolog ami miatt nem felelnél meg az alap követelményeknek de ez csak a saját véleményem
Tudom, nem töltöttem még be a 15.-ik életévemet viszont próbálom a legjobbat hozni. :)
 
  • Tetszik
Reactions: North

12virtues

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
363
497
V4 karakter
-
LV karakter
ernesto cadaval.
Sokat írál papi. Azthittem többet fogok írni. :D
Sok sikert. <3
 
  • Imádom
Reactions: csibszi

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Tetszetős lett a lapod, tartalmilag nem rossz. Viszont neked is azt tudom leírni, mint Lekvárnak, 15 életév betöltése ugyebár alap követelmény, ettől függetlenül Támogatom.
 

csibszi

505
2019. 01. 12.
459
1 375
V4 karakter
Keira Luera
Tetszetős lett a lapod, tartalmilag nem rossz. Viszont neked is azt tudom leírni, mint Lekvárnak, 15 életév betöltése ugyebár alap követelmény, ettől függetlenül Támogatom.
Köszi, tényleg viszont lehet ezen fog megbukni az egész dolog.. ?
 

KisMozes

Újonc
2019. 01. 27.
36
9
Decs
V4 karakter
Huen Segedor
V2 karakter
George D Salvatore
Haloka! Elég jo lett a lapod rég otta ismerlek és megálnád a helyed szerintem !! Sok sikert :DD
 
  • Tetszik
Reactions: csibszi

#Ryan

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
67
Pécs
V4 karakter
Owen Saunders
LV karakter
Nick Keaton
V2 karakter
Ryan O'Keane
Elég jó lett a lapod szerintem! Én mindenkép Támogatom
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: csibszi

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Jelentkezési feltétel a betöltött 15. életév.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.