Ovidio Juan Contreras - Daryl

Carlito

Zöldfülű
2019. 01. 10.
178
1 695
CA
LV karakter
Ovidio Juan Contreras🇲🇽
V2 karakter
El Chuco
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png

Neved:
<
Ovidio Juan Contreras >

Panaszra tett Admin neve:
<
Daryl >

Panasz oka:
<
Jogtalan kitiltás, ügy figyelmen kívül hagyása. >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
https://forum.see-game.com/threads/...dio-juan-contreras-daryl.440317/#post-2034405 >

Megjegyzés:
<
Sziasztok! Nem ragaszkodtam a PK megírásához, megakartam ezt beszélni fórumon kívül, de mivel nem volt rá lehetőség ezért maradok a hivatalosabb részénél. Megpróbálok lényegtörő lenni az üggyel kapcsolatosan. >
Okés, megnéztem a videót. Történt egy baleset amit te okoztál, mikor a tétlen sofőr rendőrt akart hívni ami ilyenkor a szokás te neki esel majd ez még neked nem elég ki is végzed egy fejlövéssel, más szeme láttára egy forgalmas hely körzetében. Ez nem nyomós indok ahhoz hogy egyből lelődd.
Látható a videón, hogy a másik résztvevő lefékezett elém és baleset után kiszállt erőszakosan inzultált. Csak is ennek következvén reagáltam le úgy a szituációt, amit te túlzásnak találtál. A karakterem élete és dolgai fórumon is nyomon követhetőek. Leadere voltam akkor még a CDC frakciónak is, szerepben pedig a kartell csatlakozás egyik fejét alakítottam. Amikor értesítette volna a telefonon a PD-t, akkor cselekedtem csak ott minden perc számított, nem akartam a karakteremet börtönbe juttatni. A helyszín ahol történtek még az események még mindig a CDC-hez tartozik, jól látható a modellezés köztük ott van a bárunk is közvetlen mellette.
-Tilos forgalmas helyen ok nélkül lőni.

↳ Ok nélkül tilos lövöldözni forgalmas helyen.
Tisztában voltál a helyszínnel, láthattad a skinem, legalább megadhattad volna az esélyt arra hogy érveljek az ügyben magam mellett.


Ezután jól látszódik a videón ahogy figyelmetlenül közlekedsz és ezek hatására megy utánad a rendőr villogva, meg se várod hogy mit akar már egyből menekülsz, felony nem volt tehát gondolhattad hogy a közlekedési stílusod miatt lettél megállítva.
Szolgált végig a videó amit alapul vehettél volna, de nem a megtörtént szituációból jártál el. Kitalálod, hogy én mit gondoltam. Arra nem lehet alapozni, hogy én mit gondolok. Raktam eléd egy konkrét videót. Hagytam egy szemtanút, 3 percre rá jött rám a PD-s kocsi ekkor kezdtem el menekülni. Az időpont sem volt figyelembe véve, gondolom reggel 10-kor várható egy felony 100 playernél.

-Az indokolatlan menekülés tilos. A menekülésre nem indok az, hogy nincs nálad jogosítvány, vagy forgalmi.

↳ Továbbá a szabály alól nem lehet kibújni kiskapukkal, ide értve, hogy magadhoz veszel minimális értékű illegális tárgyakat.

Azért ennél többről volt szó, ezt a videó is alátámasztja. Még ha félre értéses az esemény, de nem tudja az ember kitalálni..
 
Utoljára szerkesztve:

Daryl

do they count?
SzerverAdmin
LV
2022. 10. 30.
302
202
LV karakter
aiden.clark
Cső!

Amikor értesítette volna a telefonon a PD-t, akkor cselekedtem csak ott minden perc számított, nem akartam a karakteremet börtönbe juttatni.​
Ha valóban nem akarsz börtönbe kerülni akkor egy balesetből nem csinálsz gyilkosságot. De ha ez még neked belefér a karaktered történetébe és még mindig az van előtted hogy nem akarsz a rendvédelemmel ujjat húzni akkor miért közlekedsz úgy ahogy a videón is látszódik, sorra szeged meg a szabályokat majd ezután fordul utánad a rendőr. Itt is hirtelen kiesik a te terved az hogy a börtönt kerülni akarod és egyből menekülésbe fogsz, nem várod meg hogy sima traffic stop vagy esetleg egy felony lett volna. Ha érkezett volna még egy egység akkor már nyugodtan menekülhettél volna, hisz akkor nem a közúti kihágásaid miatt lettél volna megállítva.

Az időpont sem volt figyelembe véve, gondolom reggel 10-kor várható egy felony 100 playernél.
Felony Stop nem kötött az adott nap aktuális óra/percéhez és az online játékos számaihoz sem.

Azért ennél többről volt szó, ezt a videó is alátámasztja. Még ha félre értéses az esemény, de nem tudja az ember kitalálni..
Ezért kell megvárni hogy mit akar tőled a rendőri egység nem pedig találomra menekülni.

Több hozzáfűznivalóm nincs.